dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

kaarteejaas snakes paardomas par 3d

 
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 4:57 pm    Post subject:

nez, man nedaudz spēle palēna izskatījās (gāja apmēram tā kā R6:Vegas), paskaties, vai tur nav kas gļukains iesēdies..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 5:30 pm    Post subject:

snake5 wrote:
nez, man nedaudz spēle palēna izskatījās (gāja apmēram tā kā R6:Vegas), paskaties, vai tur nav kas gļukains iesēdies..


Mjā tavs komentārs man daudzko izsaka... snake stilā. Tūlīt skrienu meklēt kaut ko ...
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 6:01 pm    Post subject:

jā, itkā es zinātu, kas tev tur spēlē iekšā...
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 6:10 pm    Post subject:

snake5 wrote:
jā, itkā es zinātu, kas tev tur spēlē iekšā...


It kā es zinātu kādi tev bija uzlikti settingi, uz kādiem dzelžiem mēģināji, kā tev gāja R6:Vegas, vai arī kas tev skaitās "palēns".
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 6:45 pm    Post subject:

settingos visur atķeksēts - bumpi, shading, etc.
izšķirtspēja 640x480 fullscreen
R6:Vegas negāja diezgan ātri, bet tam bija pamats..
līdzīgi kā ar Hitman: Blood Money
spēlēju uz GF6150 SE, Athlon 64 FX X2 4200+


btw, šķiet, ka visu bremzē tās stencila ēnas, kuras by default ir lēnas uz daudzām kartēm..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 7:20 pm    Post subject:

snake5 wrote:
btw, šķiet, ka visu bremzē tās stencila ēnas, kuras by default ir lēnas uz daudzām kartēm..

Kārtējais "ģeniālais" sneika komentārs. Slikto mainlūpu māseris.
Tas ir tāpat kā teikt, ka iekraujot automašīnā kartupeļus daudzas mašīnas brauc lēni. Nemaz neskatoties ne cik daudz iekrauj, ne kā iekrauj..

Nav tev ienācis prātā, ka tas no spēles atkarīgs, kā tā izmanto stencila buferi, cik daudz ģeometriju stūra un kā ģenerē ēnu quadus/trijstūrus - ar šeideri/bez.. utt.

Es teiktu, ka 99% vainīga tava videokarte, jo no kaut kādas 61xx ar ieslēgtiem šeideriem kaut ko labu cerēt ir veltīgi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 8:45 pm    Post subject:

es nemasēju gameloopus Very Happy
tieši šeideri manai videokartei ir OK, bet vertexbufferi gan nav tik ātri zīmēšanā..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 10:15 pm    Post subject:

snake5 wrote:
tieši šeideri manai videokartei ir OK, bet vertexbufferi gan nav tik ātri zīmēšanā..

Lūdzu, saki, ka tu smejies... Vai nu tu esi atpalicis mūsdienu videokaršu tehnoloģijās, vai arī vienkārši jocīgs (kārtējo reizi).
Iz http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_6#GeForce_6100_series (nvidias lapā detalizētu specifikāciju neatradu):
Code:
# Vertex Processors: 1
# Pixel Pipelines: 2

Tas ir smieklīgi maz. Nevis vienkārši maz, bet smieklīgi maz. Tas ir tikpat cik necik. Mūsdienu Geforce8 ir 128 šeideru procesori. Pat zemas klases aizvēsturiskam Geforce FX 5200, kāds man agrāk darbā bija, ir veseli 2+4 šeideru procesori (un es tev droši varu apgalvot, ka tai videokartei no šeideriem nebija nekādas jēgas - tie bremzēja gandrīz jebkuru spēli, labāk bija vienkārši atslēgt spēlē šeiderus ja tas bij iespējams).

