dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

BirdsTheGame
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 1:33 pm    Post subject:

Jap, es nojaushu ka tur pie vainas ir taimeri, to driiiz izlaboshu.

Gazz: taadi fpsi vareetu buut deelj taa ka GF2 iisti nevelt fillreitu, jo prochu un atminjas noziime te nav tik liela, bet varbuut arii ka fpsi tiek nepareizi reekinaati deelt taimera. Paarbaudiishu.

Eatme: Poga turpinaat darboojas tikai tad kad liimenis iziets, beeigaas kad kaiminsh gulj mashiinas kravas kastee atstiepis kaajas ;p
Un lai dialogu laikaa izvairiitos, vienkaarshi pietupies (BACKSPACE), jo pauzeet speeli kaut kaa nelikaas pareizi, itkaa laiks jau neapstaajas kad mees runaajam.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 1:46 pm    Post subject:

laiks neapstaajas bet... mees jau sarunaajoties neraadam ziimes kuras ir jaaizlasa un attieciigi ar peli jaauziet uz pareizaas atbildes(kas ar manu fps ir diezgan kompliceeti) lai atbildeetu. Smile taa ka tomeer waidzeetu apstaadinaat gan! Un par to fps - c'moon 2D speeliiti mans kompis newar pawilkt deelj fillrate... ;D - naaxies wien optimizeet. Wink BTW - kaa tu wispaar wisu blito/ziimee uz ekraana(tb - ar kaadu biblioteeku/funkcijaam)?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 1:58 pm    Post subject:

Nu labi labi, iepauzeesim uz dialogiem. Wink
Ziimeets viss tiek at tekstureetiem alphablendeetiem quadiem openGlaa.
Nekaadaas grafiskaas biblenes netika izmantotas.
Un vispaar, hmm, gruuti pat iedomaaties ko te optimizeet, itkaa jau taa tiek ziimeets tikai tas kas ir redazms, vieniigais bilzu rezoluucias samazinaat!? Patiesiibaa man liekas ka nekaads joks videokartei tas nav, ir tomeer atskiriiba, izdot uz ekraana vertexbufereetu 3d, nezinu vai tagad kartes ir iizsti domaatas intensiivam 2d.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 2:06 pm    Post subject:

nu aniiwei - palaid profileri cauri un atrodi bottlenecku. Es neticu ka sheit wainiigs fillrate... Iekhs menu man fps = ~120, tikliidz nospiezh jaunu speeli taa uzreiz nokriit uz 20. :/ Pat kameer weel naw speelee iekshaa - tikai paraadaas bildiite un poga 'Saakt'. Probleema es domaaju ka ir iemetusies kau kur citur.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 6:19 pm    Post subject:

Taa nu varat pachekot citu versiju:
ThB
Uzliku pauzes kad ir atveerti dialogi, un svariigaakais paarbaudiet vai vairs nav slow motion defekta.
Gazz, lai cik diivaini nebuutu bet profillerii saapiigaakaa vieta izskataas SwapBuffer funkcija, pats renderings aiznjem ljoti minimaalu laiku.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 6:32 pm    Post subject:

nu man nekas naw mainiijies - fps taads pats ! uz dialogiem ka ir pauzes - perfekti - tieshi tas kas bija nepiecieshams! man tew te taads jautaajums - kaadas buus minimaalaas prasiibas? es te taa skatos ka winsh eed 250 MB ?!?!?! ramu kad ir palaists(man farcry tikpat eeda Wink ). Tu esi paarliecinaats ka taa jaabuut? tad nemaz es uz sawa maajas kompiisha winju normaali palaist newareeshu! Smile Nu nekas - skatiishos!
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 6:47 pm    Post subject:

Upsii, kaa vinsh var 250mb apeest? Taa tam noteikti nevajadzeetu buut.
Kuraa briidii tas 250 bija, speelee pirmoreiz ielaadeejoties, vaii vairaakas reizes paarlaadeejot liimeni? Saakuma menuhaa?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 7:31 pm    Post subject:

Jau kad ielaadeejas winsh nograuzh ap 150MB. Kad saakas speele tad man uz P4-1.7/256RAM/R9550XT ir avg 166 fps, bet tikliidz pieeju pie kaiminja saak grauzt HDD un raustiities - protams - apskatos task manageraa - mem usage ~90 MB & VM Size ~270 MB Wink. Kaut kas tur tomeer naw labi Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 7:39 pm    Post subject:

Nez, man nekadu iipasho probleemu nav... bet iipashi daudz un taalu es gan neesmu paspeeleejis... Nu ko lai saka? Vot shitas tieshaam izskataas profesionaali un izskataas labaaks par daudzaam speeliiteem, ko par 20$ paardod caur netu... un, ja visiem tiem mario kloniem ar mazliet uzspiceetaaku grafiku ir noiets, tad shitam nu noteikti buus. Grafika protams ljoti smuka, itseviskji man patiik tie duumi no skurstenja, kopeejaa noskanja tam storijam arii taada kruta, liidziiga Resident Evil, baigi patiik Razz

