dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Ir jārada kas nebijis

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gircc



Joined: 20 May 2010
Posts: 1
Location: Valmiera

PostPosted: Thu May 20, 2010 1:33 pm    Post subject: Ir jārada kas nebijis

Tātad. zinu ka šeit apgrozās Latvijas gaišākie prāti datortehnikas un programmēšanas jomā. Es gan sevi pie tādiem nepieskaitu. Man ir ideja, izveidot Latvijā nebijušu online spēli. Tad nu ja kādam ir vēlēšanās piedalīties, tad tiešām vēlētos apspriest kā to var dabūt gatavu. Lielākā daļa Latvijas spēlē rpg spēles no Gameforge. Man ir ideja uztaisīt ko pavisam savādāku. Bet diemžēl esmu diezgan tāls no programmēšanām un visām pārējā lietām kas saistītas ar spēles uztaisīšanu.
.....es nevienam neko netaisos maksāt.......ja sanāk vajadzīgie cilvēki, un saprotam ka varam to lietu pacelt un izdarīt, tad tik cik nopelnīsim tik arī būs uz visiem. Tu tak saproti ka neviens darbā ne pie viena neiet, vismaz tie kas stāv pie pamatiem, tie visi ir projekta radītāji un tātad arī katram pienākas vienāda daļa no nopelnītā. Man ir pavisam cita veida biznesiņš, un es zinu kā sakārtot lietras lai visi būtu apmierināti. Ja tiešām izdodās uzmest maketu pēc šīs idejas, un saprast izmaksas, tad potenciālos sponsorus, kuri vēlētos reklamēties tādā vietnē, atrast nebūtu nemaz tik grūti. Man ir ideja, es to neprotu tehniski uztaisīt, un nesaprotu cik tas ir sarežģīti. Ja tiešām ir interese, tad ir meils. g.v2107@inbox.lv
_________________
http://s9.bitefight.com.pt/user/bite/121167
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu May 20, 2010 1:47 pm    Post subject:

Parasti tas strādā savādāk. Nevis tas, ka vienam ir ideja "ka vajadzētu uztaisīt" un pie viņa visi nāks, bet gan tieši, ka vienam ir jābūt konkrētam plānam, ar konkrētām idejām realizācijai un tikai tad tu dabūsi palīgus. Jo neviens spējīgs, un kā pats saki "Latvijas gaišākais prāts", programmētājs neies pie sveša plāna, kurš pie tam ir pilnīgi negatavs. Viņiem visiem ir savas idejas un plāni padomā.

Tikai veselīga kritika. Padomā pats - vai tu ietu pie cita cilvēka idejas realizācijai, ja tu nezinātu neko, ko viņš grib, un ja tev pašam redz ir grandiozākā ideja Latvijā?
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu May 20, 2010 2:09 pm    Post subject:

Vēl viens ieteikums - sāc pats veidot spēles plānu jeb tā saucamo dizdoku, tad varēsi parādīt arī tiem, kas spēj realizēt. Ja ir labs pamatdokuments, tad var iet arī pie dažādiem investoriem, kas var iedot arī naudiņu projekta realizācijai, ja redzēs ka projekts ir labs un atmaksāsies.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WhiteFalcon



Joined: 16 May 2010
Posts: 102
Location: Rīga

PostPosted: Thu May 20, 2010 2:34 pm    Post subject:

Jam, cik skatos uz šejieni tevi atdzina boot.lv lietotaji.
http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/127074-rpg-spele/?s=bc471287c97c2d013159a6dd60eaec44
Domāju ka vajadzēu darīt kā visi saka "Izveidot spēles plānu...." tā būs vieglāk tev un pārējiem(šaja gadijuma cilvekiem kurus tu mekle).
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu May 20, 2010 2:34 pm    Post subject:

Ehh, pirms gadiem 6 mēs tāpat domājām. Atlika tik nokrist uz zemes.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Thu May 20, 2010 2:55 pm    Post subject:

Cilvēki šeit paši veido savus projektus. Kāpēc kādam būtu jāiet pie tevis, ja tu ...nevienam neko netaisies maksāt.... tev pat nav plāna, ko un kā darīt. Es tavā vietā necerētu, ka kāds atsauksies.

PS. Parasti cilvēki atrod investorus un tad piedāvā sadarbību. Ja neesi dabūjis investorus, tad ir 2 iespējas - tev nav projekta plāna, vai arī tev ir neveiksmīgs plāns, un investori tevi ir pasūtījuši 2 mājas tālāk
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu May 20, 2010 3:00 pm    Post subject:

Te jau nu noteikti nav jēgas meklēt palīgus.
Kā jau iepriekš minēts, te visi paši gudri, paši taisa savu spēli.

Bet dizdoks tā tik tāda atruna Smile
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Thu May 20, 2010 3:35 pm    Post subject:

Quote:
Man ir ideja, es to neprotu tehniski uztaisīt, un nesaprotu cik tas ir sarežģīti.

Man ir ideju ģenerēšanas metode, tātad ideju skaits neierobežots. Kāpēc tev šķiet, ka viena ideja ir viss, kas vajadzīgs, lai bakstītu ar pirkstu cilvēkiem un stāstītu viņiem ko un kā taisīt? Un mazās komandās liekēžiem, kuri neko neprot, nav vietas. Daļa no peļņas nav idejas vērta. Nekāda. Kad būs nauda, ko maksāt darba darītājiem vai prasme, ko piedāvāt komandā, tad būs cita runa. Par to vari nešaubīties.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group