dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Noslēgums
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 8:04 pm    Post subject:

Nu bet tak uz priekshu, neviens to domenu mums nost nenjem un vietas tur arii pagaidaam it kaa pietiek, ja nee tad ko izdomaasim
Hobits, njemies taisiit?
Ja ko no manis vajag sakiet.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 8:11 pm    Post subject:

Hobits: ja teu slinkums [tpfu, tpfu, tpfu], es vienmēr varu uzkodēt kādu PHP kodiņu. Wink Ja kas, varam kaut pa 2viem visu to uzbūvēt. :)

Un man uz cietā arī ir kaudzīte, tā arī nekad neparādītu spēlīšu, kurus vienmēr esmu gribējis kādam parādīt. Crying or Very sad

Jāsazīme blokshēma šādai lapai, lai būtu skaidrs, ko gribam no tās izspiest. Wink Pēc būtības, tādai lapai nevajadzētu nu, imho neko... tikai kādus pārīšus cilvēku, kas riskētu ar datora veselību verot vaļā ZIP failus un pētītu visas spēlītes un tās apstiprinātu. Smile
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 8:15 pm    Post subject:

Laikam nepateicu galveno, man uz kaadu laiku ar fanaatismu pietiek.
Taa ka nav probleema ar php skriptinjiem, bet tiiri tad vajadzeetu kaadu kas sekotu liidzi lapai, ievietotu kaadas zinjas, cekotu kas tiek uplodots, utt.

Taa ka anetix, ja tev ir veelme to dariit tad luudzu, uz priekshu.

[edit] Neizlasiiju anetixa rakstiito..
Taatad, ir jau labi pateikt "..paariiti cilveeku kas dariitu...", bet kas tad buus tas kas to dariis, man jau arii patiik visas shiis labaaas idejas, bet tomeer jaanjem veeraa apstaaklis ka tam vissam vajadziigs laiks un darbaspeeks, un bezgaliigi kaut vai es arii savu laiku upureet nevareeshu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 8:51 pm    Post subject:

Es domāju, ka nevajadzētu aizrauties ar ziņu vienošanu. Es pat uzskatu, ka tur vajadzētu tik ļoti niecīgu lapas administrātoru viedokli. Kjipa, viss ietu uz statistikām. Sākumā parādītos statistikas, kjipa - visvairāk nokačāto spēlu TOP10, viskomentētāko spēļu TOP10, spēļu tops10 šomēness(šonedēļ,šogad) pēc punktiem, jaunāko spēļu 10smitnieks u.t.t. Smile Nekādus tur "lūk, mums tagad iesūtīja blablabla spēlīti un spēlīte ir blablabla". Kjipa, izvēlētos spēlīti, tur būtu thumbaiļu tipa screenshoti, uz kuriem uzspiežot izlektu popupiņš ar bildīti pilnizmērā.

Vēlkas - kjipa, "Testēšana veikta" iedaļu. Tātad, to es iedomājos ~ tā. Nokačāju spēli. Izspēlēju. Pēctam ielogojos lapā ar savu userloginu (varbūt pat parādītu, kuras spēles es neesmu vēl izmēģinājis). Izvēlos nokačāto spēli un uzspiežu komentēt. Tur kjipa, man ir tāds listbox, kur būtu teixim "Mans galddators, mans portatīvais, vecais lūznis, grabulis, Cits dators". Es pateiktu, pie kura es sēžu. Teiksim, es sēžu pie sava portatīvā, tad arī izvēlos - mans portatīvais. Apakšā ierakstu komentāru, teiksim - spēle man negāja. Rādījās tāds un tāds errors.
Nuvo. Un šitos "mans galddators, mans portatīvais" es varēttu sev reģistrējoties piereģistrētt. Kjipa, uzspiestu tur kautkur - mani datori. Ierakstītu datora name - kautvai to pašu "Mans dators" un tad apakšā aizpildītu sīku info, par datora paradačikiem (Os,CPU,RAM u.c.).
Tātad, kāds no tā labums. Spēles izstrādātājs skatās komentārus. Viņš redz - lūk, tam cilvītim spēle negāja. Parādījās tāds errors. Viņš uzspiežot uz tā cilvīša nika dabūtu šamā datora paradačikus. Nu, kjipa, viņš uzreiz redzētu, kas pa lietām. Varbūt videokarte pa švaku vai kā. Tā viņš varētu arī pateikt, vai teiksim uz ATI kartēm viņa spēle iet vai nē. Un tad viņš arī varētu spēlei pierakstīt klāt - testēta uz šādām OS - 95,98,XP. Nu ceru, ka sapratāt ~ ideju.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 9:04 pm    Post subject:

Nu es nezinu vai tik sarezhgjiiti vajadzeetu, jo jau par indago teica, ka loginoshana jau bija nevajadziiga, vajadzeetu vismaz saakumaa vienkaarshi - logins speelju izstraadaataajiem, kur var ielikt linku uz speeli varbuut kategoriju vai kaut ko taadu, speeles aprakstu, un paareejiem redzeet speelju sarakstu un balsoshanu, teiksi 5 balju sisteemaa. pirekshaa top 10 downloads, top 10 balsoshana. Veel vienu briidi man naaca praataa doma balsoshanas attieciiba pret downloadu, lai nebuutu taa, ka speele panjemta 5 reizes, bet nobalsots 100 reizes...
Tad sapratu, ka Anetix uznjemas lapas izstraadi?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 10:09 pm    Post subject:

mmm... vispār, iekrīt labos datumos. Kjipa, man šonedēļ ir kādi 7 eksāmeni, bet sākot ar nākamo nedēļu man šulē ir brīvdienas (nu, līdz kuramtur janvārim). Nuvo.
Līdz tam laikam: Jāsakopo visas idejas un šamās smuki un saprotami jāsaraksta, lai neaizmirstas. Wink
Tajā laikā: Es ar Hobitu varētu to motoriņu pakodēt. Smile Ja kas, var jau vēl kādu uzzaicināt.
Pēc tā laika: Baudīsim darba augļus, vai dzersim rūgto patiesības sulu. Wink
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 10:09 pm    Post subject:

logini ir vajadziigi kautvai taadeelj lai nebuutu probleemas ar to ka kaads uzliek skripteli kursh njem un balso

balsot var regjistreeti useri un par katru gammi vienreiz - vai arii mainiit savu balsojumu
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 10:15 pm    Post subject:

