dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Muzikas programa
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Skaņa un mūzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 7:04 pm    Post subject: Muzikas programa

Nevarētu kāds pateikt kura būtu labākā programma kur varētu taisīt normālu mūziku.
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 11:59 am    Post subject:

Man jau ar patiktu, ja kaads pateiktu vot shitaa ir vislabaakaa muuzikas taisiishanas programma un peec taas instaleeshanas es paarveershos par Juri Kulakovu un taisu augshaa legjendaaras muzichkas.
Diemzheel taa nav, un varbuut pat labi.
Ir daudz dazhaadu muuzikas softu, kas piemeeroti dazhaadiem meerkjiem, Piemeeram
E-Jay - var mikseet gatavus wav gabalinjus un ieguut smuki skanoshu, bet neko neizsakoshu muzonu
Cakewalk, Cubase un tamliidziigaas, ja esi paziistams ar notiim, tad droshi vari sarakstiit Bethovena cieniigu gabalu, peec tam ar WaveLab vai veel ko tamliidziit salikt filtrus un efektus savam skanjdarbam.
Bet katram jau noteikti ir sava - vismiiljaakaa programma. Man taadas nav jo vienkaarshi man nav komponista talanta.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 7:25 pm    Post subject:

Nesen atklaaju taadu programmu Guitar Pro 4, domaats - the best way to tab your songs. Bet ir arii taada "minimaala fiicha" kaa veel apmeeram visi muuzikas intrumenti, ko es zinaaju plus veel dazi, visiem var likt notis & stuff un beigaas laikam exporteet ka wav (to gan veel pac neesmu nomeeginaajis, jo muuzikas lietaas es nji-bum-bum, un sacereet kauko tadu ko var klausiities man bij un ir "pagruuti")
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
seskis
Guest





PostPosted: Wed Mar 09, 2005 12:31 pm    Post subject: runaajot par to muzonu...

nu well actually es vismaz gadus seshus par labaako muuzikas programmu uzskatiiju FT2 (taa sauktais Fast Tracker II). Tiesa gan programma ir diezgan veca un FT3 neviens taa arii netaisaas izlaist ;-( Peedeejaa laikaa pieduros taadai shtellei kaa Reason 2.5. Runaajot par taadaam progaam kaa Ejay un magix music maker - tas nav nopietni. Nav liela maaksla no gataviem gabaliem salikt peedeejo suudu un lepoties ka nu es maaku taisiit muzonu. Nopietnaam muzikaalaam aktivitaateem iesaku profesionaalu muuzikas softu, kur visu var uztaisiit savaam rokaam neizmantojot kaut ko gatavu.
Back to top
bionix
Guest





PostPosted: Thu Apr 14, 2005 10:01 am    Post subject: Re: runaajot par to muzonu...

nuu es taisu Frooty Loops, ACID, mixeeju gan Sound Forgaa, ir labs skanju generaators buzz. Veel lietoju mixman, arii reaals softs... ir daudzas labas pergas
Back to top
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 3:51 pm    Post subject:

Frooty Loops ir tiessaam laba, tacu sarezgiita, iesaku pameeginaat.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 6:26 pm    Post subject:

Fruity Loops tagad saucās FL Studio un nav nemaz tik sarežģīta, bet jaudīga gan.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 7:27 pm    Post subject:

Cakewalk nav slikta. Taa gan ir vieniigaa ko esmu izmeegjinaajis, bet atstaaja diezgan labu iespaidu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 9:45 pm    Post subject:

jā agrāk bija cakewalk audio pro 9, tagad ir sonar- laikam 3. versija, bet varbūt tagad jau jaunāka. FL studio agrāk bija tipiska virtuālo bungu mašīnīte- tagad diezgan nopietns rīks, lai gan ir nisanses, kas man nepatīk- vēl paliek reason, vecais labais buzz, atceros veel taadu impulse tracker. ja domā nopietni komponēt- ar notīm akordiem, tad labāk lietot cakewalk produkciju.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 4:55 pm    Post subject:

Hmm...domāju, ka minimālais pamats labam muzonam (priekš spēles) ir sintezātors, tad nāk jūsu nosauktās apstrādes un lipināšanas programmas. Starp citu, kur var nolādēt šīs visas jūsu pieminētās programmas? (domājams, ka dc++, ja?) Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guncho



