dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

gta
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm    Post subject:

gta4 imho ir pavisam cita grafiskaa engine. kaada veel efektu porteeshana?
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 3:49 pm    Post subject:

Vecais_Dumais_Laacis wrote:
gta4 imho ir pavisam cita grafiskaa engine. kaada veel efektu porteeshana?


ka kadu effektu portesana es meginu uztaisit gta 4 failu par gta san andreas vai apvienot vinus
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 3:58 pm    Post subject:

man domaat nav gluzhi iistais forums taadaam lietaam.
virzies uz gamez.lv forumu vai googli.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 4:32 pm    Post subject:

Vecais_Dumais_Laacis wrote:
man domaat nav gluzhi iistais forums taadaam lietaam.
virzies uz gamez.lv forumu vai googli.


google.lv nekas ispas nav lv valoda
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Tups



Joined: 16 Jul 2008
Posts: 50

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 5:01 pm    Post subject:

Kāds tur brīnums, ka nav. Bet bez vismaz angļu valodas tu visticamāk arī nekad neko neatradīsi. Domāju, ka noteikti ir kāda ārzemju lapa, vai forums, kur tu visai vienkārši varētu iegūt atbildi.



.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Jan 20, 2009 5:03 pm    Post subject:

Ir jau pavisam cits dzinis un portēt efektus nevar.
SA - RenderWare, GTA4 - RAGE
un SA'ā šķiet nav vispār nekādu šeideru.

Quote:
google.lv nekas ispas nav lv valoda

google.lv ir meklētājs, kurš savu tekstu parāda latviski. par rezultātiem tas neko neliecina, izņemot to, ka tiek dota priekšroka latviešu resursiem.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
SveTaiS



Joined: 30 Jan 2009
Posts: 4

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 11:07 am    Post subject:

tehnoz, 1.kārt es te pieregojos tikai tavu muļķīgo topiku dēļ.
2.kārt gribēju uzdot jautājumu : "Cik tev gadu?"
3. kārt gribēju piebilst un padalīties pieredzē lai nu arī cik liela viņa nebūtu.
Es savas programēšanas gaitas sāku nesen, apmēram mēnesi atpakaļ. Tavā vietā aizmirstu par modiem GTA, CS vai da jebkurai citai spēlei. Sāc ar Visual Basic no Microsoft un taisi tos pašus kalkulātorus un citas sīkas detaļiņas, kas nekam nenoder, bet dod pieredzi, nosacīti lielu, bet vismaz tu apgūsi kkādus pamatus. Nezinu vai tu esi brīnumbērns vai kā bet neviens nesāk ar C++, vēl jo vairāk ja rodas jautājumi par to kā iesākt new project ....
Mans ieteikums tev :"Noliec ideju par spēli,mod vai kko tamlīdzīgu tāli malā un sāc ar Visual Basic, tikai lūdzu neprasi kur tādu var dabūt." Es sāku ar primitīvākajām darbībām, ka pimēram generēt random nummuru vai likt vardam mainīt krāsu uzspiežot pogu un nedomāju, ka tu spētu pat kaut pusi no tā. Seit cilvēki forumā nav tādā limenī kā tu un nespēs tev atbildēt, vienkāršā iemesla dēļ - tu viņus vispār nesaproti. ŅEM VISUAL BASIC un sāc taisid kkadas win aplikācijas, tad domāsi par GTA SA vai kaut vai kā uztaisit GTA 1.
Pieļauju, ka arī mani tulīt te noliks pie vietas, bet esmu jau tam gatavs.


p.s. Sveiki visi aktivie foruma dalībnieki, Esmu seit un vispār programmēšanas pasaulē jauniņais. Palasot jūsu comentus izskatās ka sakarīga tauta te grozās, tapēc meģināsu arī te palikt.
Back to top
View user's profile
Tups



Joined: 16 Jul 2008
Posts: 50

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 4:29 pm    Post subject:

