dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Unnamed rts/rpg by Storm, again
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Oct 03, 2008 5:38 pm    Post subject:

nu zb. es pa PM, viņš tāpat iespamo.. Tu zini, ko nozīmē burts 'P' iekš saīsinājuma PM? rtfm or stfg
Storm wrote:
Tas nav saderis veciit, rtfm or stfg

snake5 wrote:
attiecīgā shading'a

---
Storm wrote:
Tu zini kaa top shadow map eenas 3D?

zinu.
---
Storm wrote:
Varbuut domaasana tev vareetu paliidzeet izdomaat to nepieciesamiibu arii bez manas paliidziibas.
Es tavām domām piekļūt nevaru.

Tālāk pa PM vai skype, OK?
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Oct 03, 2008 5:50 pm    Post subject:

Piedāvāju foruma vadībai nobanot kādu uz mēnesi profilaksei (un brīdinājumam citiem).
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Oct 03, 2008 5:52 pm    Post subject:

bubu wrote:
Piedāvāju foruma vadībai nobanot kādu uz mēnesi profilaksei (un brīdinājumam citiem).

Piedāvāju nobanot uz mēnesi to, kuram spēle konkursā sliktāka būs (no mums abiem).
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Fri Oct 03, 2008 6:15 pm    Post subject:

Tas ir PAR teemu, es izklaastu informaaciju.

, un ieposteeju seit jo varbuut kaads veel nesaprot kas ir deferred rendering un kaads neadekvaataaks praats varbuut noticees taviem absurdiem par "effektiem"

Piedaavaaju nespamot manaa topikaa snjake.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Nov 24, 2008 9:27 pm    Post subject:

labi, aizmirstot uz brīdi konkursu, kāds varētu pateikt, kas ar šo spēli notiek?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Mon Nov 24, 2008 11:05 pm    Post subject:

Storms nodomāja, ka tas nebūtu jauki, ka viņš tādu 2% spēli liktu, tāpēc izdomāja rezerves plānu! Laughing
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 11:43 am    Post subject:

Actualy nee, ww un snjagas jaunskungs, taakaa winged wolf veesaa mieraa iztaajaas es nejutu kops taa briiza iipasu rush'u kko steigt un dariit, speele ir progreseejusi bet pie programeesanas vispaar neesmu kaadu meenesi piekeeries (ja atskaita kaut kaadus usal mini-app crap un citu koda izpeeti, lurking formums ) Itkaa jau viss ir normaalaa liimenii, tikai man nav iisti uz kaa testeet multiplayer normaali jo braalis ar savu PC aizbrauca uz UK un buus tikai decembrii Very Happy So pagaidaam esmu kaa bez rokaam, bet tikmeer man ir fog of war, dazaadas optimizaacijas renderingam, un primitiivs AI kas prot skraidiit apkaart(vai uz meerkji) un sist visu ko redz.

Nu nebuutu ww izstaajies un ja snake buutu izveeleejies ko citu nevis "1 of 100000 platformers" tad es vairaak laicinju veltiitu nevis lai tuseetos ar draugiem rinkjii 3 dienas no vietas, bet seedeetu maajas kaa zeenam pieklaajaas un programeetu ;D Bet nu ja jau jums ir po tad sorry, mans azarts kkur skriet pazuud un ja man jaaizveelas sodien iet uz kino vai kaadu pasaakumu un pavadiit laiku ar kaadu VS programeet speeli konkursam kur viens izstaajaas bet otrs taisa platformeri tad man nav jaasaka ko es izveelos Laughing

Man bija blogs par speeles developmentu (siis konkreetaas) tur bija arii jaunaaki updeiti un forsi viss pastaastiits par engainu, gameplayu un citas interesantas lietinjas, meenesa vai mazaakaa laikaa peec mana bloga atveersanas Dotas izstraadaataaji peeksnji pazinjo ka saakusi straadaat pie taadas pasas speeles kaa es - jautri un es blogu sleedzu lai nepiemiegtu (ne)vajadziigajaa vietaa ar aci... Taapeec arii viss skreenu, video utt bads - es neposteesu neko ja nezinaasu ka naakosajaa briidii taa bilde nav pa visu internetu, ne jau nu ka man tur buutu kaut kas uber sleepjams un tomeer taa ir slikta ideja :P


PS. Sajaa threadaa atljauti jautaajumi TIKAI par manu speeli (ENGINE, GAMEPLAY), nevis mani, kapeec nav updeiti vai veel kaut kas.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 12:01 pm    Post subject:

Storm wrote:
Nu nebuutu ww izstaajies un ja snake buutu izveeleejies ko citu nevis "1 of 100000 platformers"

A ko tad citu tu gaidīji? Imho tas jau bija sākumā skaidrs, ka tas būs arkādisks platformeris (varbūt ar "stealth" elementiem, kurus nemaz nav nepieciešams izmantot).
Kārtējo reizi tu, Storm, pierādīji, ka māki runāt, nevis darīt. Un pofig ka citi dara arī to pašu, vai dara savādāk nekā tu gaidīji. Arī sneika taisītā spēle ir citur +/- redzēta. Nu un kas par to? Citi vismaz izdara to, ko sola, vai lielās. Palasi vēlreiz, ko Kamazs tev pirms pāris mēnešiem teica.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 12:37 pm    Post subject:

Nu man atkal jaaatkaarto ka es nemaz neko nemeeginaaju dariit peedeejaa laikaa, bet kad es straadaaju pie speeles tad arii izdariiju visu ko gribeeju. Un projekts nav ne pamests ne kas, un beigaas arii buus speele.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 4:08 pm    Post subject:

Storm wrote:
Nu man atkal jaaatkaarto ka es nemaz neko nemeeginaaju dariit peedeejaa laikaa...

