dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Paradise Island/Paradiizes Sala
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 7:50 am    Post subject:

njaa - diezgan piewilciigi... tikai man karas augshaa! wispaar chau - kompis sastingst un reset ir wieniigais kas straadaa. Pietam tas notiek wismaz 2 levelos(iipashi wairaak neesu speeleejis). levelu palaidu tikai wienreiz - kaadas 5-7 min parambaaju un opaa - jamais nokaraas. kompiiic - P4 2.8 / 1 GB RAM / Radeon 9550XT ar 6.14.10.6476 driweriem(man shkiet ka peedeejie). bet kopumaa - tagad notiek normaals ekshons - bise paarlaadeejaas un shauj perfektaa aatrumaa - pistoliite taapataas, tikai paaraak aatri mirstu Smile))


UPSII DEIZII - LAIKAM TOMEER MAN KOMPIM BIJA WAINA! MAN KARAAS ARII CITAS SPEELIITES Wink))
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Tue Oct 26, 2004 11:50 am    Post subject:

Nu johaidii... protams taada priekshrociiga kaa kaarshanaas noteiktaa gadiijumaa nav... happy debuging for me (c)... itseviskji ja uz mana kompja nekaraas Sad

Bet no citas puses prieks, ka patika Smile Izskataas, ka buus liimenji jaapataisa vienkaarshaaki... daudzi mirt paaraak aatri Smile
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 11:52 am    Post subject:

Quote:

UPSII DEIZII - LAIKAM TOMEER MAN KOMPIM BIJA WAINA! MAN KARAAS ARII CITAS SPEELIITES


Cereesim Smile vismaz es cereeshu, tev gan nekaadi lielie prieki

P.S. tas iepriekshejais biju es

EDIT: vissmiekliigaakais par to kaarshanos ir tas, ka, ja tomeer, peec dazu stundu speleeshanas Smile , uz mana kopja pakaraas, tad debugers raada, ka pakaaries kaadaa citaa modulii, ne manaa kodaa...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 4:59 pm    Post subject:

Nu ja debugs raada citu moduli tad fig kljuudu atradiisi lai arii taa ir tavaa kodaa. Wink
Veel kas, beidzot tiku skaidriibaa ar to AMD800Mhz kasti, man jau likaas aizdomiigi, bet kad saaku testeet putnus viss bija skaidrs, paarstaadot osu nebiju uzlicis video draiverus un winxp bija uzinstaleejusi kaut kaadus defaultos (ar 100% software renderings droshivien), taa ka tavai zinaasanai - speeleet var arii uz tik veca briinuma Wink, fpsi kaut kur ap 13-17, daziem augiem gan nebija tekstuuras, un vispaar apgaismojumu arii nepamaniiju (pat parasto - gl).
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 5:20 pm    Post subject:

Hehe, cool Smile Nu tu nebiji gadiijuma izsleedzis apgaismojumu? Par tiem daziem augiem... tikko atklaaju, ka tai textuurai nebiju uzlicis malas 2 pakaapees un taapeec filtri bez resize nenjeema pretii. Tagad viss ok, paldies par shitaadu bug spotoshanu :)

Par to kaarshanos - tikko atradu veel vienu neinicializeetu mainiigo, kas vareetu to izsaukt, bet pats nevaru veel pateikt, vai tas nostraadaaja, jo man tik biezi nekaaraas arii ar to kljuudu.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 5:28 pm    Post subject:

Eh neinitieetie mainiigie, it kaa siikums, bet gaazh programmu bez raizeem.
Starp citu, apgaismojums bija iesleegts :p
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 5:39 pm    Post subject:

Taa, taa, taa... tagad pasaki man, static lighting bija on un dynamic lighting bija on? Un nebija apgaismojuma ne uz itemiem, ne kokiem, ne iero4iem rokaas ne monstrinjiem? Tad, luudzu, nosauc man pilnu settingu sarakstu, kaac tev bija, un skatiishos kas par lietu...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 5:53 pm    Post subject:

Res: 640x480x32
terrain: one texture
static light: on
foam: off
texture filter: nearest
lod: 20
weapons: simple
water: textured
dynamic light: on
particles: off
vsync:on

Gaisma nebija uz textureetajiem objektiem, daziem augiem kuriem nebija ttx apgaismojumu vareeja saskatiit.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Oct 28, 2004 4:14 pm    Post subject:

