dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Kompa troksnji

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 7:49 pm    Post subject: Kompa troksnji

Man viens jautaajums paceelies, varbuut kaads ir straadaajis ar skanjas ierakstiisanu no mikrofona? Probleema ir ar snaakonju ieraksta laikaa, izcekoju ka aptuveni 70% bija deel slikta mikrofona, kuru nomainiiju uz saakuma liimena profesionaalo mantu taa kaa tagad ir skaidrs ka atlikushie troksnji nav deel mikrofona. Atliek korpuss un dzelzi. Visticamaak ka tas ir deel taa ka skanja ir iebuuveeta maatee, bet skanas karti paaraak negribas pirkt taapeec varbuut ir kaads veids kaa minimizeet sisteemas troksnjus?
Un starp citu, varbuut kaads var man pastaastiit kas ir S/PDIF?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Sep 29, 2004 10:31 am    Post subject:

ar iebuuweetu skanjas karti diezko dizhu nesasniegsi. tos trokshnjus war meegjinaat likwideet ar kaukaadiem noise reduction procesoriem(lasi pluginiem prieksh sound forge). Tad weel war meegjinaat uzlikt kompresoru + gate (Waves Diamond Bundle pluginu pakaa ierakstu industrijas standarts). Iisaak sakot mazaaka pisha buus ja wienkaarshi nopirksi skanjas karti pa 10 Ls wai arii ieraxtiisi kur citur Wink. BTW - kas ir saakuma liimenja profesionaals mikrofons? Es maajaas seezhu uz M-Audio USB DUO skanjas un Behringer B2-Pro mikja. Peec maniem uzskatiem taas ir saakuma liimenja profesionaalas iekaartas. Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Sep 29, 2004 6:59 pm    Post subject:

Labi seedi Wink, peec tehnikas spriezot nodarbojies ar skanju loti pat nopietni. Man atkal ir Behringer XM1800S, un peec manas necilaas saprassanas tas vareetu buut krietni labaak par to crapu kas ir nopeerkams parastajos tech. veikalos. Attieciibaa uz karti nonaacu pie liidziiga secinaajuma, nochekoju ar veco kasti kur bija SB16, un ko neteiksi, shuume krietni mazaaka nekaa uz "kutaas" nForce iebuuveetaas skanjas. Taa ka iespeejams naaksies sakoncentreeties uz kaadu kartinju, varbuut vari ieteikt kaaadu sakariigu?
Un par to rakstiishanu citur, nu tik ljoti profesionaali jau man nevajag, gribaas tik bez snjaakonjas iedabuut kompii..
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Sep 29, 2004 7:20 pm    Post subject:

Vo, jaa, shitaa lieta man ar tagad kljuust aktuaala Smile gribeetu paluugt padomu: kaada karte un mikjis buutu vajadziigs, lai vareetu normaali ierakstiit skanju un kopaa iekljautos nu nez, 30-40 latos? Ko es saprotu ar normaali? Nu vaardos to taakaa nesanaak aprakstiit. Nu ne jau studijas kvalitaatee un ne jau kaa pa telefonu Smile Nu taa, lai necharkst par daudz un nav jaakliedz mikrofonaa.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Sep 29, 2004 11:16 pm    Post subject:

iisaak sakot jebkursh SB16 wai liidziigs spees jums paliidzeet. galwenais izwairiities no C-media karteem. Tad weel ir pieredzeets ka creative 128 wai kaa taas kartes saucaas arii ir sux. No elementaaraam/leetaam ieteiktu tomeer SB Live! un Audigy. nebuus jums super duper kwalitaate 24bit/96khz bet kwalitaate buus ok. Par cik es nedaudz darbojos ar skanjas ieraxtiem/mixeeshanu(mixmaasters ieksh Runu Zaales ieraxtiem) tad zinu ka mana SB Audigy(M-Audio kartei ir arii truukumi Wink ) pilniibaa sniedz diezgan kwalitatiiwu skanju(ne PRO bet tomeer...). Par mikjiem runaajot - dazhi 7 Ls mikji ir redzeeti kas straadaa liidzweertiigi 30 Ls veertiem semi-pro mikjiem. Ir wiens ljoti swariigs moments - ieraxtiitaas skanjas apstraade. Noteikti un ES UZSWERU NOTEIKTI ir nepiecieshams uzlikt kompresoru ieraxtiitajam. Un arii gate. Par to war iechekot www.waves.com. Tie ir wieni no labaakajiem audio pluginiem kaadi pieejami un ko izmanto daudz profesionaalaas studijas. Juus tieshaam jutiisities paarsteigti kad uzliksiet kompresoru sawaam ieraxtiitajaam balsiim/skanjaam un paspeeleesities ar settingiem(war saakt ar Waves RVox). Ja ir kaadi jautaajumi tad droshi izliidzeeshu gazz@one.lv. Nu ok - shie skanjas ieraxti arii ir trauceeklis/kaweeklis kapeec nepaspeeju uz Indago neko uzcept Wink)).
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Sep 30, 2004 5:09 pm    Post subject:

Nu tad es eju uz veikalu peerku SB Live vai SB audigy vienalga kaadu? Vai arii vinjaam ir kaadi nummuri no kuriem man buutu jaaizvairaas un uz kuriem jaateemee? Un (ja dziivo Riigaa Wink ) vari ieteikt kaadu veiciiti kur arii mikrofonu dabuut normaalu? Un ko tu iisti domaa ar to kompresoru un gate? Aciimredzot tas nav tas pats kas video kompresija Smile bet ko tas noziimee attieciibaa uz skanju es gan nezinu Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Sep 30, 2004 6:10 pm    Post subject:

Gazz tie plugini tieshaam dara briinumu lietas, thx, info loti paliidzeeja Smile.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 9:59 am    Post subject:

Nu par tiem SB Live un Audigy - wisi modelji gandriiz ir wienaadi(iznjeemums - kau kaada 'SB Live! Value' bija gljukaina). Taas cenas winjaam atshkiraas atkariibaa no komplekteejuma un softa kas naak liidz. Audio procesori wisaam Live un attieciigi wisaam Audigy ir wienaadi(wismaz man taa shkiet). Par to kompresi runaajot - winja izdara sekojoshi - ierakstiito skanju saspiezh(wizuaali tas izskatiitos kaa frekvence izspiesta caur trubu). Wirs kau kaada skaljuma liimenja(piem -12dB) skanjas tiek kompreseetas(padariitas klusaakas n reizes, kas ir Ratio parametrs katram kompresoram). Un rezultaataa ieguust ka naw taa ka wienaa wietaa ahuuna skalji bet citwiet newar sadzirdeet. Komprese izliidzina skanju. Gate atkal no otras puses war uzstaadiit zem kura liimenja(piem -24dB) wisas skanjas tiks izdzeestas. Rezultaataa komprese + gate ieguustam wienliidz(nu apmeeram) skalju skanju wisaa ieraxta garumaa un klusuma briizhos naw nekaads fons dzirdams(to paweic gate). Iisaak sakot tur ir jaaexperimentee ar tiem settingiem un tad jau pac leenaam sapratiisi kas un kaa notiek. War arii pamekleet kaadus tutoriaaljus par Audio Compressor un Gate.
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 5:10 pm    Post subject:

Aa, tagad saprotu, ljoti liels paldies par infu Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 5:15 pm    Post subject:

Kaa tad tev ar mikji izgaaja? Tiki pie kaada normaala?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 5:38 pm    Post subject:

Nee, veel nepirku, gaidiiju luuk sho atbildi no GazZ'a. Laikam 1dien peec skolas pirkshu, ja dabuushu naudu.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 10:09 pm    Post subject:

Mosk juus zinaasiet pateikt arii kaadu softu, kur skanjai pa taisno efektus uzkabinaat. nu tas buutu kompi kaa gjitaaras efektu procesoru izmantot. svariigi lai nekaada laga nebuutu ato jau vairaakus softus atradis esmu kas reaali lago. Tjip uzsit pa stiigaam, a skanja tik peec pussekundes skan.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group