Un tas viss nemaz nerunājot par tagadējām vidus-klases videokartēm, kurām ir 16, 32 vai vairāk šeideru procesori. 100 punkti arī, ka tava videokarte dēļ "lēnās" sistēmas atmiņas ir arī bandwidth-limitēta, tb ka datu pārsūtīšana uz/no videokartes ir lēnākais process, tāpēc daudz rendertargetu izmantošana, lielas tekstūras, lieku pass'u renderēšana, hdr/bloom ir mega-lēnas operācijas ar tavu videokarti salīdzinot ar normālu videokarti.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 10:51 pm    Post subject:

Quote:
bet vertexbufferi gan nav tik ātri zīmēšanā..

ko es saku?
vai tad tas nenozīmē šai videokartei pārsūtīt datus no RAM un tad renderēt vai tml.?

ta man pie vienas vietas btw cik to šeideru procesoru.. cik ir redzēts, tie necik īpaši ātrumu neietekmē Wink
lielas tekstūras gan man īpaši neko neierobežo.. vismaz nav redzēts, ka 1024^2 un 256^2 izmēra tekstūrām renderēšanas ātrumā būtu kāda atšķirība..

šitā karte vidēji izspiež tik, cik mans vecais radeons 9550 spieda Wink
pat ja viņam bija vairāk šeideru procesoru..
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_ATI_Graphics_Processing_Units

ak, jā, gandrīz piemirsu, ja jau tu tā vēlies - es smejos! Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Mon Apr 07, 2008 11:17 pm    Post subject:

1024 vai 256 nav rezdama ātruma atshkiriiba ? Laba manta Very Happy Es domāju, ka var jau sākt kaut ko no šīs tēmas bīdīt uz spamu Rolling Eyes

Hmm itkā stenciļi noslogo vairāk CPU, bet tas tā...
BTW GF6150 SE nav tā videokarte, uz kuru vispār ir vērts skatīties. Lai pie mums nopietni sāktu meklēt kaut kādu vainu ar FPS vajag testēt vismaz ar GF6600GT. To jau daudzkārt esmu teicis.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Apr 08, 2008 12:54 am    Post subject:

snake5 wrote:
ta man pie vienas vietas btw cik to šeideru procesoru..

Tavi argumenti nesaskan ar tavis teikto.
snake5 wrote:
tieši šeideri manai videokartei ir OK

Kaut kādu spamu tu te dzen. Tāda 61xx videokarte nekad nebūs normāla mūsdienu spēļu videokarte. Tev acīmredzami nav ne jausmas par mūsdienu spēlē izmantotajām tehnoloģijām un to uzbūvi (te, protams, nerunāju par vienkāršām 2d vai casual spēlēm). Un dabiski, ka salīdzinot vecas spēles ar mūsdienīgu spēli (vai tikpat labi mūsdienīgu spēli ar atslēgtiem grafiskiem efektiem) tavai videokartei atšķirības nebūs. Bet tas nebūt nenozīmēs, ka tāda spēle, kura kārtējo reizi lēni tev iet, ir slikta un neoptimizēta. Tā vienkārši izmanto citādāku tehnoloģiju, kura nav paredzēta low-end videokartēm.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Apr 08, 2008 8:58 am    Post subject:

Vienkāršāk sakot: sneik, tava videokarte ir ārpus minimālajām prasībām, kā norādīja DeRatizators. Tu taču esi redzējis spēlēm blakus informāciju: MINIMAL SYSTEM REQUIREMENTS? Thats the case.

Labi vai slikti, ka VoH neatbalsta vājākas kartes -- tas ir cits jautājums. Bet, ja spēle neiet normāli uz neatbalstītas videokartes, tad tas nav bugs, tā nav problēma, kas jārisina.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Tue Apr 08, 2008 9:33 am    Post subject:

Teorētiski VoH var palaist arī uz 5200 un intel GMA3000. Feedbacks no līdzīgu karšu īpašniekiem mums var noderēt tikai specifiskos MP testos, kur līmeņi ir no dažiem klučiem.

Kad vajag ielādēt kaut ko nopietnāku, tad nekas vājāks par 6600GT nevar neko īsti pavilkt. Pie tam, neskatoties uz to, ka itkā patreizējā alfa versijā nav pieejamas tekstūras, kas redzamas bildēs, (strādājam pie izmēru optimizēšanas), tur tā patās dzinis cenšas izmantot tos pašus šeiderus. Tas vienkārši visur trūkstošās tekstūras vietā sprauž tekstūru "missing".
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group