dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Wrong Way likstas un to autoru nākotnes ieceres
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Sun Apr 10, 2005 11:00 am    Post subject:

GiGa wrote:

strādāt pēc principa "ai, uz treniņiem neiešu, tikai piedalīšos olimpiskajās spēlēs"

Tas ir labs teiciens, būs jāatceras, lai varētu aizbāzt visādiem edgariem muti, kad vajag.
Komandā ir vajadzīgs kāds, kurš ir entuziasma avots citiem, kuram ir ļoti augsti mērķi, uz kuriem var tiekties. Un mums, protams, tas nebija Al_Edgars, kurš var tikai kulstīt mēli.
Mūsu komandas dzinējs bija Janeks, bez kura mēs neko nebūtu uztaisījuši. Visu cieņu, viņš, naktis negulēdams, uzrakstīja lielako daļu no WrongWay projekta, pārējie tikai pakalpoja spēles un komandas vadītaja vajadzībām.
Back to top
View user's profile
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Mon Apr 11, 2005 11:21 am    Post subject:

Labi, labi!
Dariet ká gribat!
Ko nozímé pasaule límeńa? Tas nozímé, ka spéle bús zináma gan ASV, gan Krievijá, gan Japáná. Tur vajag komandu. Es organizéju komandu, es ar daźiem braucu uz KRI, vai uz E3, es daru visu, lai spéle iznáktu.
Un tagad pasakiet, ka man nav taisníba!
Kurś maná vietá domás? 2. tips, 3. tips?
Visi kopá varbút? Jebkurá komandá ir galvenais. Saistíbá ar Half Life tur bija divi dźeki. Vélák Geibls palika viens. Bet vińś jau viens pats to darija, nevis visa komanda reizé.
Ai ta, labi.
Esmu śaubás par to, vai tu GiGa kádreiz arí pilno versiju izlaidísi. Táds ir jautájums. Cik es skatos tos projektus - Pahris, vai tavu Paradise Isle, tur ká figúra ir viens cilvéks. KAMAZ to sauc vienpersonígi - mana.
Tu tápat. Bet, kur ir tie, kas tikai titros redzami? Vai káds vińus brívprátígi arí ir pieminéjis?
Te tápat sanák. Es viens pats izlaidíśu pasaules límeńa spéli, ar 20, vai 30 cilvékiem. Bet tá bús mana. Nevis káda cita.
Júti starpíbu?
Un Láćblédi, saprotams, ka WW ir Janeka spéle, nevis mana. Visu kopá?
Hmmmm, vai es ko varéju mainít? Neeeeeee....
Vot tur tas suns norakts.
Back to top
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 12:44 pm    Post subject:

edgars kaadu "do it yourseft: half-life" manuaali ir izlasiijis? ceri uz e3 vai veel sazinkur aizbraukt un pabaazt aciis savus "projektus"?? vispirms varbuut paraadi mums ko esi uztaisiijis - atziniibas, komenti un gribeeshana uz sadarbiibu buus peec tam...
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 1:01 pm    Post subject:

AL_Edgars, gribētos redzēt ko tu taisies rādīt E3. Kā jau zutiic teica, parādi mums arī.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:04 pm    Post subject:

A kāpēc jūs domājat, ka es tagad to darīšu?
Labi, es izveidošu spēli, bet ne jau rīt. Būs sponsors, sadabūšu komandu un tad aiziet 3 gadi mokās un sviedros.
Lauri būs pēc tam.
Nevajag mani pārprast. Lasiet pa teikumiem... .
Back to top
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:07 pm    Post subject:

Es jau lasu pa teikumam un tu jau pats rakstīji
Quote:
Es organizéju komandu, es ar daźiem braucu uz KRI, vai uz E3, es daru visu, lai spéle iznáktu.

_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:16 pm    Post subject:

AL_Edgars wrote:
Būs sponsors, sadabūšu komandu un tad aiziet 3 gadi mokās un sviedros.