Joined: 25 May 2005
Posts: 12

PostPosted: Sun May 29, 2005 2:11 am    Post subject:

Liekas ka esmu izgaajis miljons muuzikas taisiishanas programmaam cauri un pac tagad izmantoju un arii citiem iesaku shaadu salikumu:

Ableton live - mixeris prieks dziivaas muuzikas ierakstiishanas (gjitaaras, mic utt)
Reason 2.5 vai 3.0 - labaakais syntezators/mixeris kaadu esmu redzeejis
Fl studio - ir labs mixeris, ta4u puse no efektiem ir pilniigi garaam un ir ljoti neskaniigi...
Reaktor - ljoti advanceets syntezators

Vislabaak izmantot Ableton par mixeri un laist klaat Reason un Reaktor
... tas viss kopaa - SPEEKS :)

Protams var jau arii kaa mixeri izmantot Fl studio ta4u vinsh ir bremziigaaks un neparociigaaks!

Var jau izmantot pavisam citas progas jo katrai ir savi plusi kas citaam nau, bet manaa skatiijuma shiis ir labaakaas, un ir taas progas pie kuraam pashlaik tiek visciitiigaak straadaats un vinjas paliek aizvien labaakas !
_________________
Un taa arii notika ...
Back to top
View user's profile
progmars



Joined: 29 May 2005
Posts: 22

PostPosted: Tue May 31, 2005 10:16 am    Post subject:

Lietoju Cakewalk SONAR 4. Notis nav jāzina - ir tak Piano Roll, ar peli var zīmēt. Pie tam nu jau ir multikanālu atbalsts, var laist uz visiem skaņu kartes kanāliem. MIDI trekus izlaid caur sintezatoru, izejām pieliec specefektus, vē var klāt audio trekus, visu samixē turpat SONARā un gatavs.
_________________
Life is hard, play it smart...
Back to top
View user's profile
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Tue May 31, 2005 1:08 pm    Post subject:

Sonar 4 neesmu mēģinājis, sonar 3 pagaidām jaunākais, kur esmu akordus krāmējis un māsterējis, bet nu noteikti pamēģināšu Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue May 31, 2005 4:58 pm    Post subject:

ja ir norm hi-end skanjas karte ar ideaalu ASIO supportu tad Steinberg Cubase ir the way to go, jo tam ir Native ASIO(kaa nekaa Steinberg radiija to standartu) un man ir bijushas probleemas Sonar/ASIO ar dazhaadaam karteem - saakot no multimeediju kartes Audigy liidz pro karteem M-Audio USB Duo un Audiophile 192. Nu nez kapeec tas ASIO ieksh Sonar gljuko. Piekam man ir vairaak uzticiibas VSTi(Cubase) instrumentiem kaa DXi(Sonar). Un es ieteiktu vispaar aizmirst par standart effektiem jebkurai no programmaam . Panjemam un atrodam taadu lietu kaa Waves Diamond Bundle(atbalsta gan DX gan VST gan pro tools). Ierakstu industrijas standarts ko arii izmanto praktiski visaas LV man zinaamajaas ierakstu studijaas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
ELECTiC
Guest





PostPosted: Wed Sep 21, 2005 3:32 pm    Post subject: Re: runaajot par to muzonu...

seskis wrote:
nu well actually es vismaz gadus seshus par labaako muuzikas programmu uzskatiiju FT2 (taa sauktais Fast Tracker II). Tiesa gan programma ir diezgan veca un FT3 neviens taa arii netaisaas izlaist ;-( Peedeejaa laikaa pieduros taadai shtellei kaa Reason 2.5. Runaajot par taadaam progaam kaa Ejay un magix music maker - tas nav nopietni. Nav liela maaksla no gataviem gabaliem salikt peedeejo suudu un lepoties ka nu es maaku taisiit muzonu. Nopietnaam muzikaalaam aktivitaateem iesaku profesionaalu muuzikas softu, kur visu var uztaisiit savaam rokaam neizmantojot kaut ko gatavu.


FT3 ft3 blah, blah, blah - www.skale.org Smile
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Skaņa un mūzika All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group