AnetiX wrote:
mmm... vispār, iekrīt labos datumos. Kjipa, man šonedēļ ir kādi 7 eksāmeni, bet sākot ar nākamo nedēļu man šulē ir brīvdienas (nu, līdz kuramtur janvārim). Nuvo.

Redz par to jau es visu laiku saku, ka nav jau nevienam taada laika lai njemtu un uztaisiitu visu kaa gribeetos, var kjert zvaigznes debesiis, bet kaadam ir arii ekshi jaaliek un beerni jaabaro, muuzhsenaa patiesiiba, taa, ka nav ko fantazeet un jaakjeras pie darba...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 2:15 pm    Post subject:

Nu es ar kauko pateikshu: imho nav ko daudz mociities un jaatastaaj ir tas pasaakums uz jau esoshaas lapeles baazes. nu ar ko taa slikta? Blogi ir balsoshana ir, saakumam ganjau pietiks. vot par to hostingu arii buutu neslikti, bet pagaidaam var arii iztikt bez (nopuushas atceroties ftp.gamez.lv un to kas ar shamo notikaas).

Par to meshanos: cik maxaa konts un kursh buus taa uzticiibas persona uz kura vaarda tas buus? Nedomaaju ka kaadu baigi saistiis doma mest naudu kaukaadaa kontaa, lai peec tam taa *tjipa* tiktu nodota balvu fondam. Neredzu iipashi nekaadu garantiju ka naudinja liidz galapunktam nonaaks sveika, vesela un pilnaa sastaavaa (nevienam neuztvert tikko teikto personiigi).

nu pagadaam esu sirdi izkratiijis, P.S. sorre ka demo nebija, *nokauneeejies aiziet prom*
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
vampirelli



Joined: 06 Dec 2004
Posts: 36
Location: maaja

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 3:27 pm    Post subject: **

Es ljoti ceru ka naakoshajaa gadaa shis jaukais projekts izdosies, nu taa man bija iecere iesuutiit kaadu game uz kontestu lai paskataas vai ir laba un pieshkjir attieciigo vietu Very Happy
_________________
kas i ko
Back to top
View user's profile
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 4:03 pm    Post subject:

Par hostu varbuut arii sanaaks, vieniigais nebuus taada briiva pieeja kaa bija uz ftp, jo tur vienkaarshi saaka glupiibas likt un taapeec arii aizklopeeju, bet domaaju ka gan jau kaadu gigabaitu sarunaashu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 4:23 pm    Post subject:

Es nesaprotu vienu lietu, kaadu motiivu vadiits cilveeks ziedotu konkursa balvu fondam, ok, torentaa viss ir skaidrs, ziedo ceelam meerkjim, serverim, un par to veel papidus sanjem krutaa usera statusu.
Taapeec pat elementaaraakaa labdariiba praktiski vienmeer ir saistiita ar to ko tu ieguusti no taa pats. Un kaadi vareetu buut ieguvumi konkursa gadiijumaa? Labaakas speeles?
No tehniskaas pusses ziedojumu sisteemu uztaisiit ir elementaari, konta atveershana ap ~3ls. Un tad pa reizei tikai caur inetbanku nocehekot staavokli un updeitot ciparus weblapaa.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 4:42 pm    Post subject:

Nu, varam jau arī uztaisīt konkursu, kjipa, "ziedo vairāk pa 5 ls un katrs 10 dabūn 20 Ls". Smile)) imho, dazji jau taa padomaatu, kjipa "vabuu veixies.. viens pi4ux tak neko neizteix" Wink
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 5:59 pm    Post subject:

tad tik neaizmirsti ar latloto to visu saskanjot. Bet ja nopietni tad tas ir garaam. vainu veido fondu ar konkreetu meerkji: indago 2005 balvu fondam, vai aizmirst sho domu.
Hosts ir laba doms, bet atkal vajadzees kaadu kas to visu 4eko. principaa jau es arii toreiz pa to ftp blandiidamies dazhu labu aciimredzamu ne latvisku gaame padzesu (varbuut vice_city_cd1.iso tomeer bija razhots latvijaa un briivi pieejams, tad atvainojos), bet taa tak nevar ka katrs dara ko grib. Buus tad smagi jaapiedomaa pie uploadoshanas sisteemas.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
miglins
Guest





PostPosted: Tue Dec 07, 2004 7:46 pm    Post subject:

Ledus saksustējies... Very Happy Doma ir tāda, ka ir web lapa, kur bāz to savu darinājumu iekšā un balsošana vienkārši notiek ārpus jebkāda konkursa? Vai būs arī kontests? :roll:

Ja ir doma taisīt augšā Indago 2005, tad vajadzētu sākt to lietu bik reklamēt! Lai tauta jau laikus sarosās... varbūt 1.janvārī kāds pamodīsies nosapņojis visu spēles kodu! Very Happy Ja sāks laikus bīdīt šo pasākumu, tad būs daudz vairāk laika topošajiem/esošajiem gamedeviem izdomāt ko, kā un vai vispār viņi grib! Wink
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group