dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

GGL - Tour To Spriditis (publisks beta tests)

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 12:45 pm    Post subject: GGL - Tour To Spriditis (publisks beta tests)

Sveiki!

Beidzot arī es varu padalīties ar kaut ko spēlējamu!

Jūsu priekšā nemaz arī ne tik neliela FLASH spēlīte par dažu plaši pazīstamu pasaku tēlu ceļojumu uz Latviju un viņu nedienām mūsu dzimtenē.

Geimpleju veido gan arkādes, gan kvesta, gan mīklu, gan puzzle spēļu elementi, kā arī pat nelinearitāte - var izvēlēties ne tikai tēlu, bet arī pilsētas, kuras apmeklēt un dažkārt arī to, kā izpildīt uzdevumus.




Spēle veidota Latvijas zemkopības, lauksaimniecības un pārtikas rūpniecības zīmolu (GGL- "growing green in Latvia", "Karotīte" un vispār Latvija) popularizēšanai ārzemēs, tāpēc tā ir angliski (..un tāpēc arī tāds sižets/kontents:)). Lasi vairāk: http://www.karotite.lv Spēli veidoja četru cilvēku komanda, kur es biju galvenokārt programmētājs un, errr, konsultants geimpleja un spēļu jautājumos (lai gan brīžiem iesaistījos citu funkciju risināšanā)

Šī skaitās publiska beta versija, lai gan praktiski tas ir vairāk "release candidate" - faktiski gatava spēle. Mans mērķis ir izķert visus palikušos bagus un gļukus. Tāpēc es aicinu jūs pamēģināt izspēlēt šo spēli



Atzipojiet failu un palaidiet Play.html. Nepieciešams jaunākais FLASH pleijeris (10ais). Spēles vadība - lasiet visu, kas rakstīts, bet vienmēr un visur pietiek ar virzienu bultiņām uz klaviatūras un peli.

P.S.
Lai arī veidota FLASHā, spēle tomēr mīl aprīt resursus, tāpēc, ja ir sajūta, ka kaut kas bremzē, lago, neiet gana labi, samaziniet kvalitāti. (To dara uzspiežot labo pogu uz spēles laukuma un izvēloties Quality->Low)
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons


Last edited by Kamazs on Sun Jan 10, 2010 4:13 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 2:03 pm    Post subject:

Nu paskatīsim, ko tu esi sameistarojis...
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 3:42 pm    Post subject:

Riktīgi interesanti minigeimi.

Dažas dīvainības:

Sākuma meņū dīvaini ar to valstu izvēli - uz dažām pele neko nereaģē (Dānija), taču uz Stories vai vienu virs Krievijas pele pārvēršas par rociņu, taču nekas nenotiek, kad to uzspiež.

Aizsargājot skulptūras pludmalē nebija vienkārši fiziski iespējams tās visas aizsargāt - bija jāstāv vienā malā, un tad uzrez pēkšņi otrā galā, ka nav iespējams aizskriet līdz turienei laikā (vai varbūt es vienkārši esmu palicis par vecu priekš tādām spēlēm, un nemāku paspēt? :) Ja to nevar novērst, tad varēja vismaz atļaut iziet līmeni, ja viena skulptūra ir pagalam. Citādāk spēli nevar turpināt, kamēr neieziet šito līmeni.

Spēles vidū nedaudz virs ekrāna vidusdaļas parādījās garš zaļgans taisnstūris, kad tam uzbrauc virsū ar peli. To nospiežot nekas nenotiek. To pamanīju, kad biju Jūrmalā un taisījos braukt uz Vidzemi.

Braucot ar velosipēdu - tā bija jābūt, kad brīžiem šis aizleca augstu, augstu pat virs ekrāna izlidoja? Izskatījās katrā ziņā labi. Varēja vēl atdalīt apļus, lai saprot, kad nākamais sākas, bet nu tas nav tik svarīgi. Vienu brīdi gan bija tā, kad Pūks no kalna ar riteni nožāvās, un palika uz pakaļējā riteņa kārājamies, tad ātrums sāka lēkāt no 0 uz -1, kautko paspaidīju, un šis sāka braukt atmuguriski pats. Neko paspēt nevarējo, jo laiks jau bija tuvu beigām un, protams, zaudēju.

