dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

MMO browser spēle
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 8:35 am    Post subject: MMO browser spēle

sveiki,

cilvēkresursu palīdzību nelūgšu jo saprotu ka tas ir diezgan bezjēdzīgi, arī pamest projektu netaisos, un lai arī es tikai atrodos mācību procesā neredzu nevienu nepārvaramu šķērsli kaut uzdevumus es esmu sev izvirzījis uz pāris gadiem Wink
protams viss drausmīgi bremzē jo tiek rakstīts no 0 + tiek lasīta literatūra procesā un daudz kas nav uzreiz skaidrs utml..

tad nu mani interesē ieteikumi no cilvēkiem kas ir mēģinājuši paši cept web MMO spēles (rpg/sim/strategy) - kādas kļūdas pieļāva, uz ko jāvērš uzmanība, kā taisīt ai utt., idejas man ļoti daudz pašam bet gribas dzirdēt arī citu domas, pagaidām par izskatu vispār necepos jo galva pilna ar citām lietām.

Spēle ir bezgala "vienkārša" - pietiekami daudz iespēju kā karotājiem tā pacifistiem, ļoti dinamiska spēles vide, kura kustās līdzi vairākuma spēles stilam un bez svešķermeņiem(tas gan jātestē būs nopietni), svešķermeņi ir bezpersonīgi radījumi(tipa ai kuri tikai aizpilda brīvās vietas) vai arī visādi itemi uc kas nav radušies dabīgā procesā pašā spēlē.

paldies.

p.s. kas ir ar Jūras vilkiem? cik tālu viņa ir gatava, nespēju atrast nekur pašu spēli tikai dažus gadus vecus screenshotus, jo mana ideja ir apmēram uz to pašu pusi, nostaļģija parāva pēc sida mejera pirātiem kas uz maka tika dzenāti 90o gadu sākumā Wink
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 1:49 pm    Post subject:

Tieši web spēli neesmu centies cept, bet kaut ko līdzīgu MMO gan.
Mans ieteikums ir necensties rakstīt visu no 0 citādi nepietiks pat visas dzīves, lai visu izdarītu kā pašam gribas.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Jun 24, 2010 11:10 pm    Post subject:

Dikti atgādina mani pašu pirms kāda gada vai vairāk. Novēlu veiksmi un izturību, šitie noderēs. Un nenolaist rokas. Laika patēriņš vienam būs tiešām dramatisks. Nu ne visa dzīve gan Very Happy Galvenais ieteikums vai brīdinājums - "Cilvēkiem ir vienalga, kas tev ir dodiet viņiem Gothic/Oblivion vai Fallout" Smile
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Sat Jun 26, 2010 10:19 pm    Post subject:

taisam online browser versiju obliveonam? :D

man jau bija tāda doma, tikai ne tik arkādisku kā oriģināls Wink
vot tur būs toč visa dzīve aizies.
Back to top
View user's profile
WhiteFalcon



Joined: 16 May 2010
Posts: 102
Location: Rīga

PostPosted: Sat Jun 26, 2010 11:09 pm    Post subject:

īsti nevar saprast ko tu vēlies? Izveidot MMO brauzera spēli?Vai tev jau ir izveidota.Ja vēlies veidot tad 2D,3D?
uz kā domā kodēt untt..

Par Obliviona klonu uz brauzera manuprāt vēl tālu domāt...
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 10:06 am    Post subject:

Quote:
taisam online browser versiju obliveonam? Very Happy


Very Happy Tā bija abstrakcija. Vienkārši cilvēki grib, lai momentāni būtu kkas grandiozs, izcila grafika, lielisks sižets utt. Es personīgi iesaku taisīt to/tā, kā pats vēlies, jo ja gribēsi izpatikt masām būs kārtējā 5 dienu sociālā aplikācija, kuras jau tā rodas kā bekas pēc lietus. Nopietnu projektu savukārt es pat ja godīgi nezinu.
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 10:51 am    Post subject:

es jau taisu tieši sev jo nav ko spēlēt Wink
procesā lēnām mācos, bet pat novienkāršotā "obliveona" versija aizņems ļoti daudz laika.

