dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Indago 2009 logo
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mikelis



Joined: 12 Mar 2009
Posts: 12
Location: Latvija

PostPosted: Fri Mar 13, 2009 8:32 pm    Post subject: Indago 2009 logo

Es noteikumos izlasīju, ka ir nokačājams Indago 2009 logo, bet failu sadaļā viņa nav. Sad
Es gribēju pajautāt apmēram uz kuru laiku viņš tur varētu parādīties? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Sat Mar 14, 2009 1:34 pm    Post subject:

Tev viņu pagaidām nemaz nevajag, tas ir vajadzīgs tikai priekš Demo, ko liksi Indago.
Back to top
View user's profile MSN Messenger
mikelis



Joined: 12 Mar 2009
Posts: 12
Location: Latvija

PostPosted: Sat Mar 14, 2009 2:05 pm    Post subject:

Tā kā, es spēles komandā esmu viens pats, es uz maiņā pieķeros pie programmēšanas vai spēles vizuālās puses. Man ir ideja to logo padarīt mazliet animētāku (protams saskaņojot ar konkursa organizatoriem Smile ).
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 12:37 pm    Post subject:

Par Indago logo bildi gadus atpakaļ bija saruna ar vienu no organizētājiem par to, vai var pašam izveidot savu, kā arī vai labāk nebūtu video ar logo piedalīšanos.
Cik sapratu, tad var veidot, bet tas ir jāsaskaņo ar organizētājiem.
Manuprāt būtu foršāk, ja katrs veidotu atšķirīgu logo savam projektam, vismaz kaut kāda svītrainība rutīnā. Galvenais saglabāt ideju un elementus.
Vēl te varētu pajautāt par ESRB līdzīgo sistēmu logo. Vai tos arī vajag?


_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 3:32 pm    Post subject:

EDDY wrote:

Vēl te varētu pajautāt par ESRB līdzīgo sistēmu logo. Vai tos arī vajag?

http://www.cheatcc.com/imagesfunny/esrb.gif

Tādas bildes, kā šīs, jau ir stulbi ielikt. 10gadīgi gamedevi tā dara.

Ja gribi parodiju par ESRB, izdomā kaut ko normālu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 3:42 pm    Post subject:

Humora sajūtas tev ir?
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 3:52 pm    Post subject:

Ir.
Bet tev gan, šķiet, nav.
Pats neesi sapratis šo attēlu jēgu (jeb bezjēgu).

Īsi paskaidrošu: šos attēlus izveidojis kāds, kurš galīgi neko nesaprot no tehnoloģijām un tā, pēc kā spēli vērtē. Šādus liek kaut kādi GM useri <= 10 gados. Te nu apsēžos, gribētu notestēt spēli, skatos - tāds bullshits uzlikts. Un pati spēle, kā izrādījās, ne s*da labāka nebija. Tā kā domā pats labāk par spēli. Tas, ka tev tur būs viens standarta indago logo uz sekundi attēlots, it kā nav dzīvībai bīstami...
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 5:33 pm    Post subject:

Heh, nez, snake5, tur daži tīri asprātīgi. Mans feivorīts:

RPG
Addiction to RPGs makes you unattractive to the opposite sex. So, you can expect the opposite of sex.

Manuprāt Indago galīgi nav tik nopietns pasākums. Galvenais uztaisi spēli, kuru ir funs spēlēt un tad jau vari bāzt ko vien gribi sākumā.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 7:14 pm    Post subject:

3 galvenie iemesli manai negatīvajai attieksmei:
1. Dažos logo ielikts kaut kāds dīvains humors. Pat nevaru/nevēlos saprast. (piemēri CEW, Double D, PP, DT)
2. Dažos logo ideja ir pateikt, ka spēle ir sūds un to jēgas nav spēlēt (Aliased, RPG, BG, EA)
3. Dažos logo ir pat spēles potenciālais spēlētājs nosaukts par idiotu (E=MC^2, R)

Tātad, pēc manām domām, visi ir pretrunā ar Indago spēļu veidotāju mērķi - izveidot kvalitatīvu spēli, kuru daudzi spēlētāji, jo īpaši attiecīgā žanra fani, uzskata par labu un izspēlē ne tikai vienu reizi pēc pašu vēlēšanās.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 8:03 pm    Post subject:

