dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Paradise Island/Paradiizes Sala
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 5:04 pm    Post subject:

Ieliec kaadu redaktora skreenu, radosais process reizeem ir interesantaaks par reliizi!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 5:58 pm    Post subject:

Quote:
Ieliec kaadu redaktora skreenu, radosais process reizeem ir interesantaaks par reliizi!


Palaboshu - tas gandriiz vienmeer ir interesantaaks! Man vismaz taa ir. Ja mani intereseetu tikai reliizes, njemtu kaut kaadus gatavus engine un editorus. Naakotnee, kad darboshos komerciaali(cerams Smile ) taa tas laikam arii buus, bet pagaidaam, maacoties, mani interesee tieshi radoshais process! Nu protams reliizes nav atbaidoshas ariidzan :)

Nu tad taa - editoreeshanaas notiek perspective modee, nekaada ortho, kas te laikam arii nav nepiecieshams.

Te luuk ir dazi errori putu UV, kas putu auto-gjeneraacijas rezultataa paliek vienaa vietaa katrai salai, tos naakas reguleet ar roku. (tie r,g,b tur augshaa ir tieshi ar shito saistiiti). Tad veel raada objektu skaitu, selecteeto objectu un taa tipu (ID)



Taa izskataas objektu creation/editing logs



Tas ir visaapu mapju ielaadeeshanas logs




Te ir uudens optionu logs



Vareetu jau saprintskriinot visus logus, bet tad buutu diezgan daudz un neinteresanti Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:19 pm    Post subject:

Redzams, ka baigo darbu esi ieguldiijis.
Izskataas tieshaam prefesionaali, cepuri nost!
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:24 pm    Post subject:

Quote:

Redzams, ka baigo darbu esi ieguldiijis.
Izskataas tieshaam prefesionaali, cepuri nost!


Nu paldies, paldies Very Happy

Darbs ieguldiits tur gan daudz. Bet par profesionalitaati... ne iipashi. Kaa jau teicu - es maacos. Dogfight source bija galiigs crap, bet daudz iemaaciijos ko kaa vajag un ko kaa nevajag dariit. Paradise island jau ir labaaks, bet atkal jau sapratu, kas ir slikti, kas labi, ko vajadzeeja savaadaak utt. Vieniigi varu cereet, ka shii procesa rezultaataa tieshaam man kaadreiz buus gods saukties par profesionaali Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:25 pm    Post subject:

VARENI Very Happy - jautaajums: cik meeneshus pirms Indago saakuma tu jau shito visu saaki taisiit ?? Man gruuti noticeet, ka to var paspeet tik mazaa laikaa.. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:32 pm    Post subject:

Nu, nu, tu mani sauc par meli un kraapnieku Smile ? Es editoru saaku taisiit ap maija vidu (pirms 19. maija gan, bet peec tam, kad biju dzirdeejis par taadu indago), un pashu speeli saaku ap juunija beigaam. Tev arii dzan jaasaprot, ka to visu paspeeju, jo sho vasaras briivlaiku es gandriiz pilniibaa ziedoju tam. Mans dienas grafiks visu vasaru ir - celjos ap 12:00, 2-3 h trenninja un kodeeju liidz 2:00 naktii, un taa visu laiku Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:41 pm    Post subject:

neapvainoju tevi Very Happy baigi labi - patiesiibaa apbriinoju tevi, kaa tu speej ietureet shaadu rezhiimu.. Smile)
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 6:53 pm    Post subject:

Hehe, taads reziims nav gluzi katru dienu - sestdienaas, sveetdienaas trenninji tiek aizvietoti ar paseedeeshanu pie ugunskura ar saslikiem un alu Smile Bet kodeeju tik un taa lielaako dienas dalju(dzeerumaa gan vairs nee, maaciiba no Dogfight "ko nevajag dariit" Smile ). Laigan bijushas arii daudz dienas, kad gandriiz neko neizdaru, lielaakoties jo truukst modelju/textuuru utt. un ar place holderiem dazreiz neko nevar iesaakt (kad jaapieregulee animaacijaam sinhroni skanjas, vai kaukas cits taadaa stilaa...)
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 8:23 pm    Post subject:

nu viss.. tu mani tagad ar iedvesmoji - buus jaasasprigst Smile citaadi es te baigi slinkoju - reizeem pakodeeju tikai paaris dienas nedeeljaa vai veel mazaak.. (nu arii gan protams liels laiks aiziet grafikaa, bet vislielaakais - researchaa un plaanoshanaa)
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 8:31 pm    Post subject:

Quote:
nu viss.. tu mani tagad ar iedvesmoji - buus jaasasprigst

Razz

Bet nopietni - research un plaanoshana ir labas, pat ljoti labas lietas. Labaak iipashi nepaarsteidzies ar codeeshanu ja shis tas veel jaaizplaano. Peec taa, ko es gribeeju panaakt, Paradise Isle izskataas daudz mazaaks par tavu projektu, taapeec man taa faaze beidzaas aatraak (nu mazos apmeeros protams arii tagad turpinaas, bet tomeer). Tev, cik saprotu, ir ieplaanots ljoti advanceets dinamiskais apgaismojums un eenas, un fizika. Labaak gan izplaano visu kaartiigi, lai nav peec tam n-taas reizes jaapaarraksta. Lielaakaa dalja independant projektu izchib tieshi nepietiekamas plaanoshanas deelj - vai nu taapeec, ka galu galaa developeri nemaz nepavelk ieplaanoto, vai arii taapeec, ka ir iekodeejushi sevi stuurii. Taapeec ar to lietu nevajag sasteigt.

Quote:

nu arii gan protams liels laiks aiziet grafikaa


Te gan man ir paveicies Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Fri Aug 13, 2004 12:14 pm    Post subject:

Debesis tu pats focheeji, mosh ziimeeji, a mosh ar billboardingu maakonjus taisiji? Ka tu dabuji tas debesis?
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Aug 15, 2004 7:31 pm    Post subject:

Debesis ir testa variants - taas pashas vecaas no Dogfight. Taisiitas taas laikam ar kaukaadu Photoshop vai 3dmax pluginu, iisti nezinu, jo ar gfx nodarbojas teetis, es tikai taisu "requests" un peec kaada laicinja man viss ir :)

P.S. Precizeeju pie teeta - PS plugins, saucaas "Aurora" vai kaut kaa liidziigi.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sun Aug 15, 2004 7:43 pm    Post subject:

Kur pie taada plugina var tikt? Varbuut vari nosharot?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Aug 15, 2004 7:48 pm    Post subject:

Ok, parunaashu par nosharoshanu, ja vien taac plags veel buus kaukur uz cietaa. Driizaak riit/pariit noshaaroshu vienu 3dmax plagu, ar kuru var DAUDZ labaakas debesis taisiit, un ar kuru vins grib taisiit debesis Paradise Island'am.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sun Aug 15, 2004 7:51 pm    Post subject:

Labais, savaadaak ar debesiim vienmeer sanaak mociisanaas Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group