dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Par un ap Indago
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 4:52 pm    Post subject:

Pat ja tā loģika ir nedaudz līdzīga (ir atskaite - ir iespēja uzvarēt), trakāka tā noteikti nav. Neesmu redzējis arī nevienu, kurš tur baigi atskaitās (nu varbūt izņemot sevi Very Happy ).
Un kā redzi, Storm, palikušie projekti spēj parādīt, ka viņiem kaut kas ir. Es domāju, ka tas pierāda esošās sistēmas labumu. Var jau ilgi domāt, kas tur tiem projektiem varēja būt, bet nekādu pierādījumu nav. Ja nu arī tiem projektiem kaut kas arī būs, tad visticamāk viņi to nepametīs un iemetīs adminiem un organizatoriem, un mums sejā tieši spēļu nodošanas dienā. Wink Labas spēles konkursu dēļ nepazūd. Ja tā nenotiks, noteikumi varēs palikt vecie, ja notiks - būs kaut kas nedaudz jāpārdomā (vai nu noteikumos, vai dalībnieku attieksmē pret konkursu).
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 10:09 pm    Post subject:

Kamazs jau minēja par deadliniem. No savas puses piemetināšu arī to, ka ir jau piedzīvots, ka bez deadliniem rosība ap konkursu notiek tikai pie starta un finiša - nav paša konkursa buzza, visu gadu nāves klusums. Noslēdzot konkursu vien nākas konstatēt, ka 2/3 no konkursantiem ir vienkārši figurējuši sarakstā, daži pat aizmirsuši, ka pieteikušies. Gala sniegums 95% arī bij visai apšaubāmas kvalitātes un bez gameplay. Vajadzēja izmaiņas un šīs šobrīd izskatās labas.

Ar EDDY viss nav tik viennozīmīgi, tādēļ minēšu, ka kopš paša sākuma cilvēks nodarbojies ar viņam raksturīgu intensīvu postošanu, kas kopainā izvērtās par visai mazinformatīvu vibrēšanu. Man nav iebildumu, ja viņam/kādam no tā kļūst labi, tomēr Noteikumos noteiktajos termiņos es vēlos publiskotu atskaiti ar limitētu saturu, lai man nenāktos caur savām smadzenēm filtrēt floodu, pēc tam uz šo pašu arī mēģināt pierunāt žūristus, un lai jebkurš neEinšteins no malas var koncentrētā veidā izsekot padarītajam. Šajā gadījumā tas izpalika.
Bija mēnesi vecs posts un pievienots viens attēls - melns ekrāns ar dažiem sarkaniem un baltiem uzrakstiem (domāta spēles options izvēlne), kas nekādi nav spēles testa attēls, vismaz atsevišķi ņemts.

Bija otrs personāžs - Arrovs, kas pretstatā EDDY par Indago nelikās vispār ne zinis (pirms un pēc tam gan paspēja vairākkārt noķengāt orgus un mācīja dzīvot). Ieradās jau pēc termiņa, un iepostoja taisnošanos par nevarību un atskaiti bez attēla. Pēc norādījuma par attēla obligātumu, Arrovs izvirzīja pats savus pretnoteikumus - viņš savus attēlus postošot nevis kā visi termiņos, bet vēlāk. Pēc šādas uzstāšanās bija skaidrs, ka tas nebūs godīgi pret citiem, tādēļ Arrovu atbrīvoju no pienākumu nastas.

Atgriežoties pie EDDY situācija sarežģījās, jo pasaaudzēt EDDY nozīmētu dot pamatu arī turpmāk visādiem "arroviem" kāpt uz galvas citiem, jo ar ko gan EDDY vienīgais būtu īpašāks par citiem vai par to pašu Arrovu, ja viņam tiek atvēlēta šī viena diena. Ievērojot apstākli, ka EDDY arī nereaģēja uz aicinājumu pievienot attēlu termiņos, savukārt pēc termiņa pārsniegšanas pieteicās to vēl pagarināt priekš viņa par dienu, nosvēros arī par EDDY izslēgšanu.

Būtiskākais, ko vajadzētu atcerēties šajā situācijā, ka Indago ir konkurss, kuram ir savas nedaudzās prasības - visiem dalībniekiem vienādas. Ja kāds tās nespēj ievērot, tad pārmetumi organizatoriem par necilvēcību un netaisnību ir nevietā. Jau tāpat kā iepriekšējās kārtas noslēgumā, arī šeit bija dotas atlaides, taču ja kāds neizmanto papildu dotās iespējas, tad vai mums par to būs raudāt?

