dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

The Forgotten
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 9:25 pm    Post subject:

Lee4 no WarriorArtiste, nekas ar ko lieliities.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 12:49 pm    Post subject:

Tev vajadzētu saprast, ka es tomēr pielieku daudz vairāk kā tikai staigāšanu apkārt, laboju daudz kļūdas, un padaru vissu daudz labāku.
Negribu izklausīties lielīgs, bet es tomēr varu izveidot labu spēli, man tikai vajadzēja ar kautko sākt - priekš manis tas ir visgrūtākais brīdis kad veido spēli, ja neskaita beikšanu Smile.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 2:31 pm    Post subject:

Veidojot savu spēli, padomā arī pie grafiskās kvalitātes.
Man šie nepareiza izmēra tekstūru gabali nepatīk (skatiens arī Snake5 virzienā).... Wink
Bet labi, ka tu sāc kaut ko veidot. Vai source code nebūs publiskots?
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 5:07 pm    Post subject:

EDDY - grafiskā kvalitāte ir apmēram tajā pašā līmenī, kur skaņas kvalitāte, aiz gameplay, kurš vēl nav gatavs..
tas pats par mani..
nebaidies, man grafiskā kvalitāte nesux'os! un par nepareiza izmēra tekstūru gabaliem..
1. kas ir gabali? 2. kāpēc nepareiza izmēra?
uz sourci neceri pāragri, spēle ir tālu no pabeigšanas..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 5:44 pm    Post subject:

Labi teikts - spēlei vēl daudz darba, tāpēc grafikai tik lielu uzmanību nepievēršu. Tad kam es to pievēršu visvairāk? Pagaidām iespējām, tagad tākā ripošana uz malām tagad ir praktiski pabeikta, es veidoju citas iespējas, var rāpot, varēs kāpt pa stīgām, trepēm un visādām citām lietām. Spēlē iespējams pat būs fizika, kas visticamāk būs veidota tikai ar skriptiem.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 9:10 pm    Post subject:

Es gan paregoju ka tu to visu (raaposanu veel sazin ko, fiziku un normaalu grafiku...) diemzeel nesavienosi ar stabiliem kadriem sekundee. Un vai tik taa fizika arii nebuus norakstiita no kaada Razz
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 9:42 pm    Post subject:

Par ko tu mani uzskati? Neesmu nekāds kļoparcuks ka nespēju izdomāt kā var rāpot. To jau var, un to es panācu kopumā ar kādām 5 rindiņām koda.
Par fiziku būs vēl jāpadomā, visticamāk, ka tā darbosies vienkārši, ar līniju palīdzību. Neesmu nekad kodējis kautko ar īstu fiziku saistītu trijās dimensijās, tur visticamāk būs daudz darba, bet protams es izmantošu kautko, ko mūsdienās sauc par "Reference". Tāda sajūta ka tu uz mani essi uzēdies. Nevajag.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 9:51 pm    Post subject:

Haha, neesi uzeesanaas veerts Razz Anyway es runaaju par to ka pirmaamkaartaam jau saskarsies ar GM sindromu - poor performance, poor graphics, poor gameplay Very Happy Okei, varbuut iedomaajies ka es neesmu gamedevs, un ka veerteeju to vienkaarsi kaa review kaadai speelju lapai
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 9:59 pm    Post subject:

Storm wrote:
poor performance
- Ticu.
Storm wrote:
poor graphics
- Nu, tur varētu mazliet pašaubītes, jo GM tomēr var izmantot shaderus un citas lietas (Ar dll protams).
Storm wrote:
poor gameplay
- Nu tur nu tu maldies vislielākajā mērā. Tas ir atkarīgs no tā, kā tu proti veidot spēles. Ceru, ka man šajā jomā nākošreiz indago veiksies.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Tenjou



Joined: 22 Nov 2005
Posts: 275

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 10:18 pm    Post subject:

Nez, gan no kā Storms ņēmis, ka darbarīks tik strikti ietekmē gameplayu...
Bet ja nopietni tikai programmētajus citus interesēs(un pat ne visus), kāds tur kods un no kurienes ir ņemts. Potenciālos spēlētajus tas visdrizāk neinteresēs, otrkārt visi gudri un viss viegli(īpaši Stormam) tikai reti kuršs SPĒLI izveido spelējamu, laikam jau sagadišanās...
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 11:11 pm    Post subject:

nu grafika tomēr nav sevišķi..
neviens no dll'iem nav pilnībā sataisīts..
vienam trūkst lost device recovery, tik met ārā messageboxus, kas izskatās pretīgi + vēl n00bi kuri nejēdz ar taskmanageru apieties, restartēs tādā gadījumā kompi, jo spēli vairs nebūs iespējams izslēgt..
otrs dll ir dziņveidīgs un ne īpaši ātrs, pietam bez iespējas lietot abus culling'us, ne tikai vienu no tiem..

diemžēl arī GM + fizika nu nav nekas īpašs.. vienīgie pieejamie dlli ir tā paslikti veidoti.. no 3d..

bet nu gameplay.. tas.. nu cik esmu redzējis GM spēles, neviena nebija addicting.. vnk GM'am iet jau uz otru galu - spēli izveidot pārāk viegli, nav jēgas piedomāt pie kautkā.. + vesels bars forumā, kuri cenšas iegrūst kādu advancētāku cullingu iekš GM.. + vēl grib, lai tur ieliek šeiderus.. redz, ka šiem viss pārāk viegli, nāk taisīt spēli, grib šeiderus, īsti neatceras, kas ir gameplay..
bet nu ar GM ir iespējams uzveidot labas spēles.. bet ir ļoti grūti tas.. lai cik dīvaini neizklausītos..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 11:23 pm    Post subject:

Tenjou wrote:
Nez, gan no kā Storms ņēmis, ka darbarīks tik strikti ietekmē gameplayu...


Te nu jāatcerās sens "sakāmvārds" - tikai slikts amatnieks vaino savus darbarīkus.
Back to top
View user's profile Send e-mail
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 3:57 pm    Post subject:

Hehe...
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:01 pm    Post subject:

Quote:

Te nu jāatcerās sens "sakāmvārds" - tikai slikts amatnieks vaino savus darbarīkus.


Te nu jaatceras "sakaamvaards" - katram darbam savs darbariiks, slikts amatnieks izveeleesies nepareizos darbariikus. Starp citu ja man kaads GM fans atsuutiitu kaadu GML sourciiti es ievadiitu kaadu n00bu iistajaa pasaulee un uztaisiitu kaadu mazinu engainiiti ar liidziigu sintaksi kaa tam n00briikam Smile
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:38 pm    Post subject:

GM nav nekas nepareizs, tas vienkārši ir priekš iesācējiem.
Es tikai tagad sāku mācīties c++, un uzskatu, ka šis ir mans pēdējais darbs, kas veidots uz Gm.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group