dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Nacionālā naida kurināšana / draugiem
Goto page 1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spicausis



Joined: 23 Jan 2006
Posts: 85
Location: Teika

PostPosted: Sat Feb 13, 2010 11:49 pm    Post subject: Nacionālā naida kurināšana / draugiem

Nesen te, mistisku apsvērumu dzīts, atkal piereģistrējos draugos. Company-endorsed /horoscopes astroloģija, /alabama lohotrons, tas ir kaut kas neticams. Esmu dzirdējis, ka te apgrozās dažādi ļaudis, kas ar draugiem.lv ir tiešāk vai netiešāk saistīti. Surely, ja uzzinātu, ka kāds no tiem ir bijis iesaistīti to radīšanā, skrietu uz katru gamedeva — vai citu — tusu — kā minimums, lai sejā iespļautu, burtiski.

Biju krietni pārsteigts par organizācijas morālo pagrimumu. Kas tai elles kantorī vēl tiek brūvēts?


Last edited by spicausis on Sun Feb 14, 2010 3:10 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 12:54 am    Post subject:

Pievienojos tās weblapas nīdēju pulciņā. Bet vairāk cenšos ignorēt visu, kas tur notiek, jo nav man tur, ko darīt (tāpēc arī negribu vēlreiz reģistrēties).

P.S. Tik negatīvi noskaņots neesmu un man ir +/- pie vienas vietas, kurš to visu veidojis. Smile
P.P.S. Negribētu ticēt, ka tie, kas šeit apgrozās, būtu kaut kā ar muļķīgajām idejām saistīti.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
spicausis



Joined: 23 Jan 2006
Posts: 85
Location: Teika

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 1:04 am    Post subject:

snake5 wrote:
P.P.S. Negribētu ticēt, ka tie, kas šeit apgrozās, būtu kaut kā ar muļķīgajām idejām saistīti.


Jā, bet kompānija, kurā viņi strādā, ar to nodarbojas un to atbalsta. Es visus vērtēju pēc savas mērauklas — citas man nav — un, ieraugot šos lohotronus un krāpšanas, es neizjūtu neko pozitīvu pret ļaudīm, kas tur tagad strādā, jo tieši vai netieši, viņi tur piedalās.

Edit: izvākti nepamatoti pārmetumi, un konkrēti vārdi vispār.


Last edited by spicausis on Sun Feb 14, 2010 3:48 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 4:29 am    Post subject:

Nu skaidrs. Jebkurā gadījumā būtu labāk visu precīzi noskaidrot, jo šajos laikos valstī naudas dēļ pat ar velnu var sadarboties un ļoti netieša saistība ar to visu nebūs gluži iemesls, lai dzītu otru līdz ceļiem zemē...

P.S. Šādi joki jau ir visur un ne tikai draugiem.lv veidotāji ar to nodarbojas. Paši savu tautu čakarē gandrīz visi, kam te ir plašāka mēroga bizness. Nav nemaz smuki, it īpaši uzkrītošie gadījumi, bet padarīt neko tā īsti nevar. Aizies vieni, atradīs citus.

P.P.S. Vienīgais reālais veids, kā ar to cīnīties ir - izveidojot bezmaksas alternatīvu un pelnīt tikai uz reklāmām/ziedojumiem. Kurš piesakās veidot un organizēt? Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 5:22 pm    Post subject:

kamoon - aarsteeties negribaas?

horoskopi/astrologjija ir kaukas par ko cepties?

alabamas lohotrons -> negribi nepiedalies - tu kazino garaam ejot arii met kjiegjeli logaa?


edit: tu pirms 10 gadiem taapat domaaji?
http://web.archive.org/web/19990417224548/http://www.nra.lv/
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
spicausis



Joined: 23 Jan 2006
Posts: 85
Location: Teika

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 6:24 pm    Post subject:

Man rūp šī tēma, tapēc arī cepos.

Peļņas ieguve, izmantojot melus, ļaužu lētticību un/vai mazizglītotību, nav feins bizness, tā ir parasta krāpšana, un tas, ka ļaudis paši labprāt naudu maksā, nav arguments.

