dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

wamp

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 11:38 am    Post subject: wamp

Your PHP MySQL library version 3.23.49 differs from your MySQL server version 5.0.51b. This may cause unpredictable behavior.

zinu problema ir tapec ka lietoju PHP 4.4.9, Bet man atsutija materiālus un paraugus, kas man uz php 5 nestrādā, tā nu pārliku 4to, bet tagad datu bazes vairs neiet, wamp majaslapa tik vecu 3.23.4 versiju nevar atrast,
Kādi ieteikumi, Vai varbūt kā nokonfiguret php 5to ta lai vinš man rada tos materiālus kas rakstīti ar php 4to?
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 11:55 am    Post subject:

Prātīgākais jau būtu sataisīt skriptus, lai tie strādā ar php5. php4 kā nekā jau ir vecs un netiks vairs supportēts.

Vieglākais variants gan būtu paņemt uzlikt atbilstošu mysql library verijas dll failu (libmysql.dll) iekš php direktorijas. T.i. paņem nokopēt to no MySQL servera instlācijas. Tad tās versijas atbildīs viena otrai.
Back to top
View user's profile Send e-mail
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 1:48 pm    Post subject:

Nu iekopēju to MySQL 5 libmysql.dll iekš PHP 4 direktorijas, un vel ieks sistem32, Bet problemu tas neatrisināja.
Labi varētu palikt pie tā paša PHP 5 nevis līst vecās versijās ko drīz viars nesuportēs.
Bet visdīvaināk liekas tas ka agrāk lietojot krievisku Denweri uz portatīvā kurš nosprāga tie materiāli un piemēri gāja uz php 5, bet tagad uz sitā kompja ar wamp un php5 vairs neiet? (bet uz php4 iet)
Tātad vaina nav materiālos, bet manā php konfigurācija, no kuras es ne vela nesaprotu.

ja lietoju php5, tad materiālu verot vaļā iegūstu
Code:
Fatal error: Call to undefined function _title()

atradu ka funkcija title izskatas:
Code:
function _title(){
global $_PG_STRUCT_ID;
 print  $_PG_STRUCT_ID[$_GET['s']]['lv'];
 
}
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 2:30 pm    Post subject:

Kā tas ir - problēmu neatrisināja? Ja tādu pat kļūdu saka, tad tu nepareizi esi to iekopējis. system32 direktorijā vispār vajag pēc iespējas mazāk savus dll failus kopēt, tā tikai lielākas problēmas dabūsi, kad kāda aplikācija nekorektu dll faila versiju tur atradīs un sāks izmantot. Visdrošāk dll failu ir kopēt blakus aplikācijai, kas to izmanto - šajā gadījumā php_mysql.dll paplašinājumam vai arī phpXts.dll failam (ja pareizi atceros).

Un vai tā _title() funkcija tiek includota/require'ota? Var jau būt ka kods, kas atšķirīgi izpildās uz 4/5 to tagad neiekļauj.
Back to top
View user's profile Send e-mail
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 3:19 pm    Post subject:

labi system32 savus sudus neliekam.
es iekopeju "libmysql.dll" no C:\wamp\bin\mysql\mysql5.0.51b\bin
uz C:\wamp\bin\php\php4.4.9\dlls un tas problemas ar datu bāzēm neatrisināja, atverot phpmyadmin rādijās tas pats paziņojums
"nevar ielādēt paplašinājumu mysqli,<br />lūdzu pārbaudiet PHP konfigurāciju" un "Your PHP MySQL library version 3.23.49 differs from your MySQL server version 5.0.51b. This may cause unpredictable behavior."

Vai vēl kaut kas kaut kur bij jāpārkopē?
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 5:59 pm    Post subject:

mysqli paplašinājums vispār nestrādas ar kautko mazāku par MySQL 4.1 versiju (ja pareizi atceros numuru). Sākumā biju sapratis, ka tev vajag mysql paplašinājumu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Sat Dec 06, 2008 1:29 pm    Post subject:

jā un es meiģināju saprast, vai php 4 var dabut virsū jaunāku mysql klientu, jo tik vecu mysql serveri wamp sava majas lapa vairs nepiedāvā. bet beigās nolēmu iztikt bez tām bāzēm.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group