taisu 2d, turn based rpg/sim/strategy par pirātiem, man te nostaļģija parāva par sida mejera pirātiem kurus es 90o gadu sākumā maucu uz maka un iedomājos ka MMO tas būtu nežēlīgi jautri, īpaši ja sagrupējas pa valstiņām ar vienotām interesēm (aizstāvēt un attīstīties mierīgi, vai arī nesties virsū visiem).

kas mani tracina spēlēs:
- statiskums (spēle neiet kur grib vairums spēlētāju, nu kaut vai - ja viņi grib karot tad lai dabū globālas kaujas, ja grib mieru tad lai ir miers);
- arkādisms(daudz lietas uzrodas nez no kurienes, pazūd nez kur, ai ir statists vai labākā gadījumā);
- jābūt online kaut kad noteiktos laikos (pilnīgs sviests, browser spēlēm ir tas kaifs kad ielogoties vari reizi stundā, dienā vai nedēļā un īpaši necietīs tavs čars);
-kaut kādi mistiski winning factor, spēlēt vajag priekam, viens jūtas uzvarētajs jo nogremdēja visvairāk kuģu, otrs jo visvairāk naudas, trešais jo viņa nācija ir viskrutākā un viņš ir tās labākais humanoīds, kas visvairāk atradis dārgumus(btw dārgumi nekas cits kā pašu plejeru noslēptā manta vai nogremdēto kuģu zelts, tikai sameklēt to būs pagrūti utt.;
-ierobežotas kaujas un kaut kāda aizsardzība, ierobežotas darbības ar pretiniekiem (MMO jābūt masīvām neierobežotām kaujām, kas nereti ir pilnīgs haoss un bardaks, uzbrukt var jebkuram jebkad, tikai rēķināties vajag ar sekām);
-dīvaina ekonomija, parasti galīgi nesabalansēta, tāpēc man doma lai ekonomija ir slēgta(cik nu max iespējams) un praktiski nekas nezūd, tas būs smagi bet interesanti;


a izskats galīgi nav primārais pagaidām, jāsaprot ko var realizēt un kā un tad arī domās Wink man svarīgi lai pēc iespējas lielāka brīvība un reālisma pakāpe pietiekama.
Back to top
View user's profile
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 10:59 am    Post subject:

WhiteFalcon wrote:
īsti nevar saprast ko tu vēlies? Izveidot MMO brauzera spēli?Vai tev jau ir izveidota.Ja vēlies veidot tad 2D,3D?
uz kā domā kodēt untt..

Par Obliviona klonu uz brauzera manuprāt vēl tālu domāt...


lēnām ņemos, 2d jo 3d nemāku un galvu lauzt arī negribu, sākumā jātiek ar php skaidrībā tad varēs arī pie javas ķerties, bet turn based browser spēlei grafika nav vajadzīga vispār, vienīgais karti varētu sacept normālu bet man ir doma lai kartes ir piesaistītas konkrētam skilam(un arī itemam var piesiet), tb, jo lielāks skils jo vairāk tu apkārt sev redzi ;)

patlaban man interesē skelets, kā sabāzt pa tabulām visu, kā izvadīt daudz maz pieklājīgi un kādus datus es vispār vēlos saglabāt, tad arī varēs ķerties pie smadzenēm kas mani jau tagad baida :)

obliveons turn based versijā ir diezgan mierīgi realizējams, es jau tagad daru daudzas lietas ar domu par to, lai ja nu kas var izmantot sagataves, bet nu vienam tur darīt nav ko, īpaši ja tas viens praktiski nekā nejēdz Smile
Back to top
View user's profile
WhiteFalcon



Joined: 16 May 2010
Posts: 102
Location: Rīga

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 4:43 pm    Post subject:

Tur jau nav ko īsti domāt,laigan šaubos vai uzreiz izdosies ko tādu uzcpet.
Un ja jau aptuveni plānu esi izplānojis tad kaut kur to atzīme pa punktiem ko pirmo veidosi un aidā. Smile Manuprāt nevajadzētu tik ļoti domāt uzpriekšu
Quote:
Nevajag aizsapņoties par tālu.
Sāc kautvai ar vienkāršiem testiem.Pogu spaidīšanu uz ekrāna un spraitu kustību.(tad meiģini šo visu dabūt "tīkla" )ja viss izdodas tad sāc celt spēles pamatus.