Kāpēc, izejot spēli gala ekrānā, nav restart/start again podziņas? :)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:01 pm    Post subject:

Quote:
Sākuma meņū dīvaini ar to valstu izvēli - uz dažām pele neko nereaģē (Dānija), taču uz Stories vai vienu virs Krievijas pele pārvēršas par rociņu, taču nekas nenotiek, kad to uzspiež.


Skaic, pats nebiu pamanījis. Tas ir relikts no laikiem, kad bija paredzēts vairāk tēlu:)

Quote:
Aizsargājot skulptūras pludmalē nebija vienkārši fiziski iespējams tās visas aizsargāt - bija jāstāv vienā malā, un tad uzrez pēkšņi otrā galā, ka nav iespējams aizskriet līdz turienei laikā (vai varbūt es vienkārši esmu palicis par vecu priekš tādām spēlēm, un nemāku paspēt? :) Ja to nevar novērst, tad varēja vismaz atļaut iziet līmeni, ja viena skulptūra ir pagalam. Citādāk spēli nevar turpināt, kamēr neieziet šito līmeni.


Ja nemaldos, ar vienu sagrautu skulptūru vajadzētu tikt galā, pat divām. Bet nu tas var būt ir bags, jānočeko. Par viļņiem - es centos atrast zelta vidusceļu, lai būtu gan čellindžš, gan iespējamība. Laikam jāpietvīko vēl. Es personīgi gan laikam esmu jau pārspēlējis jēgu, jo to līmeni vienmēr izeju nezaudējot nevienu skulptūru.

Quote:
Spēles vidū nedaudz virs ekrāna vidusdaļas parādījās garš zaļgans taisnstūris, kad tam uzbrauc virsū ar peli. To nospiežot nekas nenotiek. To pamanīju, kad biju Jūrmalā un taisījos braukt uz Vidzemi.


Bags, jānovērš.

Quote:
Braucot ar velosipēdu - tā bija jābūt, kad brīžiem šis aizleca augstu, augstu pat virs ekrāna izlidoja?


Bija doma, jā, ka vari uztaisīt nereālus lēcienus.

Quote:
Varēja vēl atdalīt apļus, lai saprot, kad nākamais sākas, bet nu tas nav tik svarīgi.


Man negribējās dalīt tos apļus, jo tad baigi īsi izskatījās uzreiz.

Quote:
Vienu brīdi gan bija tā, kad Pūks no kalna ar riteni nožāvās, un palika uz pakaļējā riteņa kārājamies, tad ātrums sāka lēkāt no 0 uz -1, kautko paspaidīju, un šis sāka braukt atmuguriski pats. Neko paspēt nevarējo, jo laiks jau bija tuvu beigām un, protams, zaudēju.


Mkay, izklausās pēc baga. Jānočeko. Iespējams, ka bmx minispēle laikam biki pārāk sarežģīta, jāiedod vairāk laiks or smth.

Quote:

Kāpēc, izejot spēli gala ekrānā, nav restart/start again podziņas? :)


Varētu pielikt, jā, no problem.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
spicausis



Joined: 23 Jan 2006
Posts: 85
Location: Teika

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:13 pm    Post subject:

Katram tēlam ir savas spēles? Izgāju ar Winnie Puh, nedabūju nekādas ne bubu statujas sargāt, ne skrīnšotā redzamo makšķerēšanu izmēģināt?

Vēletos vairāk ierunātus dialogus. Galvenokārt "No, I do not eat beavers" ieskaņošanu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:19 pm    Post subject:

Es arī gāju ar Pūku. Statujas bija Jūrmalā, kad uz turieni brauca no Ventspils. Droši vien, ja sākumā brauci uz leju, tad cits maršruts bija.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:19 pm    Post subject:

Vēl ir daži bugi no manis:
Kur izvēlnē ir 1 buttons, parādās ghost buttons augstāk (var ar peli sameklēt, kad pele virsū, tad iezīmējas). Ja vajag, varu screenu iedot.
Visās minispēlēs neprecīzi definētas iespējas - spiežu kādu pogu, dažreiz kaut kas notiek, dažreiz nenotiek tas, kam vajadzētu, dažreiz vispār nekas..
Pašas beigas ir nenormāli lēnas.
Un tā BMX minispēle nav pārāk sarežģīta, vienkārši grūti saprast, kad kas notiek.
Vēl ar visām staigājamajām vietām tāda problēma - nospied vienu pārvietošanās pogu, otra "atslēdzas", nevar diagonāli kustēties.
Vēl tā upes minispēle ir grūta vai pat ir neiespējami to iziet (3. pārvietošanās punktā).
Viļņu aizsardzība vienkārša, bet laikam es ātri sapratu, cik tālu jāiet, lai nosargātu.

