dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

murgains fleims par gta
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 9:44 pm    Post subject:

sporta zālē tiešām bija garlaicīgi.. SA jau vispār bija pārvērties par tādu kā kvestu.. fu
es zinu, ko gta izmanto, bet neticu, ka tie ***** ir izveidojuši tiešām labu dzini...
grafika kā stranglehold, bet nav unreal dzinis.. psc, vai nu viņi vnk sametuši šeiderus uz kautkāda parasta dziņa, vai arī baigi visu sakodējuši, kam es neticu, jo viņi ir tādi laames, kuri screenshotos ieliek bildi ar ūdeni, kur cauri spīd debesu mala! Laughing
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle


Last edited by snake5 on Fri Dec 07, 2007 9:54 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 9:52 pm    Post subject:

snake5 wrote:

es zinu, ko gta izmanto, bet neticu, ka tie ***** ir izveidojuši tiešām labu dzini...

Domā ko runā, renderware tak tika izmantots vecajā GTA 3, kurš IMO ir vislabākais GTA. Renderware vispār nav R* dzinis cik zinu, bet nu lai paliek...
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 9:57 pm    Post subject:

man arī labākais liekas 3. vai VC

un vispār, pārskatot GTA:SA filmas, redzu, ka viņi smagi tautu čakarē..
pusi no tā, ko tur rāda, neesmu nekad redzējis, esmu izgājis to GTA!
neesošas mašīnas, citādāki ieroči... u.t.t.t.t.t.t.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 11:19 pm    Post subject:

Snake, tu runaa kaa totaals n00bs (manas personiigaas domas) Tu nevienu saderi neesi uzrakstiijis un - tas video ir briesmiigs - paspeelee UT3, vai kau vai HL:EP2, un pastaasiti man kuraa vietaa tas gta ir "prerendereets" un kur vinjam ir paaraak lielas tekstuuras (lol vispaar baigais grafikas kvalitaates meerogs...) Turklaat runaajot kokreeti par gta dzinjiem - viennoziimiigs kraps - man pat buutu bail uz vinja PIX uzlaist... buutu jaanomeginaa kaadu dienu... Gameplays... jaaa..... cik forshi ir izmest dzekinju aaraa no masiinas un braukt taaalaak, nosaut kaadu, pasaudiities sienaa un pa masiinaam, un to kaadas 100x peec kaartas.. nu uuberkruti... piebilde : 8-12 gadiigam Laughing Kapeec neviens netaisa rewievus un savus sajuusmas izsaucienus par taadaam speeleem kaa piem Strarcraft2? <.<
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 11:37 pm    Post subject:

esmu kodējis šeiderus, tikai savus darbus nevienam neesmu rādījis, btw, man ir viens kruts stikla šeideris - izliektās virsmas simulācija ;)

btw, tekstūras bija pārāk lielas tieši uz cilvēkiem, nekur citur..
HLEP2 viennozīmīgi izskatās pat labāk, izņemot to, ka grūti salīdzināt divas dažādas spēļu vides..
bet.. tu gadījumā nedomāji UE3, nevis UT3? divi samērā atšķirīgi dziņi, kā nekā...
par dzini - es laikam ar VC pamēģināšu iepix'ēt ar full stream capture, redzēšu šausmas, bet būs lemts..

un, btw, par gameplay runājot.. es pirms 2 mēnešiem domāju - ieinstalēšu GTA:SA, pabraukāšos, varbūt atkal iepatiksies.. vo i "iepatikās" Laughing pabraukāju, pirmās 2 misijas izpildīju, mani nošāva (spēlē, protams Laughing ) un viss - dzēšu uzreiz to mēslu ārā! Mr. Green

un, ne tikai 8-12 gadus vecie spēlē.. bet arī daudz vecāki, nu ~16 gadi Laughing un viņus var pazīt pēc šādās sasveicināšanās ...pusteikuma pusdaļām..
yo gangsta
yo homie
whassup
yo whats crackin
u.t.t.
Mr. Green
uzsveru, pat 9. (!) klasē Idea
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 12:22 am    Post subject:

snake5 wrote:
bet.. tu gadījumā nedomāji UE3, nevis UT3? divi samērā atšķirīgi dziņi, kā nekā...

