dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

A gamemaker 7 !!!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 12:34 pm    Post subject: A gamemaker 7 !!!

Kads nevar patiekt ka uztaisit teleportu?Esmu jau uztaisijis Sprite bet kad uzlieku vinu par objekt nevaru salikt properties!!!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 1:05 pm    Post subject:

4. Izskatās, ka esi visiem game maker pamatiem pārlecis pāri. Sāc lasīt tam līdzi nākošo pamācību, un kamēr nebūsi vismaz 3/4 no tās izlasījis (par GML pagaidām tev nebūs īsti jēgas lasīt), nenāc un neprasi, ja labi padomā, lielāko daļu atbilžu uz šādu veidu jautājumiem var atrast tur.

5. Ja negribi mainīt savu attieksmi, varbūt tur tevi uzklausīs, ja zināsi angļu valodu: http://gmc.yoyogames.com/
Back to top
View user's profile Visit poster's website
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 1:28 pm    Post subject:

Butu labak iedevis kadu krievu vai latviesu forumu par gamemaker
Back to top
View user's profile Visit poster's website
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 1:33 pm    Post subject:

Kads nevar pateikt kur var novilkt 3d gamemaker pa brivu
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 2:02 pm    Post subject:

Ļoti apšaubu, ka ir kāds forums latviski veltīts gamemakerim. Šeit pat, šinī forumā, ir vairāki lietotāji, kas zin geimmeikeri. Ja uzdosi sakarīgu jautājumu, tad gan jau kāds atbildēs. (es par geimmeikeri neko nezinu)
Un krieviski gan ir forumu cik uziet, vajag tik gūglē ierakstīt attiecīgos keywordus: http://www.google.com/search?q=game+maker+форум.
Bet pašu geimmeikeri loģiski, ka var novilkt viņu mājaslapā: http://www.yoyogames.com/gamemaker/ (kur gan citur?)
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 3:11 pm    Post subject:

bubu, 3d game maker ir pavisam cita "suga".
Viņš laikam domāja šo crapu: http://t3dgm.thegamecreators.com/

P.S. tas ir labākais, ko es no savas puses varu mācīt, vai ne?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 3:25 pm    Post subject:

Ah tie geimmeikeri izdrādās ir vairāki. Nu jā, tad gan sanāk, ka to 3D geimmeikeri nevar "novlikt pa brīvu". Tas ir maksas softs.
Back to top
View user's profile Send e-mail
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 4:36 pm    Post subject:

A kads nevar ieteikt kautko labu prieks iesaceja piem... es gribetu izveidot speli tipa ka gta san andreas
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 5:22 pm    Post subject:

Taisīt kautko līdzīgu GTA SA iesācējam ir pilnīgi neprātīgi un nereāli. Sāc ar kautko vienkāršāku. Tā kā tu uzdod jautājumu par to kā un ko sākt, jo to nezini, tad pieņemu, ka esi iesācējs (neiesācēji parasti zin kā un ko sākt taisīt).

Tātad - ja esi/gribi būt programmētājs, tad sāc ar dažu vienkāršu spēlīšu uzprogrammēšnu - labi piemēri ir tetris, pakmanis vai kāds arkanoīds. Tagad pat tiek organizēts minispēles konkurss. Lieliska iespēja izpausties ar tāda veida spēli: http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=1694

Ja esi mākslinieks, tad uzskicē uzzīmē kautko, piesakies palīdzēt kādam citam projektam šajā pat forumā kautvai, lai saproti un redzi kādas prasības/vajadzības ir palielākiem projektiem.

Un tikai tad, kad pamatus būsi apguvis/sapratis, tad arī varēsi domāt par savu GTA SA, jeb precīzāk sakot - tad sapratīsi, cik nereāla ir tava gribēšana šādā līmenī.