Pēc visa sacītā, ja kāds joprojām uzskta, ka EDDY savā pozīcijā ir atjaunojams, tad piedāvāju šo jautājumu izvirzīt balsošanai, taču balsotāji nebūs vis visi šī portāla lietotāji, bet gan tikai tie, kuri ir palikuši Indago konkursā, jo negodība bija izspēlēta attiecībā tieši pret viņiem.
Tātad, ja te savācas vismaz jebkuri seši personāži, kas uzskata, ka šāda balsošana jāveic, tad lai tas tā arī notiek.

Dr.
_________________
Nav Nekā!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Tups



Joined: 16 Jul 2008
Posts: 50

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 10:41 pm    Post subject:

Es tā tagad skatos uz atlikušajiem projektiem un secinu, ka tur no tiem, kas man sākumā šķita daudzsološi, gandrīz neviens vairs nav palicis. Biju domājis, ka konkursa beigās tiešām beidzot varēs redzēt daudz skaistas, pabeigtas spēles, bet laikam tomēr atliek atdzīt, ka idejas cilvēkiem ir, bet vai nu laika trūkums, svarīgākas nodarbēs, vai kāda cita nevarēšana aiztur šo ideju realizāciju. Jācer vienīgi, ka tie pēc skata labie projekti kādreiz tiks īstenoti.

Par noteikumiem runājot, tie ir jāievēro, un ne jau tos vajag vainot pie acīmredzamas nevēlēšanās kaut ko darīt. Ja grib piedalīties konkursā, tad jārēķinās arī ar prasību izpildīšanu un iekļaušanos kādā laika periodā. Bet, ja tas nav iespējams, tad varbūt labāk spēli taisīt tā pat, ne kur ar to nepiedaloties un nekonkurējot, tā vismaz cilvēks pats var izlemt kad viņš ko darīs un ko viņš rādīs citiem. Es nedomāju, ka piedalīšanās konkursā kādam varētu būt vienīgais un galvenais stimuls taisīt spēli.


Last edited by Tups on Sun Jun 28, 2009 10:43 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 10:42 pm    Post subject:

dr.blacksnake wrote:
Tātad, ja te savācas vismaz jebkuri seši personāži, kas uzskata, ka šāda balsošana jāveic, tad lai tas tā arī notiek.

2 jau ir - Lāčblēdis un Kamazs. (ja nav pārdomājuši)
Es atbalstīšu tikai tad, ja EDDY jau tagad parādīs screenshotus normālā daudzumā (vismaz 5). Tā nu mana balss ir godīgi nopērkama.. Wink
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Tups



Joined: 16 Jul 2008
Posts: 50

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 10:54 pm    Post subject:

snake5 wrote:
dr.blacksnake wrote:
Tātad, ja te savācas vismaz jebkuri seši personāži, kas uzskata, ka šāda balsošana jāveic, tad lai tas tā arī notiek.

2 jau ir - Lāčblēdis un Kamazs. (ja nav pārdomājuši)
Es atbalstīšu tikai tad, ja EDDY jau tagad parādīs screenshotus normālā daudzumā (vismaz 5). Tā nu mana balss ir godīgi nopērkama.. Wink


Es vispār piekrītu dr.blacksnake, bet atbalstītu arī EDDY atgriezšanu ierindā tikai tāpēc vien lai palielinātu iespējamību, ka konkursa beigās būtu kaut cik daudz projekti, kuri ir spējīgi kaut ko normāli parādīt. Vispār domāju,ka pareizākais variants būtu veikt balsošanu konkursa dalībnieku starpā. Jo tā tas būtu godīgi pret šiem dalībniekiem.
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 7:46 am    Post subject:

Paldies tiem, kas vēlas manu atgriešanos un paldies tiem, kas to nevēlas.

Esmu iesācis cīņu ar Dr. Blacksnake par taisnīgumu:

http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=1768&highlight=

Un joprojām nesaprotu - ja jau es iekļāvos 2. kārtā par ekrānšāviņiem (skati ir no spēles tehniskās puses), tad kādā sakarā esmu izlidināts?

To es nekādi nespēju saprast! Lej man kaut ūdeni virsū ....

atgādināšu, ka 2. kārta (pēc Indago.lv noteikumiem) ir šādi -

13.IV.2009 – 21.VI.2009
projekta atskaite Nr. 2 Žurnālā, spēles testa ekrānšāviņu publiskošana


un ekrānšāviņi man bija (kā Snake5 rakstija)

EDDY izveidoja atskaiti 28.04.2009. ar 2 screenshot'iem

http://indago.lv/node/70

http://img403.imageshack.us/img403/9964/98088320.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/1016/playm.jpg

Ja es nebūtu ielicis ekrānšāviņus pirms 2. kārta sākās, tad varētu mani lidināt. Pats arī atbalstu dead_lines.

