dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Iesakiet kādu vienkāršu, labu 3D modelēšanas progu ies

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Sun Jan 19, 2003 4:45 pm    Post subject: Iesakiet kādu vienkāršu, labu 3D modelēšanas progu ies

.
Lieta tāda, ka nēsmu darbojies ar 3D modelēšanas progām, tāpēc jūs varētu ieteikt kādu (norādot arī kur tādu dabūt i-netā vai p2p), kas būtu pietiekami vienkārša, bet reizē laba iesācējam no 0. Vēlams arī, lai tā proga varētu konvertēt izveidotos objektus kādā populārā formātā (nezinu gan kādi šai jomā ir populāri formāti) un tos varētu izmantot spēļu dzinējos.

Zinu, ka ir progas, ar kurām var izveidot varoņus, piemēram, priekš Diablo II, bet droši vien tādi ir derīgi tikai priekš konkrētās spēles.

Ja dabūtu kādu normālu progu, es varētu pamodelēt 3D objektus un iespējams palīdzēt kādā projektā.
.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WiLD
Guest





PostPosted: Sun Jan 19, 2003 5:52 pm    Post subject: taa..

nu nav gluzhi nevienas taadas progas kas buutu super viegle, es pac saaku ar 3ds MAX , lai saprastu kas tas 3d ir pa zveeru, un tad paargaaju uz mayu - taakaa es protams iesaku to kas man patiik un ir tuvs - "maya 4.5" Very Happy
Back to top
DeivS
Guest





PostPosted: Mon Jan 20, 2003 1:03 pm    Post subject: hmmmmm

Njuu iesaaceejam 3ds max un maya ir biku par sarezhgjiitu. Iesaku vienkaarsho milkshape 3d. Pac arii tajaa no nulles aatri iebraucu. Man protams bija daudz video tutoriaalji, bet nu arii bez tiem var iztikt. Wink
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 4:47 pm    Post subject:

Es iesaaku un arii turpinu njemties ar Poser. Ljoti labs teelu veidoshanai, pastruntiigs 3D objektu veidoshanai, bet taa viegli apguustams, daudz piemeeru un objektu internetaa

http://www.renderosity.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Jan 28, 2003 11:00 pm    Post subject:

Vari iemēģināt ZModeler. To var dabūt no šejienes http://www.zmodeler.com vai http://www.gta3hq.com. Es diemžēl tajā neiebraucu, jo tam ir diezgan nereāls interfeiss. Tagad mēģināšu apgūt 3ds max 5. Vēliet man veiksmi. Very Happy
Back to top
Zigmars



Joined: 17 Jan 2003
Posts: 16
Location: Riga

PostPosted: Wed Jan 29, 2003 2:39 am    Post subject:

ar to ZModeler paarsvaraa taisa speeleem CAR'us. piemeeram GTAIII un NFS. Bet arii ZModeler lietotaaji iesaka nopietnaakus auto taisiit ieksh 3DMax jo pastaav iespeeja export/import tieshi uz/no 3DMax.
_________________
gameZ.lv vienmeer rulez
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Jan 29, 2003 6:28 pm    Post subject:

Pēc ZModeler iemēģināšanas, MAX man patīk labāk. Labi, tajā neko izņemot abstraktus objektus vēl neesmu uztaisījis (pagaidām nav laika, jo mācos Photoshopu). Njā, MAX ir viens zvērs. Very Happy
Back to top
Svivens
Guest





PostPosted: Thu Feb 13, 2003 3:12 am    Post subject:

Gmax progzja speciaali speeleem uz 3dmax baazes. Pa velti. Pats gan neesmu iemeeginaajis, bet saliidzinot ar 3dmaxu, lightwavu un Mayju vajadzeetu buut vienkaarshaakai.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Thu Feb 13, 2003 3:34 pm    Post subject:

Back to top
Boom11



Joined: 13 May 2006
Posts: 1
Location: Rīga , Latvija

PostPosted: Wed Aug 23, 2006 6:36 pm    Post subject:

Nu , ja gribi kautko patiešam vienkāršu un atri apgustamu iečeko Wings3D
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group