dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Vajag apvienoties
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kats
Guest





PostPosted: Sat May 29, 2004 10:05 pm    Post subject: Vajag apvienoties

Latvijas Amatieru Spēļu taisītājiem vajag apvienoties.
Tad verēt Latvieši pabeigt spēles.
Back to top
Oasis



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 5

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 5:42 pm    Post subject:

piekriitu es labpraat pievienojos...
Back to top
View user's profile Send e-mail
C++



Joined: 20 Feb 2005
Posts: 49
Location: Sigulda

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 2:24 pm    Post subject:

Heh, es ar būtu ar mieru, lai gan māku uztaisīt tikai kalkulatoru. Mr. Green
Back to top
View user's profile Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 8:05 pm    Post subject:

Ja kaads interesants projekts, es buutu ar mieru piedaliities Cool
Protu programmeet prieksh OpenGL un Direct3D, kaa arii modeleet modelus un ziimeet tekstuuras Razz
Back to top
View user's profile Send e-mail
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 12:59 pm    Post subject:

ideja vairs nav jauna. uzreiz dazzi siiki jautaajumi - kaadas speeles taisiisiet? (t.i. idejas?), kur jemsiet publiceetaajus? (cilveekus kuri speeles cep diskos un biida tirguu), un kurss uzjemsies projektu vadiibu??
Back to top
View user's profile Send e-mail
C++



Joined: 20 Feb 2005
Posts: 49
Location: Sigulda

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:59 pm    Post subject:

Tas jau viss ir baigais chakars, bet naudina.......................... jau man patīk.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 2:07 pm    Post subject:

patiik naudinja? - dodies uz db IT biznesu - naudinja garanteeta. ar speeleem tas ir savaadaak.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 5:48 pm    Post subject:

Patiešām, par izdevējiem ir labs jautājums. Latvijā taču pastav gan lielas, gan mazas firmas, kas ražo programmatūru, un tās taču izdod savu produkciju. Vēl ir mūzikas izdevniecības, vai varbūt tās šeit neskaitās? Gan jau šī nav pati lielākā problēma, bet derētu uzzināt par to kaut ko vairak.
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 5:58 pm    Post subject:

Saražot diskus jau nebūtu liela problēma, bet kaut ko sakarīgu uztaisīt un pēc tam pārdot...
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 7:30 pm    Post subject:

Ja kāds vispār ir tiesīgs nākt priekšā ar aicinājumu "vajag apvienoties'", tad tikai tas, kura kontā jau ir vismaz viens pabeigts projekts. Viņš automātiski kļūst par galveno(projekta vadītāju) un visu nosaka, pieņem galīgos lēmumus. Citādi tās ir muļķības. IMO vajadzētu banot visus šitādus threadus, ja vien tie nesākas ~ šādi -
Nezināmais varonis wrote:

Sveiki, es uzskatu ka Latvijas amatierspēļražiem ir jāapvienojas, lai radītu lielisku produktu. Esmu uztaisījis sekojošas spēles - .... un man ir tāda pieredze: ...

Un tas ir visā nopietnībā. Aiztaupīsies sviests un strīdi par to, kas un kā parasti notiek. Gribi, lai apvienojas - liec pretim kaut ko. Ja GiGa tagad piedāvātu apvienoties, viņa vārdam būtu cits svars un es padomātu, ja pasaka kāds nepazīstams brīnumbērns, kuram nav spēles, es i nepētu dziļāk ne viņa zināšanas, ne pieredzi citās jomās. Ja nav spēli uztaisījis - nav jēga runāt. DZĒST!
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 9:54 pm    Post subject:

Kāpēc uzreiz dzēst? Tas, ja nav neviena spēle uztaisīta nenozīmē, ka vispār neko nevar uztaisīt, tak kādreiz tālieta ir jāsāk. Neesmu vēl redzējis tādu cilvēku kurš būtu piedzimis un neko nedarot jau būtu pabeigts projekts viņa kontā.
Tas ja nav pieredzes nenozīmē, ka vispār neko nespēj, jaunajiem izstrādātajiem bieži iven izdodas izveidot labākus projektus nekā pieredzējušajiem, tam ir daudz piemēru. Tā, ka tas ka ja nav pabeigtu projektu ir dzēšams ārā ir muļķības.
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 9:54 pm    Post subject:

Kamaz, atceries laikus, kad pats biji taads Wink
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 12:46 pm    Post subject:

Kāpēc tad uzreiz dzēst, vismaz tagad tev ir par ko parunāt forumā, Kamaz. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:54 pm    Post subject:

ja kaads krib apvienoties, tad ir man dazzas speelju idejas...
kauch kur lasiiju(skiet gamedev.net vai gamasutraa) ka "gribi buut miljonaars" pirmajaa meenesii(?) paardeva 600'000 kopijas. skiet uz to meenesi taa speele paardevaas labaak par pirmo half-life un veel kaut ko. tiesa, tie ir paardoshanas apjomi pasaulee nevis lv...
doma ir vienkaarsha - gluzzi kaa "gribi buut miljonaars" ir izdevis graamatu ar jautaajumiem un atbildeem, taapataas var dabuut kaut kaadu licensi no lnt un uztaisiit "praata banku" - tikai nevis graamatu bet datorspeeli!! dom, ka taadas speeles izstraade nebuutu seviski gruuta - var kaut vai iekss vb uzrakstiit. galvenais ka vareetu lv paardot - iepludinaat maximas vai dajebkaadu citu veikalu tiiklos.

plaans B: neveidot speeli par naacijai labi saprotamu teemu bet pasaulei labi saprotamu shuuteri un paardot netaa.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 4:15 pm    Post subject:

chaosman wrote:

Kamaz, atceries laikus, kad pats biji taads

Tieši tāpēc, ka es labi atceros tos laikus ("Lāčausis", "Kurjers", " Oxygen"), es to arī uzsveru. Lai nu kur, bet spēļu apvienību ražošanā un izgāšanā man ir pieredze diezgan liela. Protams, nav ne runas, ka var izdoties apvienoties un kaut ko uztaisīt. Neiebilstu. Bet tīri loģiski spriežot, ja Tev nav ko piedāvāt, kāda jēga Tevi uzklausīt? Un - Lāčauša apvienībā visi bija pat ar gamedev pieredzi, bija ar skilliem, bija vispār ideāli - tikai nevienam nebija ienācis prātā piebremzēt to "haipu" a nu ka būs uuberpuper RPG, jo neviens mūsu vidū nebija nevienu RPG uztaisījis un bija maza nojausma, cik patiesībā tas sarežģīti.

Tāpēc es uzsveru, ka ja grib reāli produktu patiešām uztaisīt, jāsāk ar to, ka pašam jāuztaisa no A līdz Z darbojošs prototips, lai ir skaidrs rīcības plāns un problēmas, ar kurām iznāks saskarties, lai ir skaidra vīzija (kuras parasti trūkst amatiergamedeviem) par to, ko grib un ko var. Lai var novērtēt komandā esošu 3d/2d mākslinieku, lai var viņu korekti noslogot nevis dzīt pa tukšo. Lai diskusijas ir noderīgas nevis vienkārša fantazēšana un wishlistošana (tāda lieta ir noderīga, taču vajag kādu, kas pasaka, "Pieveries, tas ir par daudz. Paliekam pie vienkāršākā.").

Tāpēc es esmu nozvērējies ne tikai nepiedalīties, bet arī neatbalstīt nevienu spēļražu apvienību kamēr nebūšu individuāli kaut ko paveicis. Citādi nav jēgas runāt.

Quote:
Kāpēc tad uzreiz dzēst, vismaz tagad tev ir par ko parunāt forumā, Kamaz.

Namjok ponjat. Mazāk runu, vairāk skrīnšotu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group