Palasi arī šos:
http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=698
http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=735
Back to top
View user's profile Send e-mail
Tosteris65



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 10
Location: Ārpus Rīgas

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 7:59 pm    Post subject:

tehnoz wrote:
A kads nevar ieteikt kautko labu prieks iesaceja piem... es gribetu izveidot speli tipa ka gta san andreas
Esi paskatījies San Andreas creditus? Paskaties cik cilvēku pie viņa strādāja.
Back to top
View user's profile
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 8:23 pm    Post subject:

ja es taisitu speli tipa ka gta san andreas es nebutu viens un mes sakuma netaisitu baigi kruto pilsetu tikai tipa ka (pec izmeriem)dzuksti vai ko lidzigu un es nebutu viens mes loti iespejams butu kadi 10 gabali


un es vel gribeju prasit par to speles taisisanu vai uz gamestudio a7 dzina ari nevar taisit labu grafonu speles
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 9:03 pm    Post subject:

GameStudio A6 GTA tipa spēlēm nav īpaši piemērots, nezinu īsti, vai ar A7 var ko labāku..

Un nesāc ar pilsētu. Pat ar vienu istabu nevajadzētu.. Sāc ar kādu primitīvu spēli. Kad būsi nopietni uzlabojis savas prasmes spēļu veidošanā, tad tikai var sākt domāt par vēl vienu GTA.

Tātad: izveido dažas primitīvas spēles (kuras bubu pieminēja - tetri, pacmanu, u.tml.), un tad varēsi domāt, ko tālāk veidot..

Ideja, kā tevi pagaidām atturēt no San Andreas veidošanas:
atver notepadu
un sāc rakstīt visu, ko GTA:SA var izdarīt..
sadali iespējas sīki, piemēram - ar mašīnu pagriezties pa labi, iekrist ūdenī, atvērt mašīnas durvis, uzspiest pogu izvēlnē, u.tml. Ja neapniks, un būsi visu uzskaitījis, tad padomā, cik daudz darba vispār tur pielikts, ja šo iespēju izveidošana bija apmēram 3-5% no visa darba.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Dec 15, 2008 3:32 pm    Post subject:

Cilvēks grib uzveidot spēli no pāris peles klikšķiem.
Ja māki programmēt iekš BASIC, tad iesaku pievērst uzmanību DarkBasic.
Savulaik es uz tās veidoju kaut kādu krepu.

---
Vakar paspēlēju T3 - War of the machines. Nu tādu grafiku sen nebiju redzējis, ņemot vērā, ka tā ir 2006. gada spēle. Animācija garām, ēnas nemanīju, tekstūras uzmauktas tjap ļap.
Bet tad es paštukoju ... vai es varētu uztaisīt kaut ko pat līdz tam līmenim: nu tipa skraidīt, šaut no ieroča. Un sapratu, ka līdz tam varu nonākt tikai ar kāda dziņa, vai tiešām 3d maker palīdzību.
Nebūtu tajos laikos Microsofta faila formāts *.X tik tizls, sanāktu arī animācija un viss notiktos...

Ar to vēlējos pateikt, ka ir jāpārzina lietas, ko tu darīsi. Ja tu nemāki ne programmēt, ne modeļus veidot, ne pat mūziku uzkomponēt, tad atliek tikai to visu organizēt un uzticēt tās lietas kādam citam.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday


Last edited by EDDY on Mon Dec 15, 2008 3:33 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Dec 15, 2008 3:33 pm    Post subject:

tehnoz wrote:
A kads nevar ieteikt kautko labu prieks iesaceja piem... es gribetu izveidot speli tipa ka gta san andreas


EPIC FAIL.

Saac ar iesaaceeja sadaljas izpeeti ko citi taadi iesaaceeji ir diskuteejusi (par to kadu valodu, kas ir programeesana utt) un atrodi internetaa iesaaceeja programeesanas tutoriaalus. Tad meegini maaciities un ja tu veel neesi nometis domu par speeliiti tad jau kko var parunaat par liidzekljiem and stuff. Un anglu valoda ir progrmeesanas valoda so ja tu vinju nezini tad tev nav pieejams materiaals normaals par programeesanu un spelju taisiisanu jo tas kas ir anglu valodaa ir daudz reizes vairaak.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Mon Dec 15, 2008 4:00 pm    Post subject:

Bet ar kadu programmu (rakstisanas) jus varat man ieteikt sakt spelu veidosanu? piem. ar to pasu c++
Kas butu vis vieglak iesacejam ?

Un vai uz notepad var kodet speles ja var pasakiet ar kadu valodu un iedodiet ja ir iespejams kadu pamacibu



Un kur var nohostet failus?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group