Pastāsti, kur atrast sposoru, kas riskētu sponsorēt tevi, es ar tādu gribētu :)
Back to top
View user's profile Send e-mail
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:30 pm    Post subject:

Speciāli BuBu!
Ideja bija - tūlīt pēc augstskolas izlaiduma izveidot savu spēli. To atbalstija sekojošie - GiGa, Hobitz, es, Tarish, Vamzall, Janeks, Māris, Miks. Domājam, ka paķeršu vēl pāris tipus.
GiGa māk to, Hobitz māk to. No katra pa bišķiņai un sanāks.
Man ir labas organizēšanas spējas. Mums būtu labi sakari ar Krieviju, tāpēc domāju, ka varētu iegriezties pie KRI. Vēlāk jau varētu doties uz E3.
Esmu reālists, es nemurgoju. Es jau te minēju par mūzikas veidošanu, mums(man un manam garabrālim) bija sakari ar to un to, laigan es uzskatīju, ka neesmu neko paveicis.
Nevajag domāt - ai, ko tu viens, ko tu jūs te tagad, jūs jau neko nemākat.
Labi, es vēl dažas lietas nemāku, bet 3 gadi ir labs laiks, lai bez problēmām uztaisītu. Es teicu - es jau varētu kaut tagad izveidot pasaules līmeņa ....... . "Varētu" nenozīmē šodien un tūlīt. Jā, "tagad" nozīmē ar vienu piebildi - ja man būtu sponsors, kuru mēs te meklējam.
Es, piemēram, esmu optimists, nevis pesimists.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:38 pm    Post subject:

Nu redz, te tu pats saki - tā ir tikai ideja. Un ideja vēl neko nenozīmē.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:47 pm    Post subject:

bubu wrote:
Nu redz, te tu pats saki - tā ir tikai ideja. Un ideja vēl neko nenozīmē.


Bāc! Totāls sviec.
Kāpēc tavuprāt ideja neko nenozīmē? Tu gribi uzreiz, lai es tev rādu skrīnus un demo? Tad jau maniem vārdiem nebūtu jēgas, vai ne?
Es jau runāju, ka tā būs, ja dabūsim sponsoru. Es neesmu teicis, ka vot reku mēs jau taisam baigo spēli. "Varētu" nenozīmē, ka man tas būs.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 4:38 pm    Post subject:

Iepriekš man likās, ka tu galīgi savādāk to savu "varētu" izklāstīji, nu bet var jau gadīties, ka pārpratu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
nomalas
Guest





PostPosted: Mon Apr 11, 2005 4:43 pm    Post subject:

no malas skatoties, man tomer gribas atbalstiit AL. Cik saprotu jus visi esat vairak vai mazaak jauni cilveki. Un jus jau jauniibaa saakat ar ' ko tad es, es jau neko' , nu tad es atvainojos, bet taa pilnigi neko dzivee nevar sasniegt. Tomeer vajadzetu arii nedaudz avanturisma un trakuma garu klaat, ta vel nav garantija, bet taa vismaz paraadas kautkada ceriba. Bet sedet un parskatiit gruutumus un atmest ar roku ir nozeelojami
Back to top
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 4:52 pm    Post subject:

nevaig apstriideet morpheusa likumu, tas jau ir pieraadiits Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 9:52 pm    Post subject:

Varbūt AL_Edgars ir pats morpheus?


(*morpheus* - miitiska persona latvju geimdevaa. Vinju meklee joprojaam dazhaadi agjenti dazhados vairaak vai mazaak ar gameDEV saistiitos forumos.)
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bionix
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 8:11 am    Post subject:

kas attiecas uz Al_Edgar.... Gruuti noticet, ka janeks straadaas kopaa ar tevi... Zinot tevi... Tev organizatora speejas ir pieliidzinaaamas nullei.. Neapvainojies, bet taa ir... Smile Kas attiecaas uz muuziku.... Hmzzzz, taa nu gan nau muuzika, var buut tu savos pirmsaakumos to maaceeji taisiit, bet ne tagad.... Diemzzeel peedeejo ko no tevi esmu dzirdeejis... Jaa totaals sviests, ja taadu muuzu liksi savaa speelee, sorry, nebuus baudaama.... ir nepieciessama profa roka.... Jaa gribu zinaat, vai tu paarzini Janeka uzprogrammeeto Engini priekss WW? Esmu paarliecinaats par 99.99 % ka nepaarzini tu to ne velna... Njaa un Vamzals nestraadaas tavaa projektaaa... Jo tagad zina tevi... Tu gribi cilveekus izmantot... Diemzzeel...
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group