Ko tad lielies, ka vari vissu ātrāk par citiem izdarīt? Laughing
Back to top
View user's profile MSN Messenger
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 4:58 pm    Post subject:

Pagaidām tas ir arkādisks platformeris, bet es arī neko daudz nesteidzos priekšā notikumiem.. tomēr man nav "po", bet ir ko rādīt. Es neko ūberīgu nesataisu, bet tu - neko. Šādus teikumus es varu daudz izdomāt. Very Happy
Ja tev kāda alerģija pret platformeriem (kaut gan vienu pats domāji taisīt.. Very Happy), tad tā arī saki.
Tas, ka tev bija blogs arī nevienu neinteresē, jo tāda nav. tavus screenus It kā baigi kādam izplatīt vajadzētu.. graphics whorēm maybe..

EDIT: Storm, tad tev tagad galīgi nav, ko rādīt vai tomēr ir kaut kas? Fog of war un primitīvais AI? Tu tā vari ilgi neko nerādīt, tikai labu rezultātu no tādas lielīšanās, lūdzu, negaidi.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Nov 30, 2008 11:03 am    Post subject:

Nedomaaju snake ka tu pat to kas bija tajos video (ko es tev iedevu) pirms diviem meenesiem esi speejiigs izveidod so stfu

Patiesiibaa tu jau esi snjake tas kas lielaas un patiesiibaa neko nemaak, es "lielos" tikai ar to ko esmu jau izdariijis un nebraucu tev virsuu par to ka tu taisi gamemaker liimenja speeles Very Happy
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Sun Nov 30, 2008 11:43 am    Post subject:

Bet kā mēs varam zināt, ka tu mazvispār kaut ko essi izveidojis?
Tu NEKO neesi parādijis, tāpat līdzīgi notika ar to 2D šūteri, baigi lielijies, ka būs labāks utt. pēc pāris mēnešiem tik atrunas.. atrunas.
BRSD uz tevi varētu attiekties kā BDSD, tāpēc beidz vienreiz runāt, un parādi mums kautko, vismaz to pašu, vienkāršo 2D šūteri, kuru jau essi pabeidzis. Laughing

Starp citu, es biju 90% pārliecināts par to, ka ar šo notiks tieši tāpat - garas atrunas.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Nov 30, 2008 11:47 am    Post subject:

Kur es esmu lielījies, ka kaut ko protu? To, kas tajos video, esmu spējīgs izveidot (gan nevaru tagad pateikt, cik ilgā laikā). Tajos video ir terrains, kaut kādi "spīdīguma" šeideri un viens monstrs, kurš lieto A*

Šeit nav runa par mācēšanu vai nemācēšanu, bet par lielīšanos un nedarīšanu.

Storm wrote:
es "lielos" tikai ar to ko esmu jau izdariijis

ja? un kā tad sanāca ar to 2d spēli?

un
WTF ir gamemaker līmeņa spēles?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Aug 08, 2009 5:38 pm    Post subject:

Iesakiet labaako datu stuktuuru saadaam vajadziibaam:

Ir kaudziite ar class objektiem;
Karam objektam var buut 3 dazaadi staavoklji:
NotMoving
PerformingMove
WaitingForOrder

Situaacija: padomaaju taa ka vajadzeetu izveidot sisteemu taadu ka visas speeleetaaju kustiibas notiek nevis ar vienu update kur tiek mekleets iespeejams manevrs, bet sisteemu kuraa visas kustiibas ir sinhronizeetas pa soljiem animaacijaa ti speeleetaajs minmaalo kustiibas plaanosanu un izpildiisanu izdara tik taalu cik vins var aiziet vienaa pilnaa animaacijas solii.
Tad apmeeram sitaa (naivajaa variantaa ar saraksta datu struktuuru):
Lists ar vieniibaam kas izpilda soli
Lists ar vieniibaam kas nedara neko
List ar vieniibaam kas izpildiijusi savu soli

1. Updeitot poziicijas visaam vieniibaam kas izpilda soli:
a) Ja solis pabeigts un beigu poziicija sasniegta -> ievietot listaa DoNothing
b) Ja solis pabeigts un nepieciesami veel solji liidz merkjim -> ievietot listaa WaitForOrder

2. loop for all in WaitForOrder:
Samekleet pirmo vieniibu kas var izpildiit soli bez paplidus plaanosanas();
Izpildiit solja update un ievietot PerformingMove ja atrasts();
while (nevar nevienu atrast kas bez papildus plaanosanas var izpldiit soli)

Tas noziimee ka otrais punkts vairaakas reizes loopos cauri WaitForOrder kameer nevarees atrast nevienu vieniibu kas nevar pakusteeties bez papildus plaanosanas. Iedomaajieties garu liiniju ar vieniibaam kad visas atrodas viena pie otras un kustaas vienaa virzienaa, reaali visas vieniibas var izpildiit soli bet normaalaa gadiijumaa ar vienaarsu updeitu soli vareetu izpildiit tikai pati pirmaa vieniiba un paareejaam visaam prieksaa buutu cita vieniiba.


3. Vienu reizi loop caur WaitForOrders un izdara plasaaku plaanosanu un atkariibaa no rezultaata
a) ievieto listaa WaitForOrder (ja nevar atrast sapraatiigu poziiciju kur kusteeties)
b) ievieto listaa PerformingMove un updeito poziiciju

Kaads ieteikums?
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group