wtf!? lol! UT3 esot dzinis? hah. snjake, snjake...
UT3 ir spēle, kas taisīta uz UE3 dziņa. http://en.wikipedia.org/wiki/Unreal_tournament_3
Quote:
it runs on the Unreal Engine 3
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 12:31 am    Post subject:

nu tad es sajaucu ar UT2003..
bet ne par to ir runa..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 12:48 am    Post subject:

snake5 wrote:
esmu kodējis šeiderus, tikai savus darbus nevienam neesmu rādījis, btw, man ir viens kruts stikla šeideris - izliektās virsmas simulācija Wink


Kuru to CTRL-C - CRTL-V - es zinu - pats tu neuzrakstiitu (mazliet varbuut paaraak kategoriski saku bet es domaaju ka man ir taisniiba anyway)


Quote:
btw, tekstūras bija pārāk lielas tieši uz cilvēkiem, nekur citur..
HLEP2 viennozīmīgi izskatās pat labāk, izņemot to, ka grūti salīdzināt divas dažādas spēļu vides..


Man gan tiesi taaas sejas nepatika tuvumaa... Turklaat man runaajot apr saderiem - es tur nemaniiju neko taadu kas buutu pieklaajiigaa 2007 gada speelee - kaut kaads primitiivisms tikai... kur ir apgaismojums smuks? It just dosnt exist... Particle effekti - vaajpraats - 2007? Laughing Charakteru animaacijas un modelji - nesmuki un nedabiigi

Par gameplay - man veel jaaizsaka komentaari?! Es GTA seerijas officiaali ierindoju 1.Vietaa speeleem retardiskuma zinjaa... kameer neatradiisu veek kko tik plasi iecieniitu, bet totaalu crapu...
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 9:26 am    Post subject:

Storm wrote:

Kuru to CTRL-C - CRTL-V - es zinu - pats tu neuzrakstiitu (mazliet varbuut paaraak kategoriski saku bet es domaaju ka man ir taisniiba anyway)

Te nu tev tomēr nav taisnība..
māku prastu šeideri uzkodēt, bet stikla virsmu es dabūju pārveidojot Rendermonkey (lai cik neticami tas izklausītos) HDR paraugu..

Storm wrote:

Man gan tiesi taaas sejas nepatika tuvumaa... Turklaat man runaajot apr saderiem - es tur nemaniiju neko taadu kas buutu pieklaajiigaa 2007 gada speelee - kaut kaads primitiivisms tikai... kur ir apgaismojums smuks? It just dosnt exist... Particle effekti - vaajpraats - 2007? Laughing Charakteru animaacijas un modelji - nesmuki un nedabiigi

Par gameplay - man veel jaaizsaka komentaari?! Es GTA seerijas officiaali ierindoju 1.Vietaa speeleem retardiskuma zinjaa... kameer neatradiisu veek kko tik plasi iecieniitu, bet totaalu crapu...

vienu gan es nesaprotu.. tur, kur skrēja ugunsdzēsējs tajā filmā, tur bija baigais sprādziens.. a kā viņi to panāca? neticu, ka tas ietu uz normāla fps, tāpēc es domāju, ka bija renderēts..

animācijas vienmēr bija "slimnīcas" tipa - apmēram tā, ka visi slimi, neviens negrib otram normāli pieskarties, visiem reiboņi, tāpēc vēl ne tur rokas iebāž, viss veidots pēc iespējas ātrāk, tāpēc stīvi sanāk..

gta ir tākā draugiem.lv
visiem patīk, bet jau krietni par daudz.. pat tad, ja normāli cilvēki tur neko labu nesaskata..

vispār, tagad pasēžot un veidojot soundtraxus spēlei es sapratu, kāda ir viena no smagākajām GTA:SA kļūdām - viņi atļāva par daudz.. visinteresantāk ir mēģināt spēlē izdarīt to, kas nav atļauts, nevis kautko no tā, kas ir..
man pat vecā PSone spēle "World's scariest police chases" liekas nedaudz labāka tādā ziņā...
un Driver (2) uz PSone arī..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 12:01 pm    Post subject:

Quote:
vienu gan es nesaprotu.. tur, kur skrēja ugunsdzēsējs tajā filmā, tur bija baigais sprādziens.. a kā viņi to panāca? neticu, ka tas ietu uz normāla fps, tāpēc es domāju, ka bija renderēts..