Snake tev loti naiva domaasana ja tu nesaprati par to CEW vai DoubleD lol Very Happy

Katraa zinjaa nonsense, bet veidojam logo pasi... big deal. Nesaprotu kapeec mikelis vispaar veelaas tik agri kaut kaadu logo... Nu anywayz, tas tikai palielina manas iespeejas uz godalgotu vietu Twisted Evil
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 9:18 pm    Post subject:

sneik, a neesi padomājies, ka ne visiem ir tieši tāda pat humora izjūta kā citiem? Citiem varbūt patīk balts, citiem melns, citiem savukārt pelēks.
Man, piemēram, nepatīk tie tavi tekstiņi par asinīm un vardarbību spēlēs, par ko tu vienmēr mal vienu un to pašu. Kādam citam tas varbūt arī ir "pretrunā", neesi par to iedomājies?

Kā pats saki:
Quote:
izveidot kvalitatīvu spēli, kuru daudzi spēlētāji, jo īpaši attiecīgā žanra fani, uzskata par labu

Ja spēle domāta ar daudz jokiem un humoru, tad kur vaina jau sākt pasmieties ievada titoros un logo? - jo ir tas tak ir par "attiecīgo žanru".
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Mar 16, 2009 11:07 pm    Post subject:

Storm wrote:
Snake tev loti naiva domaasana ja tu nesaprati par to CEW vai DoubleD lol Very Happy

Nav jau tā, ka nesaprotu, kas tur domāts. Es vienkārši nesaprotu, kur tur humors.

Quote:
sneik, a neesi padomājies, ka ne visiem ir tieši tāda pat humora izjūta kā citiem? Citiem varbūt patīk balts, citiem melns, citiem savukārt pelēks.

Protams, ka esmu.

Quote:
Man, piemēram, nepatīk tie tavi tekstiņi par asinīm un vardarbību spēlēs, par ko tu vienmēr mal vienu un to pašu.

Negribi norādīt uz kādu? Pats vairs īsti neatceros, ko esmu tādu teicis...

Quote:
Ja spēle domāta ar daudz jokiem un humoru, tad kur vaina jau sākt pasmieties ievada titoros un logo?

Kāpēc manuprāt nevajadzētu to darīt?
Pēc pirmā iemesla - cilvēki to varētu nesaprast. Ņem vērā, ka jābūt labam humoram, ja reiz spēle ir par attiecīgo žanru (un, starp citu, es pats gandrīz jebkādu labi uzrakstītu humora veidu saprotu un pieņemu, nav tā, ka man riebjas jebkāds humors (līdz ar ko manas domas varētu būt bezjēdzīgas))
Pēc otrā iemesla - ok, var smieties par spēli, bet ne par savu (ja vien tiešām neiet uz tādu mērķi, ka spēlei galā jāiznāk ļoti sliktai).
Pēc trešā - pašsaprotami. Ja tev būtu iespēja pamācīties šahu ar spēli, kurai ir ļoti labs A.I., bet tā tevi nosauktu par stulbu katru reizi, kā tu ieslēgtu spēli, tev tas tik ļoti patiktu?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Mar 17, 2009 9:30 am    Post subject:

Humors bija tur, ka dažkārt vajag pasmieties par šādām lietām.
Es taču neteicu, ka obligāti tagad visi lietos manis kaut kur izraktos kaut kāda tīņa veidotos murgus.

Vispār jau lietot šīs ESRB logo zīmes mēs nedrīkstam bez atļaujas.

Atgriežamies atpakaļ pie topika jautājuma. Būtu labi, ja kāds no konkursa veidotājiem paskaidrotu, vai drīkst izmantot paša veidotos Indago logo?!
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
mikelis



Joined: 12 Mar 2009
Posts: 12
Location: Latvija

PostPosted: Sun Mar 22, 2009 2:26 pm    Post subject:

Es tā skatos, ka bija neliela atkāpe no tēmas Very Happy Very Happy
Es domāju, ka logo vajadzētu atļaut animēt, ar noteikumu, ka viņš ir skaidri saskatāms (piemēram uz 10 sekundēm) un neatkāpjās no standarta. Wink
Back to top
View user's profile
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Mon Mar 23, 2009 6:52 pm    Post subject:

Nez, ko jūs te diršaties, visu laiku labākajai latviešu spēlei Paradise Island arī bija parodija par ERSB logo.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2009 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group