dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

unity 3
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Raymix



Joined: 01 Feb 2006
Posts: 35
Location: Aluksne

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 6:49 pm    Post subject: unity 3

coming soon

cik no jums doma uz sho prieku pariet no esoshajiem iemiljotajiem dzinjiem, un jebkada kritika/domas are very welcome :)

es personigi biju par UDK, ljoti iepatikas no dizainera puses, eerts utt, bet kad paradijas vajadziba pec maza jo maza koda, hvz no kuras puses saakt, kur ko rakstit, un pats tizlakais, ka vel bija jakompilee pasham... tas man visu atsita
Nu, vo pameginaju Unity 2.6 ar video tutorialjiem no YT (par to taarpu) un riktigi iepatikaas, nenormali elementars tas JS, tik viegli iemacities.
Zinu ka daudziem programetajiem kompleksi ar JS rijiibu, bet cik lasiju shitas skripts esot atraks, ka arii nedomaju ka mans mazais test geimuks noriis 4GB RAM ...
Lieta taada, ka ka dizainerim, kas grib arii shur tur vieglam iemest pa kodam, shitas engine ir hands down, tadelj ja unity 3 solas but specigaks, tad kadelj gan ne?

juusu domas?
_________________
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 7:15 pm    Post subject:

JS nav problēmu tik lielu, parasta skriptu valoda. Nepareiza lietošana jebkuras valodas lietotāju iedzīs purvā. Very Happy
Unity nav nemaz tik labs dzinējs, jo tur viss ir pārāk sarežģīts, viņi mierīgi varēja apskatīt, kā citos 3D redaktoros objektus apstrādā - praktiski jebkur tas ir izdarīts labāk.
Pēc tiem reklāmu video izskatās, ka viņi smagi ākstās ar visu to tehnoloģiju piesaistīšanu un viņiem ir pie vienas vietas par ērtumu u.tml. - galvenais, lai pērk...

http://www.vimeo.com/13097549 - šeit lietotie salīdzinājumi ir ne tikai negodīgi, bet tur pat zirgam ir skaidrs, ka attēli ir speciāli veidoti atšķirīgi, tāpēc nekādu reālu salīdzinājumu tur nav.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 9:50 pm    Post subject:

Man ir pieeja betai. Nesen atmeta v3 redaktoru, bet bez visa jaunā dziņa grūti spriest cik labāks ir. Tur nebija arī jauno apgaismouma toolju un tml, tā ka pagaidām nekas konkrēts.

Tik tas ka tas "comming soon" ir jau gandrīz pus gadu Smile
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Aug 27, 2010 9:34 am    Post subject: Re: unity 3

Raymix wrote:
Zinu ka daudziem programetajiem kompleksi ar JS rijiibu, bet cik lasiju shitas skripts esot atraks, ka arii nedomaju ka mans mazais test geimuks noriis 4GB RAM ...

U3D JS nav parasts JS. Tā ir tikai JS sintakse (precīzāk ECMA-262 standarts), kurš izmanto apakšā .NET runtaimu (precīzāk - Mono projektu). Tāpēc salīdzināt U3D JS ar browseru JS rijību/performanci ir pilnīgi neloģiski.
Back to top
View user's profile Send e-mail
agress_ivE



Joined: 18 Oct 2010
Posts: 13

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 4:32 pm    Post subject:

snake5 wrote:

Unity nav nemaz tik labs dzinējs, jo tur viss ir pārāk sarežģīts, viņi mierīgi varēja apskatīt, kā citos 3D redaktoros objektus apstrādā - praktiski jebkur tas ir izdarīts labāk.


Pilniibaa nepiekriitu! Man rodas jautaajums, vai vispaar esi ar vinju straadaajis (ja jau izsaki taadu viedokli)???
Ar 3.0 versijas iznaashanu vinji ir speerushi lielu soli uz priekshu un iepirkushi jaunas tehnologijas, kuras tajos video ir apskataamas! Tas pats Beast Lightmapping, Occlusion Culing un skanja... Un kuraa vietaa te kkaadi atteli ir veidoti atshkiriigi?
Video Beast Lightmap:
http://www.youtube.com/watch?v=suxujCszLnk
Video Occlusion Culling with Umbra:
http://www.youtube.com/watch?v=S5l3unhW4e0
Video Image Effects:
http://www.youtube.com/watch?v=wc1vJ-FixM8&feature=related
Viss straadaa kaa vajag un bez nekaadaam probleemaam!
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 5:26 pm    Post subject:

Quote:
Man rodas jautaajums, vai vispaar esi ar vinju straadaajis

Protams, esmu. Redaktors pat nav izveidots tā, lai ērtāk būtu novietot 3d objektus, uz kuriem viss dzinējs arī stāv... varbūt 3ajā ir labāk, bet pēc tiem video tā neizskatījās.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
agress_ivE



Joined: 18 Oct 2010
Posts: 13

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 8:10 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Quote:
Man rodas jautaajums, vai vispaar esi ar vinju straadaajis

Protams, esmu. Redaktors pat nav izveidots tā, lai ērtāk būtu novietot 3d objektus, uz kuriem viss dzinējs arī stāv... varbūt 3ajā ir labāk, bet pēc tiem video tā neizskatījās.

