dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Fire and Ice - nepieciešama jūsu palīdzība!
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 5:08 am    Post subject:

izmantoju Flex Builder 3(der man jo straadaa gan uz win gan uz osx, pietam baazeets uz eclipse), bet protams tas ir par maksu. alternatiiva vareetu buutu flashdevelop, kas ir par briivu

40-55 FPS(14MB mem) uz FireFox(nez cik iespaido bet man debugger versija flash playerim)
macbook, Core2Duo 2.4GHz, geforce 9400m
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 8:53 am    Post subject:

Ak, Snake5, jebkura sadursme ir sadursme. Vai tā būtu AABB, vai BLABLA.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 3:23 pm    Post subject:

Flashdevelop izmantoju tik kaut kas netā, nu jebkurā gadījumā flash bibliotēku saturu nerāda, nu tā ieraksti flash. un atveras tālāk saraksts. Pašam viegli kļūdīties.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 4:01 pm    Post subject:

Šodien braukdams no rīta uz skolu, iedomājos, a kā dabūt to visu darboties kopā. Flash sūta HTTP Request - kā es lai nošutu cookies un visu pārējo ko sūta pārlūkprogramma. Šausmas un tad lapa jāatjaunina. Un pēc kaut kādas darbības lapā, par to jāpaziņo flash pleijerim. Domāju interaktivitātei vāks. Atbraucu mājās ieslēdzu internetu un meklēju infu par šiem faktiem un izskatās nav tik traki. Flash requestu sūta ar visiem pārlūkprogrammas datiem. JS un flash var savā starpā komunicēt. Kāds gudrāks prāts kam ar to ir bijusi darīšana - tas viss ir tiesa un tā arī darbojas?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 4:21 pm    Post subject:

Ja godīgi - nesapratu par kādu "darboties kopā" tu tur prasi. Kas vēl tur par http requestiem un lapu atjaunināšanu?
Ja prasi par JS + flaš - tad jā, no JS var itin viegli tikt klāt flaša objektiem (uz otru pusi gan nezinu kā ir).
http://letmegooglethatforyou.com/?q=javascript+flash (skati pirmo linku linku)
Back to top
View user's profile Send e-mail
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 4:32 pm    Post subject:

HTTP request - moš vārdu neto izvēlējos (ņemts no js)- no flash ja sūta pieprasījumu uz serveri, kautkas cipa
Code:

var adrese:String = new String;
POST_ADDRESS = "http://ptc_explorer.66ghz.com/weblinks.php?cat_id=3&weblink_id=36";
var loader : URLLoader = new URLLoader();
var request : URLRequest = new URLRequest(adrese);
request.method = URLRequestMethod.GET;
loader.addEventListener(Event.COMPLETE, kad_sanemts);
loader.load(request);

un saņem atpakaļ datus XML vai vienkārši mainīgos caur komatu (nezinu vai flash tikpat labi apstrādā string objektu kā php vai js)
Un jā tieši tas bija domāts ar strādāšanu kopā.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Sat Feb 14, 2009 1:23 pm    Post subject:

Ok, viss darbojas visos virzienos. JS izsauc Flash un Flash izsauc JS, nu vismaz man. Nospiežot T kad flash aktīvs parādīsies alert box, ja nospiedīsi pogu kas aktivizē JS funkciju, tā palaiž Flash funkciju, kas savukārt personāžu pārvieto uz koordinātēm (-100,-100,0) Very Happy Tas ir 10 reizes vienkāršāk kā es domāju! Starpcitu, vismaz man, pie ielādēšanas ir problēmas tikai ar Google chrome, pārējie visi ielādē flash kā nākas.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Sat Feb 14, 2009 5:27 pm    Post subject: Lietotāju sistēma

Šobrīd strādāju pie lietotāju sistēmas.
Šobrīd ir šādas lapas/iespējas
    *Izveidot lietotāju
    *Aizmirsu paroli
    *Mainīt paroli
    *Dzēst kontu

Esmu kautko aizmirsis? Ieteikumi ko vēl gribat!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Feb 14, 2009 5:41 pm    Post subject:

Ja jau mēs nezinam kāda būs tava spēle, ko tajā varēs un nevarēs, ko tu tajā esi paredzējis atļaut un neatļaut, tad kādus gan ieteikumus mēs varam izdomāt?
Back to top
View user's profile Send e-mail
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Sat Feb 14, 2009 5:50 pm    Post subject:

Mana kļūda! Spēles tips ir browser based RPG ar stratēģiskas domāšanas elementiem. Ja zinat gladiatus.lv vai battleknight.lv vai it-territory kompānijas spēles tad būtu jābūt kādai nojausmai. Pašlaik gaan ir runa tikai par lietotāju sistēmu, nejaukt, lietotājam nav sakara ar varoni ( nu labi varoņi ir piesaistīti lietotājam, bet tas arī viss) Es gribu lai visi būtu apmierināti un neviens neteiktu ka "Stulbums, es nevaru...", nu vismaz lielos vilcienos, visiem jau neizpatiksi.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 12:47 pm    Post subject: Svarīgi jautājumi, lai neiebrauktu auzās!

Pirms esmu sācis ko nopietni darit un plānot, gribu uzdot daudzus jautājumus kuru gūglēšana aizņemtu dienām, bet kurus kāds varbūt jau zina. Tie parsvarā ir par php un datubāzēm.
1)Datubāzu izmēri - cik daudz lauku ierakstu pieļaut datubāzēs lai tās nekļūtu lēnas
2)Cik daudz nolasošo SQL kveriju pieļaut katrā lapas izveidošanā lai tas nebūtu lēni un nepārslogotu SQL serveri.(1,2 vai vairāk)
3) katrai darbībai savu php failu, vai labāk strukturētus, bet dažus. Tas ir, katru lapu un darbību veikt ar savu php failu vai ir fails xxx.php, kurš ar if vai switch izvēlas kuru lapu no viņa prasa un to arī ģenerē.
4)Vai izmantot $_SESSION priekš dažu mainīgo glabāšanas ir labi, piem kādu nu max 10.

Neatceros, mos biju vēl ko izdomājis, nu bet pietiks. Es ceru nekrītu jums uz nerviem, bet vienkārši gribaslai viss ir labi un nav pēdēja mirklī jāpārraksta.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 4:59 pm    Post subject: Re: Svarīgi jautājumi, lai neiebrauktu auzās!

janiksxxl wrote:
Es ceru nekrītu jums uz nerviem, bet vienkārši gribaslai viss ir labi un nav pēdēja mirklī jāpārraksta.


No personīgās pieredzes sakot: lai cik ļoti gribas teorētiski padomāt, kas būtu labāk, kas nē, tomēr eksperimenti ir labāki. Uztaisi testa programmu un izmēri ātrdarbību (kaut vai pamatīgi noslogojot visu un tad "uz aci" skatoties, cik sekundes vienu iterāciju apstrādā loopā) dažādai SQL lietošanai.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 5:38 pm    Post subject:

1) saprātīgos samēros (10, 20, .., 100) tas nav svarīgi, tb neietekmēs ātrdarbību. Daudz vairāk ātrdarbību ietekmēs korekti salikti (vai tieši nesalikti) indeski. Un vai tiešām tev tik daudz laukus vajadzēs? Varbūt der padomāt par labāku db struktūru?
2) atkarīgs no kverijiem. full table skans arī viens pats būs lēns pie noteikta datu apjoma. Ja būsi tabulām salicis pareizus indeksus, tad arī 10 kveriji būs ātri.
3) nesvarīgi - dari kā ērtāk.
4) jā, tā var. Tam arī tas session domāts.
Back to top
View user's profile Send e-mail
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 6:00 pm    Post subject:

bubu wrote:
1) saprātīgos samēros (10, 20, .., 100) tas nav svarīgi, tb neietekmēs ātrdarbību. Daudz vairāk ātrdarbību ietekmēs korekti salikti (vai tieši nesalikti) indeski. Un vai tiešām tev tik daudz laukus vajadzēs? Varbūt der padomāt par labāku db struktūru?
2) atkarīgs no kverijiem. full table skans arī viens pats būs lēns pie noteikta datu apjoma. Ja būsi tabulām salicis pareizus indeksus, tad arī 10 kveriji būs ātri.
3) nesvarīgi - dari kā ērtāk.
4) jā, tā var. Tam arī tas session domāts.

Ok, paldies!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group