dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Par un ap Indago
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Apr 14, 2009 10:18 pm    Post subject:

Lasu, bet nekā daudz tur nav, ko lasīt.. Jau no kaut kāda 2004. gada decembra (jā sorry, pirms tam nepareizi pateicu, lietoju šo SDK) nav redzētas izmaiņas D3DX efektfailos. Vairāk tika updeitots PRT.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri Jun 26, 2009 7:44 am    Post subject:

Nu tā, esmu izlidojis ārā un par to man ir šis-tas sakāms.

Nav saprotams, ko administrācija saprata ar vārdiem - testa ekrānšāviņi, ja manās atskaitēs to bija diezgan daudz. Ja kāds vēl šaubās par to, vai tiešām tādas aina būtu arī spēlē, varu droši apgalvot, ka šie līmeņi arī būs tādi spēlē. Protams, izveidot ēnas un pārējos effektus nav galvenais uzdevums, to var atlikt uz beigām. Tas nekas, ka sadaļā grafika man būs apaļš divnieks.

P.S. Tā kā nākamreiz piedalīšos ar jau grafiski gatavu, viena līmeņa spēli, jo savādāk šķiet nesaprotami, ko darīt pārējos mēnešos. Tad vismaz varēšu jau ielikt sagatavotus video, gan ekrānšāviņus.

--- Te bija EDDY -----
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Fri Jun 26, 2009 8:54 am    Post subject:

Tu veeljoprojaam vari taisiit speeli un nodemonstreet indago ;P
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Jun 26, 2009 9:58 am    Post subject:

Huh. A tiešām, kā EDDY izlidoja? Viņš tak visu laiku demonstrē testa ekrānšāviņus. Es pats esmu redzējis vismaz piecus. Da i viņam kaut kādi testa ekzekutābļi ir pieejami lejupielādei?

WTF?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Jun 26, 2009 12:46 pm    Post subject:

Man šķiet, ka iznāca tā, ka EDDY konkrētajā laika posmā neielika vienu jaunu screenshot'u, kurš būtu no spēles vides. (Laikam tur bija kaut kāds options menu screenshots, bet to ļaunā administrācija (kā viņi paši saka) negribēja pieņemt..)
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri Jun 26, 2009 1:19 pm    Post subject:

Nu to jau vairs nevaru pierādīt, bet manuprāt bija bildes arī iekš indago.lv kā izskatās spēles vide.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Sat Jun 27, 2009 9:06 pm    Post subject:

Es balsoju par notikušā izmainīšanu un Sudoku Puzzles atgriešanos konkursā.
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 11:31 am    Post subject:

Es arii! Kapec VISPAAR ir vajadziigi taadi noteikumi par kaut kaadaam atskaiteem noteiktos laikos? Reaali - priekskam?! Nevienaa citaa koknkursaa ko zinu sitaa nav. Gribi taisi savu blodzinju ar updeitiem - negribi netaisi. Bet kaada jeega kaadu mest aaraa? Vai tiesaam tas 1mb ar tekstu uz taa servera ir tik svariigs vai ir kaads cits iemesls kpc lai vispaar mestu kaadu aaraa? Paaraak daudz pieteikti projekti indago? Ja nu teiksim kaadam ir savaadaaks darba ritms un laiks no viena atskaites punkta uz otru ir savaadaaks vai vispaar ir savaadaakas prioritaates? Piemeeram nevis veidot kaut kaadu demo, bet izmantot to laiku nevis lai tiktu valjaa no visa developer/debugging staffa, bet lai taisiitu taalaak speeli?
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 12:08 pm    Post subject:

Vispār tāpēc, lai nebūtu gaisa jaucēji, kuri nekā reāli neveido un it kā piedalās. Vēl arī konkursa uzdevums ir sadalīt veidotājus 2 grupās - tie, kuri spēj to paveikt un tie, kuri nespēj. Arī atskaites noder tam, lai cilvēki zinātu, ko viņi tur tajā executable failā atradīs.
Screenshotu uztaisīt ir vienkārši, bet to, kas tajā būs redzams - nav.
Quote:
Ja nu teiksim kaadam ir savaadaaks darba ritms un laiks no viena atskaites punkta uz otru ir savaadaaks vai vispaar ir savaadaakas prioritaates?

Man ir, bet konkurss netraucē. Pirmajā posmā es ne tik daudz skices veidoju kā dzini.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 12:36 pm    Post subject:

"Iemesls"

Quote:
lai nebūtu gaisa jaucēji, kuri nekā reāli neveido un it kā piedalās


Nav nekaads iemesls, tas ir nonsens.

UN? Ka vinji it kaa piedalaas, bet neko neveido? So what? Kuram tas traucee?
Man traucee ka tur staav viens vai simts projekti kas neko nav meenesi atskaitusies? Vai tad es nevaru redzeet kuram projektam ir jauns posts?

Es taapat intereseejos tikai par maniem favoriita projektiem, kuri ir tikai divi, paareejiem tikai joka peec apskatos ko nu atlkal kaut kaadu briinumu uztaisiijusi. Realitaate - nevienu netraucee nekaadi projekti kas -

Quote:
nekā reāli neveido un it kā piedalās


Quote:

Vēl arī konkursa uzdevums ir sadalīt veidotājus 2 grupās - tie, kuri spēj to paveikt un tie, kuri nespēj


Nespeej KO izdariit? Atskaiti uzrakstiit vai speeli uztaisiit? Juus domaajat ka EDDY nespeetu uztaisiit to sudoku? Jo peec sitaadas filozofijas (nav atskaite - nespeej. Kipa taads noteikums lai sadaliitu divaas grupaas, YEA, RIGHT) sanaak ka EDDY nevis neuzrakstiija atskaiti, bet gan atrodas kategorijaa kas "nespeej" uztaisiit speeli, kas ir pilniigi nepareizs apgalvojums.