SveTaiS wrote:
Es savas programēšanas gaitas sāku nesen, apmēram mēnesi atpakaļ. Tavā vietā aizmirstu par modiem GTA, CS vai da jebkurai citai spēlei. Sāc ar Visual Basic no Microsoft un taisi tos pašus kalkulātorus un citas sīkas detaļiņas, kas nekam nenoder, bet dod pieredzi, nosacīti lielu, bet vismaz tu apgūsi kkādus pamatus. Nezinu vai tu esi brīnumbērns vai kā bet neviens nesāk ar C++, vēl jo vairāk ja rodas jautājumi par to kā iesākt new project ....
Mans ieteikums tev :"Noliec ideju par spēli,mod vai kko tamlīdzīgu tāli malā un sāc ar Visual Basic, tikai lūdzu neprasi kur tādu var dabūt." Es sāku ar primitīvākajām darbībām, ka pimēram generēt random nummuru vai likt vardam mainīt krāsu uzspiežot pogu un nedomāju, ka tu spētu pat kaut pusi no tā. Seit cilvēki forumā nav tādā limenī kā tu un nespēs tev atbildēt, vienkāršā iemesla dēļ - tu viņus vispār nesaproti. ŅEM VISUAL BASIC un sāc taisid kkadas win aplikācijas, tad domāsi par GTA SA vai kaut vai kā uztaisit GTA 1.
Pieļauju, ka arī mani tulīt te noliks pie vietas, bet esmu jau tam gatavs.


Man šķiet, ka tehnoz te neko par savu programmētāja spēju attīstīšanu neteica. Šajā topikā viņš gribēja zināt, kā veikt kaut kādu, laikam jau ne īpaši reālu darbību ar gta effect failiem. Iespējams viņam nemaz negribas, vai nav nepieciešams kļūt par ūberkruto programmētāju. Nenoliegšu, ka viņa jautājums labāk varēja izskanēt kādā piemērotākā vietā, vai vispār netikt izpaust. Bet nav viņam nepieciešams mācīties vis kaut ko, ja viņu tas neintresē un nav viņam vajadzīgs.
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 4:53 pm    Post subject:

Quote:
SA - RenderWare, GTA4 - RAGE

^This.

Te viss ir citādāk, struktūra datu failiem, modeļu/tekstūru formāti, viss.
Ja gribi San Andreas labāku grafiku tad meklē ENBSeries. :)
Back to top
View user's profile Send e-mail
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 6:54 pm    Post subject:

Vecis wrote:
Quote:
SA - RenderWare, GTA4 - RAGE

^This.

Te viss ir citādāk, struktūra datu failiem, modeļu/tekstūru formāti, viss.
Ja gribi San Andreas labāku grafiku tad meklē ENBSeries. Smile


tas enebries ir grafikas mods un nav tik labs man viens pazina varetu uztaisit labaku [jau ir uztaisijis] bet tagad vairs es nevaru vinu satikt ne...

man gta san andreas vairak interese pasi tie realie effekti ka tos uztaisit

nu te es veinu dienu panemos un partaisiju vienu modu
(salidzinot ar orginalu) ta bij ka pamaciba un skatijos kas un kur mainas tad mainiju savadak un beidzot sanaca ...
nesen ari taisiju vienu modu bet isti laga nesapratu kape kad es spiedu divas pogas reize(jebkuras) un restartejas dators
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 7:30 pm    Post subject:

tehnoz wrote:

tas enebries ir grafikas mods un nav tik labs man viens pazina varetu uztaisit labaku [jau ir uztaisijis] bet tagad vairs es nevaru vinu satikt ne...


Un es saku, ka nav uztaisījis un nevar. Pamēģini pierādīt pretējo. (Vispār pēc tā, ko stāsti jau liekas, ka tev visi draugi ir pasaules krutākie speciālisti, un tu tā kā baigais koordinators starp viņiem esi.. Laughing ) Atšķirībā no tevis, es zinu, kā tādu izveidot, un es neko tādu nesolītu, jo zinu, kāds ir šis darbs. Lai gan nav manā gaumē visu izblurot un izbloomot, SSAO gan ir labs.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
SveTaiS



Joined: 30 Jan 2009
Posts: 4

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 8:42 pm    Post subject:

Tups wrote:
SveTaiS wrote:
Es savas programēšanas gaitas sāku nesen, apmēram mēnesi atpakaļ. Tavā vietā aizmirstu par modiem GTA, CS vai da jebkurai citai spēlei. Sāc ar Visual Basic no Microsoft un taisi tos pašus kalkulātorus un citas sīkas detaļiņas, kas nekam nenoder, bet dod pieredzi, nosacīti lielu, bet vismaz tu apgūsi kkādus pamatus. Nezinu vai tu esi brīnumbērns vai kā bet neviens nesāk ar C++, vēl jo vairāk ja rodas jautājumi par to kā iesākt new project ....
Mans ieteikums tev :"Noliec ideju par spēli,mod vai kko tamlīdzīgu tāli malā un sāc ar Visual Basic, tikai lūdzu neprasi kur tādu var dabūt." Es sāku ar primitīvākajām darbībām, ka pimēram generēt random nummuru vai likt vardam mainīt krāsu uzspiežot pogu un nedomāju, ka tu spētu pat kaut pusi no tā. Seit cilvēki forumā nav tādā limenī kā tu un nespēs tev atbildēt, vienkāršā iemesla dēļ - tu viņus vispār nesaproti. ŅEM VISUAL BASIC un sāc taisid kkadas win aplikācijas, tad domāsi par GTA SA vai kaut vai kā uztaisit GTA 1.



