dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

sms to paypal

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Sat Jun 12, 2010 7:00 pm    Post subject: sms to paypal

sis varbut nav pats pareizakais delis, bet tomer varbut kads zinas, vai ir kads saits kam varetu sutit paaugstinatas maksas sms, bet nevis lai pirktu virtualu zeltu un citas mulkibas, bet lielako dalu parsutitu talak uz paypal, vai kadu citu realas naudas kratuvi?
P.S. Man ir LMT pieslegums vienadasi 'x' kurakm gandriz katra menesa beigas paliek neizterets 0,3x - 0,8x naudinas.
Man jau apnicis pirkt draugiem statistiku un fermai zeltu :d
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Jun 12, 2010 9:30 pm    Post subject:

Ļoti apšaubu, ka kaut kas tāds ir.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Jun 12, 2010 11:17 pm    Post subject:

Jāveido būs savs uzņēmums, kur šādi varēsi "pārveidot" naudu. :D

Googlē pēc "convert phone credit to cash" atradu kaut ko, bet Latvijā tiešām diez vai kaut kas tāds ir.

EDIT: Ir vēl daži varianti - vari to naudu labdarībai atdot, ja tiešām nav, kam... vai arī mobilajam internetam bez patstāvīgā pieslēguma.. ar modernu telefonu un nelielu brīvā laika daļu noēdīs naudu gandrīz momentā.. Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Sun Jun 13, 2010 10:13 am    Post subject:

Suma ko aizsutisu labdaribai, tiks pieskaitita klat pie mana reikina, nevis tiks ieklauta jau esošajā vienādajā 'x' rezultātā reikins būs vēl lielāks, bet draugiem var drusi sutit sms, drosi, tas galīgo reikinu nepalielina, ja vien es ieklaujos vienādaja. Protams sumas nau lielas, tie ir dazi latini mēnesī, bet tomēr atstāt LMT negribās.

ā es jau telefona lietoju internetu pa 3 Ls, sanāk 200 mb bez atruma limitiem, un pēc tam neierobezots apjoms ar lēnu ātrumu. Pat skatoties youtubi parasti nesanāk visus 200 noteret.
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun Jun 13, 2010 10:49 am    Post subject:

Pirmkārt jau rēķini, ka 50% no summas tu atdosi provaideram. Ja tev pāri paliek 0,40 Ls, Tu pats sev iegūsi 0,20 Ls.

Veids kā saņemt - ieej piem kingsms.lv, piereģistrē accountu, piereģistrē keywordu, uzraksti skriptu, ka jāsūta piem SMS summa", un sūtot SMS šamā krāsies tavā kingsms.lv kontā. Tur gan tev vajadzēs lielu pacietību, lai savāktu kaut vienu izmaksu, jo minimālā izmaksa ir 50 Ls.
Tātad, ja katru mēnesi paliek pāri 0,40 Ls un tu to sūti prom, tātad, katru mēnesi nopelnīsi 0,20 Ls. Tev vajadzēs 20 gadus, lai nopelnītu 50 Ls. :D

Bet tā, ja nopietni, pārbaudu vēlreiz par tām paaugstinātas maksas sms - man liekas, ka tās skaitījās atsevišķi "Vienādais" summai.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Sun Jun 13, 2010 11:54 am    Post subject:

nu jā ja man kādi 3 - 5 Ls paliek pari, tad vienalga jākrāj vairāki gadi. un nau vel zinams vai lmt, to skaitis ieksa reikina, vai klat pie reikina, tas nozime, ka reali nau jega kepaties, ta jau labak, jāatrod kada interesanta spele, kur sapirkties virtualu labumus (pieņemot ka tas nenaks klat pie reikina)

par draugiem esmu 100% parliecināts ka tas ieklaujas vinādajā, bet par pārējiem laikam jazvana lmt un pasam janoskaidro.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group