Sitai sisteemai ir daudzi kritiski miinusi, bet es nevienu plusu neredzu. Konkurs ir speeles izveidosanaa nevis atkskaites rakstiisanaa un atsijaatiem vajadzeetu buut tikai tiem kas beigu datumaa nenodod speeli.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 2:13 pm    Post subject:

Storm wrote:
Kuram tas traucee?

Konkursa organizatoriem. Konkursa tēlam skatītāju acīs.

Storm wrote:

Nespeej KO izdariit? Atskaiti uzrakstiit vai speeli uztaisiit?

Protams, ka spēli uztaisīt. Atskaite ir tāpēc, lai to pierādītu.
Storm wrote:

Juus domaajat ka EDDY nespeetu uztaisiit to sudoku?

Gan jau, ka spētu, atskaites kaut kādas viņam bija arī. Sākumā vispār izskatījās, ka ļoti operatīvi strādāja.

Storm wrote:
Konkurs ir speeles izveidosanaa nevis atkskaites rakstiisanaa un atsijaatiem vajadzeetu buut tikai tiem kas beigu datumaa nenodod speeli.

Un kāda jēga stiept līdzi sarakstu ar 30 spēlēm, no kurām 10 varētu tikai nodot spēli? Ja nu tu esi tāds profesionālis, ka tev nevajag nedaudz pavadīties pēc spēles veidošanas vienkāršākās un efektīvākās darbību secības, tad tev konkursa prasības izpildīt būtu ļoti viegli.

Vēl protams tāda lieta kā spēles "pārdošana" balsotājiem. Kam viņiem ņemt un skatīties nezināmu executable failu?

Varbūt tu šai sistēmai plusus nesaskati, bet nevajag arī. Nav jau prasības neizpildāmas. Wink
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 3:17 pm    Post subject:

Storm, ja nemaldos, keiss šitajai padarīšanai ir tāds, ka Indago 2009 nav tikai konkurss, kurā savāc visas 2009. gadā uztaisītās LV spēles (kas būtu viens no konkursa veidiem, nebūt ne sliktākais). Šogad Indago ir aktīvāks -- tas nevis vienkārši pasīvi gaida vai kādam sanāks uztaisīt spēli, bet pats rīkojas, lai dalībnieki tiešām kaut ko uztaisītu.

Un viena no metodām, kā panākt, lai cilvēki kaut ko izdara ir ..dedlaini.

Ja nav dedlainu, nav stimula saspringt un pabeigt kaut ko. Man ir pieredze ar ļoti daudziem projektiem (gan gameDEV, gan ne tikai), kuros jel kādus rezultātus izdevās sasniegt tikai ar reāliem vai viltus dedlainiem. Jā, protams, dažkārt rezultāti bija sliktāki, nekā tad, ja laika būtu vairāk, bet hei, ja nav dedlainu, tu miljoniem gadu slīpēsi vienu spēli, jo vienmēr atradīsies kaut kas ko uzlabot.

Protams, iespējams, tu neesi tāds cilvēks un spēj pats sev noteikt robežas un sevi disciplinēt. Bet domāju, ka vairums tomēr nav tādi -- paskaties kaut vai uz studentiem un viņu mācību stilu (viss pēdējā naktī).

Karoče, rezumējot -- man arī nepatika Indago koncepcija ar dedlainiem un visādiem mani ierobežojošiem noteikumiem. Bet tad es padomāju -- hei, ja jau Indago notiek katru gadu un iepriekšējos gadus bija tik slikti rezultāti, kas gan ļauns var notikt, ja pamēģinās citu pieeju? Vissliktākais būtu neko nedarīt.

So, es 100% atbalstu pašreizējo dedlainu stratēģiju, bet uzskatu, ka EDDY jāatgriežas ar savu spēli aktīvo projektu ierindā.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 3:27 pm    Post subject:

Vienkaarsi netika padomaats ciitiigaak pie probleemas. Preciizaak pie soda par neizpildiitu deadlainu.

Jo ir daudz jaukaaks variants - bonusa punkti vai null bonusa punkti par izpildiitu/neizpildiitu atskaiti, kas tiek nemti veeraa pie final score.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 4:02 pm    Post subject:

Nee, bonusa punkti ir galiigi garaam. Tu gribi teikt, ka kaut kaads meesla projekts, kas ir ieveerojis visus dedlainus var uzvareet tikai taapeec, ka ieveeroja visus noteikumus. Vai otrs variants: ja reiz vinsh taa pat nevar uzvareet, tad kaada jeega no punktiem. Konkurss ir lai uzvareetu labaakais, nevis tas, kursh ieveerojis vispreciizaak ieveerojis un noteikumus, bet kura projekts ir kaka.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 4:28 pm    Post subject:

Vaitad sobriid nav taada pati logika, tikai trakaak? Varbuut eddy buutu labu vietu ieguvis, vai jebkurs cits kurs neizpildiitu kaadu atskaiti, bet edija vai kaada cita vietu tagad neienems iespeejams 'kaka', kas taisa potenciaalu crap, bet baigi atskaitaas? ;P
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group