Pieļauju, ka arī mani tulīt te noliks pie vietas, bet esmu jau tam gatavs.


Man šķiet, ka tehnoz te neko par savu programmētāja spēju attīstīšanu neteica. Šajā topikā viņš gribēja zināt, kā veikt kaut kādu, laikam jau ne īpaši reālu darbību ar gta effect failiem. Iespējams viņam nemaz negribas, vai nav nepieciešams kļūt par ūberkruto programmētāju. Nenoliegšu, ka viņa jautājums labāk varēja izskanēt kādā piemērotākā vietā, vai vispār netikt izpaust. Bet nav viņam nepieciešams mācīties vis kaut ko, ja viņu tas neintresē un nav viņam vajadzīgs.


Nu nedomāju šo atbildi uz šo topiku vien, jo arī viņa topiks par gamemaker7 nebija diezko pārliecnošs par viņa mentālajām spējam.
Back to top
View user's profile
!tehnoz1



Joined: 12 Dec 2008
Posts: 43

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 9:04 pm    Post subject:

SveTaiS wrote:
Tups wrote:
SveTaiS wrote:
Es savas programēšanas gaitas sāku nesen, apmēram mēnesi atpakaļ. Tavā vietā aizmirstu par modiem GTA, CS vai da jebkurai citai spēlei. Sāc ar Visual Basic no Microsoft un taisi tos pašus kalkulātorus un citas sīkas detaļiņas, kas nekam nenoder, bet dod pieredzi, nosacīti lielu, bet vismaz tu apgūsi kkādus pamatus. Nezinu vai tu esi brīnumbērns vai kā bet neviens nesāk ar C++, vēl jo vairāk ja rodas jautājumi par to kā iesākt new project ....
Mans ieteikums tev :"Noliec ideju par spēli,mod vai kko tamlīdzīgu tāli malā un sāc ar Visual Basic, tikai lūdzu neprasi kur tādu var dabūt." Es sāku ar primitīvākajām darbībām, ka pimēram generēt random nummuru vai likt vardam mainīt krāsu uzspiežot pogu un nedomāju, ka tu spētu pat kaut pusi no tā. Seit cilvēki forumā nav tādā limenī kā tu un nespēs tev atbildēt, vienkāršā iemesla dēļ - tu viņus vispār nesaproti. ŅEM VISUAL BASIC un sāc taisid kkadas win aplikācijas, tad domāsi par GTA SA vai kaut vai kā uztaisit GTA 1.



Pieļauju, ka arī mani tulīt te noliks pie vietas, bet esmu jau tam gatavs.


Man šķiet, ka tehnoz te neko par savu programmētāja spēju attīstīšanu neteica. Šajā topikā viņš gribēja zināt, kā veikt kaut kādu, laikam jau ne īpaši reālu darbību ar gta effect failiem. Iespējams viņam nemaz negribas, vai nav nepieciešams kļūt par ūberkruto programmētāju. Nenoliegšu, ka viņa jautājums labāk varēja izskanēt kādā piemērotākā vietā, vai vispār netikt izpaust. Bet nav viņam nepieciešams mācīties vis kaut ko, ja viņu tas neintresē un nav viņam vajadzīgs.


Nu nedomāju šo atbildi uz šo topiku vien, jo arī viņa topiks par gamemaker7 nebija diezko pārliecnošs par viņa mentālajām spējam.


nu blin
es parasti eju prasu visu pie tiem kas jau nodorbojas dien dienam ar programesanu .
ka tad es vareju iemacities html un javascript ?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 9:41 pm    Post subject:

toč "blin"!

Quote:
es parasti eju prasu
Pats kaut ko arī nevari? Domā tu tāds īpašs, ka vari visu laiku citus traucēt?

Quote:
ka tad es vareju iemacities html un javascript ?

Ar browseri un notepadu un varbūt vēl grāmatu. Kā jebkurš normāls cilvēks to dara.
Un te es atkal neticu. Netiec galā ar Game Makeri un zini visu(!!) HTML.. Tātad tu atkal melo. Pamēģini pierādīt pretējo.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
The Ex



Joined: 29 May 2008
Posts: 16

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 9:44 pm    Post subject:

Te viņš saka, ka C++ pārzin, tagad viņam grūtības sagādā html un javascript mācīties, gamemaker nesaprot. Rodas jautājums - ko viņš saprot?
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group