Nemācu neko priekšā vienkārši saku.
Back to top
View user's profile
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 9:45 pm    Post subject:

es jau taisu lēnām, pagaidām neredzu nevienu nepārvaramu problēmu, būs ļoti daudz lietas kuras varēs uzfrišināt bet man galvenais lai viss strādā ;)


skelets lēnītēm jau top.
Back to top
View user's profile
WhiteFalcon



Joined: 16 May 2010
Posts: 102
Location: Rīga

PostPosted: Sun Jun 27, 2010 11:39 pm    Post subject:

Kas tava gadijuma ir
Quote:
skelets?
Back to top
View user's profile
forger



Joined: 21 Jun 2010
Posts: 17

PostPosted: Mon Jun 28, 2010 7:48 am    Post subject:

jūzer web interfeiss, tad kad ir +- skaidrība par praktiski visām tabulām, datiem un pamatiespējām, tad tik "tikai" uzcept smadzenes(regulāra datu apstrāde, ai) un viss būs Wink
Back to top
View user's profile
Tenjou



Joined: 22 Nov 2005
Posts: 275

PostPosted: Mon Jun 28, 2010 10:59 am    Post subject:

Iesaku ipashi neiespringt uz pamatnes veidoshanu, jo tu visu parrakstisi daudz reizhu, un ko tagad raksti ir ljoti iespejams nederiigs kods prieksh normalas daudzspeletaju speles.
Nav vienkarshi iespejams, bez pieredzes paredzet servera/klienta vajadzibas, kaut pat ja raksti izmantojot php serverim or whatever.

2, lieta, ka iesaku pardomat speles dizainu. Tadu speli kadu aprakstiji ir nishas spele, kas peisaista ljoti shauru publiaks loku, sevishkji, ja ta ir zemas kvalitates.
Ja nav intereses par projektu no cilvekiem, tad vel mazaka iespeja, ka izveidosi kaut ko spelejamu vispar.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Mon Jun 28, 2010 12:47 pm    Post subject:

Quote:
Tadu speli kadu aprakstiji ir nishas spele, kas peisaista ljoti shauru publiaks loku

Viņš grib tādu izveidot. Tas, ka nebūs tik daudz mainstream publikas, ir tieši labāk. Vismaz ar mazāk dīvainām sūdzībām jāstrādā.. Ja paskatās uz Overgrowth - tiklīdz kā viņi izgāja pasaulē skaļāk, atnāca visi, kuri domā, ka spēles jau no sākuma ir pabeigtas un visām jābūt maksimāli reālistiskām, spīdīgām un miglainām, ar ragdolliem un pilnībā salaužamu spēles pasauli u.tml.. Very Happy Socnetu spēļu cienītāji gan nav tik traki (viņi savās prasībās ir daudz pieticīgāki un tikai spēlē), bet nu šaubos, vai arī šie cilvēki viņam palīdzētu spēli attīstīt.

Anyway, veidošanas procesā viņš izspēlēs pats spēli pietiekami daudz. Pirmkārt jau viņš tomēr veido sev.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Tenjou



Joined: 22 Nov 2005
Posts: 275

PostPosted: Mon Jun 28, 2010 3:17 pm    Post subject:

Pat negribu ielaisties diskusija par sho. Vinjsh taisa MMORPG, absoluti nepareizs zhanrs, ko taisit prieksh sevis, un pec apraksta spriezhot, vinjam ir vai ir tuvu soc-netu spelju limenim.

Ari tas, ka tuvu neiespejami izveidot jautri spelejamu speli, ar vinja speles dizainu, izmantojot tikai standartata tehnologjijas, neizmantojot pluginus - flash, java, silverlight utt.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group