Dazi 'bugi', ko vareetu pateikt - dazaam bildiiteem ir baltas malinjas ~1px platumaa un pa zemi staigaajoshie personaazi raustaas uz leju/uz augshu apmeeram pa 3-4px. Bet nu tas laikam tev pasham labi redzams un tiks driiz labots Smile Aa, un veel, man taa liekas tikai, vai arii tad ,kad pasaka lai iedo strokji un iet pie mashiinas un saakas taa 'animaacija' kur vinji skrien uz mashiinu, tad pietupties nevar, bet ja putns tev animaacijas laikaa iekozj, tad nonaak hp nost... nu nez, man tas vienkaarshi nelikaas smuki :)

Kopsummaa - reti kura 2d speele mani aizrauj, bet shitaa to jau ir paveikusi Smile Tagad tikai jaaizdomaa kur atrast to medkitu, lai vareetu speeleet taalaak Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 10, 2004 8:04 pm    Post subject:

Pirmkaart par memoriju, nu izskataas ka tomeer aiznjem tos ~300 mb, nebiju domaajis ka tik daudz bilzu buus ielaadeetas, jaadomaa taalaak, varbuut vajadzees taisiit tekstuuru kompresiju, un jaapameegina atsleegt maksimaali vissas tekstuuras, kas tad notiks, jo 150 mb preksh sakuma menuhas ir taka drusku par daudz :lol:

Nu Giga, notirgot shito konkreeti neizdosies, paaraak daudz kluudu pielaistas kodeesanaa, jo lai cik jociigi nebuutu saaku vinju tikai kaa arkaadi, un taa dialogu dalja tika piekabinaata tikai pashaas beigaas, taapeec tur ir nopietnas, kaa saka, koda arhitektuuras probleemas.
Taa ka shis paliks varbuut tikai kaa atspeeriena punkts ar pieredzi.
Bet, vienalga, paldies, labi ka liekas interesana.

Ah, un par to vietu kur vinji skrien uz mashiinu, tur ir taa ka putnu padeve Smile tiek aptureeta briidi pirms taa kad tiek paraadiits tas dilogs, taapeec tur var viltiigi apstaaties kaadus gabalinju no kaiminja un pagaidiit kameer vissi aizlido un tad doties prasiit ieroci.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 3:14 pm    Post subject:

ew a ir taada iespeeja taas super intro filminjas noskipot? es to pirmo no galvas zinu jau.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 6:02 pm    Post subject:

Shito citur arii jau prasiija, tad nu luudzu:
TheB
Veel tur tika izlabots bugs ar to ka speele turpinaajaas ja speeleetaas nomirst, veel tika izlabota taa cilveeku raustiisanaas, taa ka tagad cilveekiem vajadzeetu kusteeties gludi pat pie nelieliem fps.
Un poga 'Partraukt' pie sakuma animacijas.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 8:58 pm    Post subject:

Opaa...



tas ir ar to jaunaako versiju. Bet taa - beidzot sapratu kaa te iisti jaaspeelee un izgaaju Smile Tiiri zoliidi, jaagaida tik, kad buus vairaak liimenju.

P.S. Piedod, tanii mirklii neiedomaajos backtrace apstiities...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 9:27 pm    Post subject:

Vai ku smuki iekadreeta bilde Wink
Kuraa briidii shitas izleca? Gadaas reizeem pie liimenja ielaades beigaam, bet tur probleema ir sameeraa sarezgiita, dzilji LUA kodaa, saak pat izskatiities ka LUAi ir probleemas ar lielu skriptu apstraadi, un patiesiibaa tas ir viens no iemesliem kaapeec sho speeli turpinaat neizdosies, jo paaraak daudz kas tiek dariits nedroshos skriptos, ar nedaudz gudraaku objektu sisteemu, skriptu apjomu vareetu samazinaat vismaz us pussi, un liidz ar to arii buutu labaaka stabilitaate un aatrums. Taa ka naaksies vien pieciest Rolling Eyes. Un attieciibaa uz citiem liimenjiem, shizetaa protams ir potenciaals, bet shaada veida speeli vienam izstraadaat azinjem elliigi daudz laika, piemeeram 3d lowpoly personaazhus (kaa Syberia), buutu daudz aatraak uztaisiit nekaa manus spraiteetos, un tas lielaa meeraa attiecas uz vissiem aktiivajiem objektiem. Plus veel 3d skeletanimeeti personaazhi aiznjemtu daudz mazaak atminjas. Un galu galaa, shii tak ir tikai pirmaa daudz maz pabeigtaa speele no manas pusses, Smile...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 9:31 pm    Post subject:

Ui, jaa, aizmirsu pateikt kad pakaaraas, loliigi, pats vienmeer dusmojos, kad man kaads pasaka ka PI ir pakaaries, bet nepasaka kad un pie kaadiem apstaakljiem :)

Taa, tas notika, kad izgaaju speli, tie divi dzekinji saaka shaut putnus, tad viens no vinjiem nomira un paraadiijaas izveele "saakt no jauna" vai kaukas taads, un es neatceros ko tieshi nospiedu, bet tas bija vainu saakt visu speeli no jauna, vai arii saakt shito liimeni (cik sapratu kur tie 2 dzekinji shaudaas) no jauna. Nospiedu un tad laikam paraadiijaas konsole un pakaraas, cik atceros.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group