EDIT: Es gāju ar Pūku. Razz
Un par tiem dialogiem.. kaut kā nedaudz dīvaini izklausījās. Varbūt tomēr var atrast kādu labu native speaker'i(-us), kurš(-i) ierunātu viņus?
EDIT2: Vajag milzim dot signālu pirms viņš sit. Citādi kind of pointless mēģināt izvairīties.
EDIT3: Ah, bubu jau pieminēja to "zaļgano taisnstūri". Es viņu atradu spēles otrajā pusē pie gandrīz visiem 1 izvēles dialogiem (pārējiem nemeklēju, tātad atradu visur, kur skatījos..)
EDIT4: To monētu jēga nav uzreiz izprotama. Viņas noder tikai tad, kad "kļūdas pēc" gadās zaudēt (indikatoru trūkums neļauj saprast, kura iespēja uzvarēt ir pēdējā).
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:31 pm    Post subject:

snake5 wrote:
EDIT2: Vajag milzim dot signālu pirms viņš sit. Citādi kind of pointless mēģināt izvairīties.

Viņš taču dod - acis sarkanas paliek.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 4:33 pm    Post subject:

Galīgi nevarēja saprast, kad viņš sitīs. Acis tur dažreiz pat uzreiz pēc sitiena atkal ir sarkanas, bet ilgi nekas nenotiek.
Noderētu kaut kāds progresa indikators tad, varbūt kaut kādi stari ap acīm un trīcošs milža attēls vai kas tāds.. Razz
EDIT: Šķiet, ka neviens nepieminēja.. 2riteņa ātrums dažreiz rādās kā "-0", nevis vienkārši "0".
EDIT2: Dažādība šādām spēlēm ļoti palīdz. Šeit ar to viss bija labi, bet tāpat gribētos vairāk. Smile
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun Jan 10, 2010 4:12 pm    Post subject:

Augšupielādēju versiju ar labojumiem:

+ pievienota iespēja pārspēlēt spēli beigās
+ olu ķeršanas minispēle modificēta/labota (mazāks laiks, nekrīt aiz ekrāna)
+ bmx labojumi dažādi
+ lutausis vienmēr pirms sitiena paliek sarkanas acis
+ liftā jautājumi vairs neatkārtojās
+ maizes cepšanas minispēlē likvidēts bugs, kas ļāva iegūt bezgalīgi daudz naudas
+ pie tēlu izvēles vairs nav mulsinošu "viltus" pogu
+ zaļganais taisnstūris, kas karājās kartē novākts
+ trubās ūdens tek pareizā virzienā visos posmos (bija gļuks:))
+ kartes salikšanas shēmā bizbizmārīte vienmēr pagriežas iešanas virzienā (bija gļuks)
+ ventspilī, taisot podu, kad pirmo reizi neizdodas, vecie pilieni palika. Tā vairs nav.

Un vēl daudz dažādu sīkumu. Paldies par beta testingu, bija ļoti noderīgs. Augšupielādētais fails atrodams šeit:

http://www.failiem.lv/down.php?i=ocxeyp&n=GGL_20100110.zip
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Tue Jan 19, 2010 12:57 pm    Post subject:

Es spēlēju kā Pinokio - gribu pateikt, ka govju AI ir pārāk sarežģīts, viņas visu laiku izrādījās viltīgākas par mani un negāja kūtī.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 19, 2010 8:00 pm    Post subject:

Govis bēg no tevis, kad vicini nūju. T.i., ja nostājies pirms govs ("apakšā") un noklikšķini, govs pabēgs uz augšu. Ja nostājis pa labi no govs, tā bēgs pa kreisi, ja nostāsies apakšā pa kreisi, bēgs uz augšu slīpi pa labi utt. Tiesa, govs reaģē noteiktā attālumā no vicinātāja - ja būsi par tālu, tā ignorēs vicināšanos.

Bet, ja virziens, kurā govs grib bēgt ir ciet (sēta), tā arī nekustēsies. Ja govs "iestrēgst", tad vajag "iziet tai cauri" un noklikšķināt aiz viņas, lai viņa pakustās uz leju un tad atkal jāmēģina iemānīt šamo durvīs.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group