Tev ir pamatiigs robs informaacijaa par speeleem muusdienaas.... Labam Developerim ir ne tikai jaataisa speeles bet arii jaabuut fanaatikskam par vinjaam un jaaspeelee! Kaut tikai paaris reizes, bet jaabuut lietas kursaa, kas notiek.. izskataas ka tu dziivo pagaatnee.
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 1:03 pm    Post subject:

Nevelciet šo topiku beztēmā.
Viss nav tik traki kā jūs runājat, bet daļa patiesības jau tur arī ir.
snake, ja jau GTA ir tāds "mēsls" tad kādēļ tas patīk tik daudziem? Nerunāju konkrēti par deviņgadīgajiem kas priecājas nozogot kādu transporta līdzekli. Pietiek uztaisīt vienkāršu topiku un foruma lietotāju starpā sākas strīds. Confused
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 1:38 pm    Post subject:

Vecis wrote:
snake, ja jau GTA ir tāds "mēsls" tad kādēļ tas patīk tik daudziem?

tev jau pateica:
Storm wrote:
Gameplays... jaaa..... cik forshi ir izmest dzekinju aaraa no masiinas un braukt taaalaak, nosaut kaadu, pasaudiities sienaa un pa masiinaam, un to kaadas 100x peec kaartas.. nu uuberkruti... piebilde : 8-12 gadiigam

Storm wrote:
Es GTA seerijas officiaali ierindoju 1.Vietaa speeleem retardiskuma zinjaa... kameer neatradiisu veek kko tik plasi iecieniitu, bet totaalu crapu...


un vispār, šis topiks kā tāds jau ir beztēmā - šis ir gamedeva forums, topikam īstā vieta būtu citur.. piem. zem gamez.lv foruma...
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 2:32 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Vecis wrote:
snake, ja jau GTA ir tāds "mēsls" tad kādēļ tas patīk tik daudziem?

tev jau pateica:
Storm wrote:
Gameplays... jaaa..... cik forshi ir izmest dzekinju aaraa no masiinas un braukt taaalaak, nosaut kaadu, pasaudiities sienaa un pa masiinaam, un to kaadas 100x peec kaartas.. nu uuberkruti... piebilde : 8-12 gadiigam


Un tagad izlasi man iepriekšējā posta pirmspēdējo teikumu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 3:25 pm    Post subject:

Vecis wrote:

Un tagad izlasi man iepriekšējā posta pirmspēdējo teikumu.

ā, nu tad, citēju pats sevi:
snake5 wrote:
un, ne tikai 8-12 gadus vecie spēlē.. bet arī daudz vecāki, nu ~16 gadi un viņus var pazīt pēc šādās sasveicināšanās ...pusteikuma pusdaļām..
yo gangsta
yo homie
whassup
yo whats crackin
u.t.t.

uzsveru, pat 9. (!) klasē

analizējot šo tekstu, var saprast, ka ne jau tie gudrākie spēlē šādas spēles tik daudz, neuztver šo personiski, bet man no pieredzes zināmi cilvēki, kuri ir baigie "gangsteri" ar sliktām atzīmēm skolā! cerams, ka tu tāds neesi!
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 3:59 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Vecis wrote:

Un tagad izlasi man iepriekšējā posta pirmspēdējo teikumu.

ā, nu tad, citēju pats sevi:
snake5 wrote:
un, ne tikai 8-12 gadus vecie spēlē.. bet arī daudz vecāki, nu ~16 gadi un viņus var pazīt pēc šādās sasveicināšanās ...pusteikuma pusdaļām..
yo gangsta
yo homie
whassup
yo whats crackin
u.t.t.

uzsveru, pat 9. (!) klasē

analizējot šo tekstu, var saprast, ka ne jau tie gudrākie spēlē šādas spēles tik daudz, neuztver šo personiski, bet man no pieredzes zināmi cilvēki, kuri ir baigie "gangsteri" ar sliktām atzīmēm skolā! cerams, ka tu tāds neesi!


Kā tad, un visi, kas spēlēja Mario ir ar atsistām smadzenēm, jo pārāk bieži dauzīja sitās ar galvu pret griestiem ...
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group