dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Fire and Ice - nepieciešama jūsu palīdzība!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 10:31 pm    Post subject:

Vienkārši būs jātaisa kautkāda pārlādēšana - man pusstundu jau stāv ieslēgts un 33 MB jau sakrājušies, kaut ko esmu greizi palaidis. Nu nekas pāris mēneši ir!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 10:31 pm    Post subject:

Es tikai iesaku, dodu padomu par toolju izveeli, un tas ka ar flashu buuveet 3D nevajg - it seviski ja tu nezini ko dari. Un jaa, kad iet runa par performanci un flash, iesaku arii silverlight tapeec ka net clr plus tas ka silvelightam ir 3D biblioteekas un absoluuta kontrole par visu speeles procesu IR prieksrociiba veidojot kaut ko nopietnaaku. Un es nesaprotu kaada jeega no lielas browsera speeles, kapeec neuztaisiit speeli ar pilnu DX/OGL hadrware supportu un nelimiteetaam iespeejaam, bet karot ar browseri un zemiem fps? Kas liedz uztaisiit kaadu web lapu, kur ir piemeeram info, formumi bla bla viss webs un liela poga "Play" kad useris nospiez pogu paraadaas loading kura laikaa no interneta tiek uz browsera Temp direktoriju novikts excutable un palaists, taalaak exe pati ar teh internetz paliidziibu tiesi tapat kaa flash novelk visus vajadziigos datus no weba un speelee - ko vien var iedomaaties.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 10:43 pm    Post subject:

Tāpēc ka tur man maz cerību. Viss ir jādara perfekti. Flash nav viss un uzreiz. Izej posmu (ceļa daļu nosūti serverim signālu un ielādē nākošo posmu. Otrkārt silverlight, piedod nu neesmu īpaši centies, bet laikam neesmu firefox dabūjis viņu palaist IE to ir ieinstalēts. Pietam ja nekļūdos silverlight vajag ASP serveri(nu iepriekšējai tehnoloģijai vajadzēja active server pages laikam. Treškārt man saprasšana par mazu lai dabūtu gatavu vidi exe spēlei, visas tās bibliotēkas. Moš es muļķis esmu, bet tā tas ir. Plus kāpēc tad Flašh 10 ir 3d aizmetņi un es atvainojos bet flash nav zemē metams. Esmu redzējis i lightning, izplūsšanu, bumpmappingu, particle un pat šādu tādu ūdens viļņošanos, un par to ka Crysis neiet ar visi bļaustās, un pietam liela, kādas tur fīčas...nu bet tas jau ne pa tēmai. Nosūtīs vēl uz offtopiku.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 10:53 pm    Post subject:

Silverlight's ir tas pat vien flašs, tik ar .net'u. Nekādu serveri tam nevajag, ja vien tas nav tev pašam vajadzīgs
Un, Storm, silverlight's (v2) no flaša 3d jomā ar neko neatšķirsies. Hadrwares 3d iespējām tam nav nekādas pieejas, cik man zināms.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 9:43 am    Post subject:

Ev! Šausmīgi kruta!

FPS pateikt nevaru, jo tu esi jamo uzlicis tik sīciņu, smalciņu un vēl baltu, ka salasīt, sit nost nevaru. Sapratu, ka svārstās starp divciparu un trīsciparu skaitli.

Bet kustība ir ļoti plūdena un ielādējās zibenīgi. Ne mazākā laga. Un es pat nezināju, ka man ir jau 10ais pleijeris...

Kompis: Intel Celeron 2,8 Ghz, RAM 512 Mb. Skatījos caur FireFox3.

It kā piekrītu Stormam par to, ka 3D uz flasha ir tā apšaubāmi lietderīgi, bet redzot to applikāciju darbībā uz mana aprobežotā darba kompja...īstenībā moš būs vērts izmantot flash arī priekš 3D.

janiksxxl -- a tu no 0 to uzkodēji, jeb tjipa kaut kādu gatavu 3D dzini paņēmi (Papervision toļi)..
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 10:35 am    Post subject:

Man uz Operu uzrāda ~ 100 FPS ± 5 FPS.
Pārsteigums, ka ir sadursmju pārbaude ...
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
programmer



Joined: 15 Sep 2006
Posts: 71
Location: Latvija, Limbaži

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 11:24 am    Post subject:

max fps ~100, bet ejot gar mājām nokrīt kaut kur uz ~30
it kā nekas nelago
memory 11.5mb
AMD Sempron 1.81GHz, 1GB RAM
FF 3.0.6
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 1:46 pm    Post subject:

Fps visu laiku kaur kur ap 80-100, skatoties, kas ir kadrā, īsti nemanīju, ka nokristos zemāk, mem ap 7MB.

Core 2 Duo 2.40Ghz, 4GB RAM, FF3.0.6, WinXP

Vienīgi - bet tā laikam nav gluži tava vaina, flash playerim jau it kā vajadzētu par to parūpēties: kad taisījju vaļā un man bija tikai flash 9, neizleca nekāds paziņojums par to ka vajag updeitoties - bija tikai balts ekrāns un ik pa laikam izlecā kāds error messadžs.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 4:42 pm    Post subject:

Piedodiet, ja pieviļu, bet nē pirmajā dienā to pats dabūt gatavu nevar. Aizpagājušogad nebija pret noteikumiem izmantot grafiskos dziņus un bibliotēkas. Un DX/Opengl jau arī kāds ir uzrakstījis. Kāda jēga pārrakstīt to kas ir. Ne visas lielās kompānijas taisa dziņus pašas. Ja proti rīkoties tad es domāju tas nav slikti, var veltīt savu darbu idejai un dizainam nevis ar kārtējo lagu. Nu ja tas ir pret noteikumiem?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 4:57 pm    Post subject:

Imho tas nav pret noteikumiem.
Tik nejauc divas dažādas lietas - grafiskos dziņus un D3D/OGL. Tie pēdējie ir API, bibliotēkas saziņai ar hardware. Grafiskais/spēles dzinis ir pavisam cita opera.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 4:58 pm    Post subject:

Nekomerciaalu dzinju izmantosana nav pret noteikumiem un ja tu nopeerc komerciaalu tad arii to var izmantot, vismaz taa tam vajadzeetu buut Very Happy
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 5:00 pm    Post subject:

EDDY: 2d aabb vs aabb sadursmju pārbaude. omg, ne?
turpinot par grafiskajiem dziņiem: Jebkādus, izņemot zagtus vēlams lietot. Pat ja neteiksi, ir cilvēki, kas prot uzķert..
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 5:12 pm    Post subject:

Es zinu kas ir directx un opengl. Doma bij ka katrs neraksta savu api un tādēļ jau nav sliktāki (diezvai normals cilvēks pa visu mūžu tādu uzrakstītu)
Ko tur neteikt, neciešu piesavināties svešus nopelnus. Spēles darbība utt mans dzinis nē.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 10:32 pm    Post subject:

Protams, ka var izmantot. Es tik intereses pēc.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 10:39 pm    Post subject:

Ja varētu lūgt tad:
Kādu vidi darbam ar flash izmantojat? Ja kāds izmanto. Labi būtu ja būtu bezmaksas.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group