Turpat: http://indago.gamez.lv/giga/paradiseisle.zip varat atrast jauno versiju, pirmie 3 liimenji paartaisiiti daudz vieglaaki, daudz jauna gfx & skanju. Bet galvenaa lieta - luudzu tie, kam kaaraas ieprieksheejaas versijas, iemeeginiet shito un, ja karaas, palaidiet paradiseisland_debug.exe - jaa fps sux, bet gan ar god modi izdziivosiet Wink - un speeleejiet liidz pakaraas. Peec tam pasakiet, kas bij raksiit lastaction.txt - uzrodaas paradiseisle direktorijaa
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 2:23 pm    Post subject:

Nu viss... gatavs... http://indago.gamez.lv/Speles/?id=15 Es dodos pelniitaa paaris meeneshu atpuutaa un uzkraaju iedvesmu naakamajam projektam... vinjas izraadaas vajag ljoti daudz, lai kauko novestu liidz galam.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elninio



Joined: 25 Aug 2003
Posts: 26
Location: Latvija

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 7:10 pm    Post subject:

nu malacis... prieks ka esi paspeejis un piedevaam veel taadaa liimenii .. .es speeleeju un briiniijos kaa viens cilveeks var ko taadu uzkodeet ..izgaaju itkaa tiesa uz iizii [kauns atziities] tagad medium un hard veel priekshaa. principaa speele ir pat ljoti ok .. prasaas nedaudz vairaak sizheta bet nu vnk shaudiishanaas krimsonland stilaa arii reizeem ir vajadziiga..

personiigi man liekas ka nevajadzeetu tev beigt un doties atpuutaa bet asnjemties un veel pielabot to speeli.. nu lab lab peec taa darba kas veikts tev pienaakaas 2 nedeelju atvaljinaajums .. bet principaa domaaju ka vereetu uzlabot.. pielikt klaat veel kaadu strokji. es piem gribeetu granaatas. varbuut snaipereni vai rifli [manis favouritaakais ierochu veids ] it kaa jau gruuti taadaa burzmaa ar rifli bet nu tas taa - dazhaadiibai.. veel man liekas buutu interesantaak ja buutu kaads liels lozhmeteejs kkur uz salas, beigi stiprs bet shaujot tu esi nekustiigs taapeec viegli ievainojams. vaig veel kaut ko piedomaat jo pagaidaam man ir taa: tikliidz dabuuju automaatu taa ar to tik bliezhu liidz patronu vai moshkju izsiikumam atkariibaa no taa kas pienaak aatraak

paaris vaardos taa : es domaaju ka vajadzeetu veel uzlabot. ar indago nosleegumu nevajadzeetu visu beigt . paturpini uztaisi veel labaaku un aidaa - paardod internetaa

PS. tikko ieshaavaas praataa veel viena doma ... vaig motorzaagji :] ..
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 7:21 pm    Post subject:

Njaa, nu iisteniibaa vareetu... bet te darbins lielaakoties kaadam artistam tos modeljus un animaacijas sataisiit... mees ar agades jau saakam virziit hipoteezes par naakamo projektu (taapeec tas nebuutu gluzi atvaljinajums, bet izpeetes un iedvesmas periods Smile ) taakaa nez,vai vinjam buutu laiks, bet ja kaac (khmm, no finger pointing) sataisiitu visus modeljus, animaacijas, textuuras, tad to visu vareetu diezgan viegli sabaazt iekshaa... tas Paradise Island engine, lai gan ljoti primitiivs un citaam speeleem nederiigs, shiis speeles ietvaros modificeejas diezgan labi. IIsteniibaa, ja kaadam cilveekam ir idejas un laicinsh realizeet taas, tad sakontakteejot ar mani, uzzinot tehniskos siikumus, vareetu tik cept jaunas un jaunas fiichas speelei.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 7:29 pm    Post subject:

kewl - man jau trakoti patiik Wink. Tikai peec neilga slaktinja saac just - gribeetos weel nedaudz kau ko, un newis redzamu bet juutamu - muuziku! Wink Taadu - noskanjai!
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 7:36 pm    Post subject:

Njaa, ar muuziku es ilgi lauziiju galvu... ko un kaa lai taisa, tikt apsuudzeetam piraatismaa negribeejaas un grupu noliigt arii nee... taapee nonaacu pie secinaajuma, ka ja gribaas muzonu vienmeer fonaa var winampu ar savu miiljaako swedish crash trash death metal grupu palaist un buus oki Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Nov 08, 2004 8:14 pm    Post subject:

heh, LOL, GiGa, a man speele beidzaas ar WinXP Error reportu. "Mazaa" liimenii. Iesala i sjo.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group