Es jau, Snake5, labprāt tagad parādītu jaunos ekrānšāviņus, bet mana spēle jau ir izdzēsta no saraksta.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 9:07 am    Post subject:

TUPS: Arī es gaidīju vairāk, taču dižķibele tos pašus daudzsološos Brīvības pilsētu un Aitu ganu izputināja. :(

EDDY: ļoti prātīgi piezīmēts - ekrānšāviņi izvietoti sazinkur uz publiskiem serveriem, nevis pievienoti tai divus mēnešus vecajai atskaitei. Pie Tava "cīņas raksta" pievienoju arī informāciju par bardaku, ko biji saveidojis savā žurnālā un "uzlicis" man par uzdevumu izmeklēt.
_________________
Nav Nekā!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 9:12 am    Post subject:

dr.blacksnake wrote:
ekrānšāviņi izvietoti sazinkur uz publiskiem serveriem, nevis pievienoti tai divus mēnešus vecajai atskaitei.


Epic FAIL...
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 9:50 am    Post subject:

Es arī esmu par balsojumu.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 10:15 am    Post subject:

Paldies, bet es atteikšos turpināt piedalīties.

Nobeigumā neliels story:

Ir 19. jūnijs, 2009 gads.

Snake5 ievieto jautājumu "Kāds no organizatoriem nevēlas kaut ko ierakstīt sakarā ar 21.06.09?"

Padomāju pie sevis, ka mana 2. kārtas atskaite ir ok, un tā kā 19. jūnijs ir piektdiena un tad seko brīvās dienas (netieku pie interneta), tad neceļu par to ausis.

Tam seko administrācijas raksts Saulgriežu šķēres (21.VI).
Pievērst uzmanību tam, ka rakstīts 19. jūnijā, tātad 2 dienas pirms termiņa beigām, nevis nedēļu pirms tam

Šo rakstu es ieraugu jau atgriežoties darbā 25. jūnijā. Un redzu nākamo administrācijas postu savā tematā, kur man vajagot līdz tās dienas 25. datuma pulksten 12.00 ielikt ekrānšāviņus. Atzīšos godīgi, ka uz doto brīdi sajaucu datumus un domāju, ka 25. datums ir nākamā diena.

Tālāk seko tiesu darbi un beigās administrācija paziņo šo -

".. Pie Tava "cīņas raksta" pievienoju arī informāciju par bardaku, ko biji saveidojis savā žurnālā un "uzlicis" man par uzdevumu izmeklēt."

Ar to arī beigsim diskusiju un visi varat doties atpakaļ pie darba. Paldies par uzmanību!
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 10:57 am    Post subject:

Es arii balsoju par, tad jau kipa 6 sanaak? XD

Bet jebkuraa gadiijumaa, ja eddy neturpinaas un neuztaisiis to sudoku kvai aarpus konkursa nebuus jautri.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 11:05 am    Post subject:

Jautri nebūs, jo neturpināšu. Zudusi iedvesma un vēlēšanās.
Tā bija konkursa spēle, nevis brīvā laika interese.

Cik sapratu, tad noteikumus neesmu pārkāpis.

Neatradu noteikumos neko tādu, ka izmestu tikai par to, ka man ir bardaks un linki ekrānšāviņiem neatrodās uz Indago.lv servera.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
lietotājs vulgaris



Joined: 30 May 2006
Posts: 37

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 11:35 am    Post subject:

kamon man! pabeidz ko iesāki, pabeigšana dos daudz vairāk kā vieta konkursa rezultātu tabulā.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 11:43 am    Post subject:

Tātad tev bija galvenais nevis piedalīties/uzvarēt konkursā, bet izcīnīt kaut kādu abstraktu taisnību interneta strīdā?

Par tevi jel kāds iestājās tikai tās spēles pēc, kā konkursa dalībnieks tu esi nopūdelējis. Man liekas, ja ir iespēja, tev vajadzētu norīt krupi un turpināt piedalīties konkursā. Vai arī tad šai diskusijai nebija nekādas jēgas.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons


Last edited by Kamazs on Mon Jun 29, 2009 11:49 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 11:46 am    Post subject:

Nav konkurss, nav spēle.

Ja, piemēram tu, veidotu kādu 3d modeli priekš konkursa un kādu dienu tev pasaka - sorry, tu ne tā ko izdarīji, tev tur topikā bardaks, linki nav tie un izmet tevi. Vai tu turpinātu šo iesākto modeli?

Cik gribēšanas tev būtu?
Tas, ka tā ir spēle, nenozīmē, ka tā ir jāturpina. No otras puses, ja mani izmestu par kāda noteikuma neievērošanu/pārkāpšanu, tad vēl varētu piespiest sevi laboties. Bet šoreiz ne.

Kamaz, nesaskatu nekādu divkosību savā rīcībā. Kā tavuprāt tā izpaužās? Kāds sakars ar manu nostāju?
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group