dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Indago 2009
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 4:37 pm    Post subject:

Kaut kaadaam formalitaateem ir jaabuut un tas dizainprofils paraada arii vai tev vispaar IR kaut kaads plaans speelei un cik lielaa meeraa tas ir fail, nedomaaju ka par minimaalaam izmainjaam piemeeram muuziku vai ko piesiesies kaads, ja speele buus laba uz to neviens neskatiisies manupraat Wink
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 6:40 pm    Post subject:

Elvmans man teica, ka termiņu pagarinās.
Es gaidīšu termiņu un pa to laiku mācīšos networka lietas. Ja līdz termiņam - 1 vai 2 dienām iemācīšos, daudz lielāka iespēja, ka būs multiplayeris. Ja nē, tad gan jau nē.. Tāda ir tā informācija, kuru pagaidām droši nevaru rakstīt dizainprofilā..

Quote:
Nu ok, tad vispār kāda jēga tādam dizainprofilam?

Būs pašam uz ko paskatīties, veidojot spēli.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
programmer



Joined: 15 Sep 2006
Posts: 71
Location: Latvija, Limbaži

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 6:56 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Būs pašam uz ko paskatīties, veidojot spēli.

Līdz šim esmu izticis arī tāpat.. un spēle ir jau apmēram pusē, tā kā laikam viss laiks nemaz nebūs nepieciešams. Dizainprofils ir manā galvā un mainās atkarībā no perspektīvas, kādu es redzu katrā spēles veidošanas brīdī. Pats veidošanas process arī izsaka, kāds produkts iznāks galā. Statisku dizainprofilu varu iztēloties tikai tādā situācijā, ja darba devējs man tādu iedotu un teiktu, lai vados stingri pēc noteiktā apraksta. Bet ja es esmu pats sev darba devējs, tad mans dizainprofils 100% būs dinamisks.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 7:50 pm    Post subject:

Lieliem / vidēji lieliem projektiem vienmēr ir un būs problēma ar dinamisko dizainprofilu - lai saglabātu spēles stilu, vai nu jāstrādā visu laiku, neatejot no datora (kas nav iespējams), vai nenormāli labi jānodala darbs no atpūtas, lai pēc kaut kā redzēta / dzirdēta / etc. tas dizainprofils nemainītos (kas arī nav iespējams). Pats sāku bez tāda un sapratu, ka kaut kas pārāk bieži mainās.. (50% dēļ slinkuma izveidot kaut ko / nesaprotot, kā to veido, 50% dēļ spēlētajām spēlēm) tad sāku jau pierakstīt svarīgāko.

P.S. Kādu spēli veido?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 25, 2009 12:23 am    Post subject:

sneik - kas par muļķībam? Tieši lieliem projektiem ir kritiski uztaisīt to dizaindokumentu. Un pie tā arī pieturēties taisot spēli, nevis mainot A uz B un C uz D. Kāda tur vēl var būt problēma?
Dizaindokuments ir tas pats vien PPS/PPA dokuments parastiem softiem. Un, ja nav dokuments, tad bieži vien lielam projektam ir tieksme izgāzties.

programmer wrote:
un spēle ir jau apmēram pusē

Nu tad jau ideāli - kur tad problēma? Atliek aprakstīt to, kas tev izveidots un kas paredzēts, un dokuments ir gatavs!
Problēma būtu, ja tu nezinātu, ko taisi. Un taisīšanas laikā gudrotu spēles fīčas un iespējas. Tad gan, saprotu, ka tāds dokuments sagādātu problēmas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jan 25, 2009 12:46 am    Post subject:

bubu wrote:
sneik - kas par muļķībam? Tieši lieliem projektiem ir kritiski uztaisīt to dizaindokumentu.

Vai tad es tā neteicu? Runa bija par "dinamiskais (kurš glabājas smadzenēs) vs. statiskais (reāls dokuments)" un es teicu, ka dinamiskais nav labs (un ar to domāju, ka nav labāks par statisko), un ja ir tikai 2 izvēles iespējas...
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 25, 2009 2:41 am    Post subject:

Ak tie ir kārtējie jaunizdomātie termini (c) by snjake5... kā gan es varēju nezināt kas ir " "dinamiskas dizainprofils"! Nu pilnīgs nūbs esmu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jan 25, 2009 3:28 am    Post subject:

Nē.
programmer wrote:
..tad mans dizainprofils 100% būs dinamisks
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Jan 25, 2009 1:59 pm    Post subject:

bubu wrote:
Ak tie ir kārtējie jaunizdomātie termini (c) by snjake5... kā gan es varēju nezināt kas ir " "dinamiskas dizainprofils"! Nu pilnīgs nūbs esmu.


Jap, bubu atpalicis. Terminu "dizainprofils" jau kādu laiku var atrast jaunajā Indago lapā Very Happy
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Wed Jan 28, 2009 2:45 pm    Post subject:

Kas man jaadara, ja es gribu izmainiit (nu vai arii atteikt un pieteikt no jauna) sava projekta dizainprofilu?
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Jan 28, 2009 2:47 pm    Post subject:

Kad tas tiks apstiprināts, varēsi to mainīt.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
nokards



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 41

PostPosted: Thu Jan 29, 2009 9:45 pm    Post subject:

Vai nevajadzētu forumā ieviest sadaļu "Indago 2009", kā tas darīts ar iepriekšējajiem Indago?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
nai



Joined: 20 Dec 2006
Posts: 48

PostPosted: Sat Jan 31, 2009 9:52 am    Post subject:

Es kaut kā neuzķēru, ka i2009 ir sācies.
Es kaut kā neuzķēru, ka i2009 reģistrācija beidzas 1. februārī (!!!).

Indago lapa uzpeld, pazūd, uzpeld(ar jaunu dizainu), pazūd, etc.

Wow, sanāk, ja regulāri nelurko šajā forumā, tad par i2009 eksistenci var vispār neuzzināt.

Nekādi "oficiāli" paziņojumi par startu kaut vai tajā pašā gamez.lv vai netgames.lv vai kur nu būtu vispiemērotāk par to paziņot.

Un tā visa reģistrēšanās piecus gadus iepriekš, BS dokumentu rakstīšana, atskaites un visa tā birokrātija. Meh.

Minigamedev sistēma ir vislabākā - nekāda priekšlaicīga reģistrācija, nāk dedlains, reģistrējies un uploado visu, kas tev ir vai arī visu, kas tev nav.
Back to top
View user's profile
nokards



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 41

PostPosted: Sat Jan 31, 2009 12:55 pm    Post subject:

Nepatīk - nepiedalies.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 31, 2009 1:11 pm    Post subject:

nai wrote:
Nekādi "oficiāli" paziņojumi par startu kaut vai tajā pašā gamez.lv vai netgames.lv vai kur nu būtu vispiemērotāk par to paziņot.

Pilnīgi piekrītu šim teiktajam.
Kā gan iespējams patcelt Indago populāritāti/atpazīstamību, ja ārpus šī foruma neviens par to nezinās?

Pār pārējo nai teikto gan var diskutēt - kaut kādiem noteikumiem tomēr jābūt, lai nesākas pilnīgs bezsakars.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 4 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group