Kaut arī pret kazino es attiecos tikai mazliet labdabīgāk, viņi ir definēti kā azartspēles, ar stingru atbildību, un viņus, vismaz teorētiski, kontrolē izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 6:46 pm    Post subject:

kaads tur sakars ar meliem?

horoskopi ir taada pati prece kaa mobilaas melodijas vai dzeltenaa prese - ir pieprasiijums ir piedaavaajums.

alabamai arii ir viss izklaastiits kaa tas darbojaas.

saukt to par meliem un kraapshanu ir taapat kaa briinieties ka peec galvoshanas par kaadu krediitu pienaak briidis kad jaamaksaa sveshs krediits -> lasiit vajaga un stresam tad nevajadzeetu rasties.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 7:26 pm    Post subject:

Šādas "preces" vajag tirgot ārzemniekiem un lasīt naudu no viņiem, nevis koncentrēties uz vietējo naudas bīdīšanu melnajos caurumos, kuri ved uz ārzemēm. Viss, kas pēc šādām darbībām seko, ir - "glābiet valsti".

Un par meliem..
http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwdraugiemlvalabama-c8420.html - te lieliski parādās iepriekš pieminētā naida kurināšana arī.
http://kibilds1.wordpress.com/2010/02/03/draugiem-lv-alabama-krapsana/
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 7:41 pm    Post subject:

kur tur linkos bija meli? ir konkreeta saape - saki. nevis meetaajies ar linkiem kur ir 'viedoklji' bez pamatojuma.

aarzemees jau ir alabamas tipa izsoles -> pareizaak sakot alabama ir noskatiita no aarzemju lapaam.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 7:49 pm    Post subject:

Quote:
ir konkreeta saape - saki

Man nav un nebūs. :)

Quote:
aarzemees jau ir alabamas tipa izsoles

Es runāju par mūsu (latviešu tb.) spēli ārzemēs - lai nauda no ārzemēm nāk uz Latviju.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 7:52 pm    Post subject:

Es izlasīju par "nacionālā naida kurināšanu" un cerēju uz kaut ko aizraujošāku šajā tēmā. Sad
Starp citu, Alabamas noteikumi patiešām uzrakstīti tik saputroti, ka uzreiz grūti saprast, kas tas ir un kā to spēlēt - varbūt tieši tāpēc, lai kāds piedalītos, neizpratis noteikumus līdz galam.
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 8:07 pm    Post subject:

snake - kaa tu ceri konkureet ar aarzemju speeleem - alja nekaa jauna neienesot izkonkureet esoshaas? + papildus shippinga izmaksas/etc.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 8:27 pm    Post subject:

Quote:
alja nekaa jauna neienesot izkonkureet esoshaas?

Nav jau teikts, ka nevar nekā jauna ienest. Kaut ko jau vienmēr var izdomāt. Man ir idejas, bet nedalīšos iepriekšminēto apsvērumu dēļ..
Un kādas shippinga izmaksas tajā pašā valstī glabātām precēm?
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 8:36 pm    Post subject:

nu rauj augshaa savas idejas -> taisi biznesu :)

un vispaar shii diskusija jebkuraa veidaa ir neaugliiga

1) nekas taapat nemainiisies - ja nu vieniigi kaadam vieglaak paliks izkliedzot savas saapes (bez faktiem/etc)

2) sia lemm (alabamas autors/etc) nav draugiem.lv. atrodaas citaas telpaas un ir pavisam citi cilveeki. tad jau arii brain ir draugiem.lv un veel dazhas firmas.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
spicausis



Joined: 23 Jan 2006
Posts: 85
Location: Teika

PostPosted: Sun Feb 14, 2010 9:36 pm    Post subject:

Īsti nekādu diskusiju nemanīju, bet par neauglīgu to nevaru nosaukt. Ne viss ir diskusija: pastāv arī vienkārša viedokļa paušana un formēšana (un tai nav nekāda sakara ar apspriežamās darbības legalitāti vai tās trūkumu).

Protams, ka lohotroni un astrologi vēl ilgi nekur nepazudīs — ja tie nebūs draugos, tad parādīsies citi kaktu kantori, kas viņus izveidos. Galveno problēmu es saskatu tieši uzskatāmajā piemērā, ka gudri ļaudis strādā šai <em>izklaižu</em> industrijā, bet neredz neko kopēju meliem, Hamburgas astroloģijas diplomam un tautas dziednieku sertifikācijai; neredzot atšķirību starp nākotnes pareģošanu un melodiju iegādi.

Man ir nepatīkami par to, ka šādai organizācijai nav nelabas smirdoņas slava; taisni otrādi, ļaudis lepojas ar darbu tajā, un uzskata to par huge success.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group