Jaa ar tresho versiju uzlabojumi praktiski visaas lietaas ir veikti un 3D objektu novietoshana tagad arii ir uzlabota!
mazliet par to:
http://vimeo.com/10945727
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 8:39 pm    Post subject:

Ok. Viņiem ir vertex snapping, tas diezgan labi atvieglo (vai drīzāk - beidzot padara iespējamu) precīzu līmeņu dizainu.
Bet kā ir ar kopēšanu ar transformāciju? It kā sīkums, bet rokas tādā veidā nelēkā un ir daudz vieglāk strādāt. Un kā ar prefab'u konstruktoru? T.i. nevis lai mēģinātu vienā izvēlē iemocīt visus nepieciešamos objektus, vajadzētu tikai uztaisīt jaunu objektu grupu (prefab'u) un ielikt objektus pa vienam tajā iekšā. Tad vēl kā ir ar toolbar'iem, kur stāv visas pogas, kuras var dabūt arī ar shortcut'iem, ātrākai redaktora apgūšanai? Neko no šī es tur neredzēju.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
agress_ivE



Joined: 18 Oct 2010
Posts: 13

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 9:12 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Bet kā ir ar kopēšanu ar transformāciju? It kā sīkums, bet rokas tādā veidā nelēkā un ir daudz vieglāk strādāt.

Iisti nesaprotu, par ko tieshi iet runa?! Projekta mappes koppeet nav iespeejams(editoraa), bet paarvietot var! Objektus kas ir speelee tu vari gan kopeet, gan paarvietot bez nekaadaam probleemaam!

snake5 wrote:
Un kā ar prefab'u konstruktoru? T.i. nevis lai mēģinātu vienā izvēlē iemocīt visus nepieciešamos objektus, vajadzētu tikai uztaisīt jaunu objektu grupu (prefab'u) un ielikt objektus pa vienam tajā iekšā.

Unity3d nav taada prefabu konstruktora! Prefabu tu izveido pashaa "scene" logaa un tad paarmet (drag and drop) kaadaa projekta mappee! Viss ir ljoti vienkaarshi!

snake5 wrote:
Tad vēl kā ir ar toolbar'iem, kur stāv visas pogas, kuras var dabūt arī ar shortcut'iem, ātrākai redaktora apgūšanai? Neko no šī es tur neredzēju.

Nu man nekaadi shortkati nav vajadziigi, viss ir vienkaarshi un nesagaadaa nekaadas probleemas straadaajot ar redaktoru! Izvietojumu un redaktora izkatu vari mainiit peec savas patikas, logus vari meetaat kaa veelies, taa ka nesaprotu kaapeec veel kkaadi shortkati vajadziigi? Nu iespeejams ka UDK taa ir uztaisiits (maza pieredze ar vinju)!
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 10:20 pm    Post subject:

-Runa iet par objektu kopēšanu redaktorā.

-Protams, ka "scene" logā. Es runāju par ko citu - to veidošanas paņēmieniem.

-Varbūt nav, ja neesi redzējis, kā var lietas ātrāk un efektīvāk darīt. Wink
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
agress_ivE



Joined: 18 Oct 2010
Posts: 13

PostPosted: Wed Oct 20, 2010 4:41 am    Post subject:

snake5 wrote:
-Runa iet par objektu kopēšanu redaktorā.

Redaktors sadalaas 2 logos(viens ir kur visi faili staav, otraa viss kas atrodaas speelee) un par abiem es uzrakstiju!
snake5 wrote:
-Protams, ka "scene" logā. Es runāju par ko citu - to veidošanas paņēmieniem.
Ja esi straadaajis ar Unity3D, tad tev vajadzeet buut saprashanai, kaa veidojaas tie prefabi! Tur nekas nav mainijies(nu vismaz no 2.5 versijas)!
snake5 wrote:
-Varbūt nav, ja neesi redzējis, kā var lietas ātrāk un efektīvāk darīt. Wink
Nu viss var buut... esmu pie taas sisteemas pieradis un nemaz negribeetu lai kkas mainiitos Smile
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Wed Oct 20, 2010 7:43 am    Post subject:

Quote:
un par abiem es uzrakstiju

Tas, ka nav problēmu tavuprāt, mani tajā brīdī neinteresēja. Mani interesē, vai tur ir vispār tāda iespēja, kādu vajag man. Smile
Quote:
Ja esi straadaajis ar Unity3D, tad tev vajadzeet buut saprashanai, kaa veidojaas tie prefabi!

Precīzi neatceros, bet nelikās, ka būtu īpaši ērti.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
agress_ivE



Joined: 18 Oct 2010
Posts: 13

PostPosted: Wed Oct 20, 2010 2:32 pm    Post subject:

snake5 wrote:
Precīzi neatceros, bet nelikās, ka būtu īpaši ērti.

Ir normaali Smile Ja jau 10-gadiigie tiek ar visu galaa un taisa tos worminatorus no TornadoTwins tutorialiem, tad visam vajadzeetu buut kaartiibaa Very Happy
Back to top
View user's profile
Raymix



Joined: 01 Feb 2006
Posts: 35
Location: Aluksne

PostPosted: Wed Nov 10, 2010 1:42 pm    Post subject:

lidz shim man engine ljoti patik, tieshi delj vienkarshibas skripteshanas pusee, paslaik peetu basic AI

vienigais, tas, ka ik pa reizei japarinstalee, jo nedraudzejas ar Kaspersky PURE un windows 7 64bit. Met araa fatal error, lasiju populara problema,, gaidiis nakamo versiju!

prieks redzet, ka neesmu vienigais juzeris
_________________
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Wed Nov 10, 2010 5:31 pm    Post subject:

Quote:
jo nedraudzejas ar Kaspersky PURE

Bieži pie šādām problēmām vainīga ir pretvīrusu programma. Iesaku to nomainīt, kamēr vēl kaut ko savādu nav datoram izdarījusi. Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group