dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Indago 2005
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 11:44 pm    Post subject: Indago 2005

Izveidoju šo "pavedienu" ar domu, lai pamazām vienvietus krātos visi domugraudi par šo pasākumu, kas - ideālā variantā - kļūtu ikgadējs. Konkrēti šeit vēlētos apspriesties par idejām ko un kā mainīt (un vai vispār) Indago 2005 struktūrā atšķirībā no 2k4.

Mans pirmais ieteikums - tā kā lietas sāk grozīties ap to "just-like-soft.hackers.lv" pasākumu, tad varētu to sajūgt kopā ar Indago. Ikviens, kurš iesniedz savu spēli vai demoversiju šajā sistēma automātiski vāc balsis. Katra gada beigās balstoties uz pilna gada balsīm un momentbalsīm (tikai 1-2 nedēļu laikā atļauts balsot) kā arī ekspertu slēdzieniem, tiek izvēlēts uzvarētājs. Manuprāt nav nepieciešams pieturēties pie principa, ka drīkst piedalīties vienīgi spēles, kas nav nekur anonsētas pirms tam.

Tāds nu ir tas mans viedoklis.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 11:53 pm    Post subject:

Ss arii domaaju, ka jaavar piedaliities visaam speeleem, ne tikai ieprieksh neanonseetajaam. Tikai kaut kaads limits gan buutu jaauzliek, pienjemsim, ja konkurss beidzas 2005. gada decembrii, tad speelei jaabuut iesaaktai ne agraak par 2004. gadu (2 gadi devtime, nopietnaakiem projektiem, kuri, cerams, paraadiisies, tas, manupraat, buutu tieshi laikaa). Un varbuut noteikums, ka driikst piedaliities tikai 1 reizi? Vai arii atstaat iespeeju 2x piedaliities (kameer iekljaujas 2 gadu devtime'aa) lai var taisiit debiju vienaa gadaa un pavisam noshokeet visiem bikses nost naakamajaa? :)

Taa, bet vai to "just like..." vajag apvienot ar indago? Vai arii vismaz tad vajag, lai buutu vienots balsojums nevis gada un moment, jo daudzi vareetu nesaprast, ka jaabalso 2x. Un ekspertu balsojums arii buutu ljoti pozitiiva lieta.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 11:01 am    Post subject:

Man liekas, ka tomeer Indago nedaudz jaanoshkjir no speelju kraatuviites, vienkaarshi autoram vareetu dot iespeeju pielikt izveeleeties - speele piedalaas konkursaa vai nee. Es arii nedomaaju atmest savas speelju meikoshanas iemanjas, tachu Indago diez vai gribeetu piedaliities, jo vienkaarshi tam nav laika, bet mazas interesantas speeliites varbuut varu uzcept, domaaju, ka veel atradiisies taadi ljauzhi. Pie tam domaaju, ka izstraadaajot kaadu lielaaku speeli var rasties "blakus produkti" uz taa pasha dzinja, kas ir nelieli, varbuut kaadu dalji demonstraacijas, bet kopumaa ir speeleejami atsevishkji, taas taapat vareetu likt bet tie nepiedalaas Indago.
Sakaraa ar to, ka ieprieksheejais Indago bija radiits tieshi kaa sacensiiba - kursh spees radiit aatraak kaadu speeli, taapeec noteikumos bija arii fakts, ka nedriikst piedaliities ieprieksh anonseetas speeles, turpmaak domaajams vajadzeetu tomeer atteikties no shiis sacensiibas un vareetu pieteikties jebkursh, es pat domaaju, ka laika ierobezhojums arii nav vajadziigs, jo ja speele buus veca un nespeeleejam tad par to taapat nebalsos, nu bet ja kaadam ir kaut kas labs sanaacis, kaapeec tomeer neatljaut tam piedaliities?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 11:38 am    Post subject:

me piekriit ra. lai paliek tas pac indago.gamez.lv, kur izstraadaataaji varees sapubliceet savas "odzinjas", bet visus paareejos tetrveidiigos kaut kur kas liidzinaatos soft.hackers.lv. nedomaaju, ka indago i iistaa vieta visaam home-made zoles versijaam.
un ta veel - ja arii tiks izveidots soft.hackers klons, visas vecaas speeles (t.i. jaunie latvieshi, zoles, kontrobandas, kaujas lauki un komssi) takss tiks arii publiceetas tur?? ..vai arii visas speeles buus pilniigi jaunas??
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 11:48 am    Post subject:

Nezinu vai ir pieejama vecaa datubaaze, jaapajautaa buus Maartinjam, bet domaaju, ja kaads gribees likt savas vecaas speeles, kaapeec gan nee, es savas ieliekshu ))
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 3:54 pm    Post subject:

indago noteikti jaanoskjir no speelju kraatuves. vajadzeetu varbuut ljaut pieteikt kraatuvee ieliktaas speeles indago, bet ar skaita ierobezhojumu (per developer) un ar kaukaadu datumu no kura to var dariit (lai cilveeki nesasteidz).
katraa zinjaa buus jaasaak kaukas klusaam bez anonseeshanas stuteet, lai buutu ko paraadiit beigaas arii Cool
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 5:53 pm    Post subject:

Varbūt ne gluži TĀĀ janošķir, ka tie ir 2 atsevišķi projekti, bet nu... kjipa, "Indago developeru savienība rīko ikgadējo Latviešu Geimdeveloperu konkursu". Smile Tā teikt - lai neiznāk 10 projekti, kas viens otru nereklamē. Wink

Bet nu, soft.hacker 2 jābūt! Pat tādam lāmim kā man arhīvos ir vecas un labas spēles, ar kurām laprātīgi padalītos. :)

p.s. Indago termiņš nebija sasteigts. Vienkārši, nebija nekāda aktivitāte lapās un konkursa izstrādātāji mūs slinkos maitas nedzenāja, kā vistas pa drāti, tapē lielākā daļa nogulēja līdz pēdējam datumam, tad ātri iemeta INTRO, MENU un sūtija prom. Smile Imho, izstrādes laiks bija vairāk kā pietiekams. Es savu GalaWar uztaisiju kautkur nedēļas laikā, katru vakaru veltot pāris stundiņu darbu. Bet nu beigās es veiksmīgi nokāru izejas kodu un nomainiju videokarti pret 1 MB, un manu spēli nepavilka mans kompīts. Smile) Tapē šamā tika aizmesta vēstures mēslainē... bet nu, ja būtu soft.hackers.lv, es laprāt iemestu GalaWar pirmās versijas tur, jo gribētu uzzināt - ko tauta domā. :)

p.s. soft.hackers.lv imho vairāk piemērots bija games.hackers.lv
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 10:07 pm    Post subject:

Manaa skatiijumaa vajadzeetu buut taa ka indago saita pamataa ir soft.hack stila speelju kraatuve. Pie tam ar diviem speelju topiem, pirmais mazajiem demuchiem/testa programminjaam un otrs ilgterminja speeleem kuras naak no ikgadeejaa indg kontesta. Ilgterminja speeleem tas sanaaktu taads muuzhiigais tops kas paliidzeetu redzeet kopeejo speelju attiistiibu konkreetaa laika posmaa un paraadiitu vissu laiku labaako lv speeli.
Pats inago kontests savukaart buutu kaa papildus modulis sim saitam saglabaajot saikni ar kopeejiem topiem.

Attieciibaa un indg. piekriitu ka nav noziimes noteikt terminju ierobezojumus, vispaar manupraat vieniigajam ierobezojumam buutu jaabuut tam ka nedriikst piedaliities ar vienu un to pashu speeli vairaakkaart, ieskaitot papildinaatas versijas. Taatad katru gadu jauns konceptuaali vai sizetiski atskiriigs projekts.

Un veel ir jautaajums vai ir vajadziiga taada speelju uztureeshana kaada bija shoreiz, es domaaju tur skriinshoti, apraksts, jaunumi. Parasti jau taada veida konkursos (kaut gan neesmu paarliecinaats) ir tikai noteikts datums kuraa speele jaaiesniedz un tas arii ir viss. Izstraadaataajs pats uztraucas par sava produkta reklameeshanu. Vieniigais ko Indago saits vareetu piedaavaat ir vietu kur publiceet kaadu bildi un pirmsreliizes demoversijas, bet jau neatkariigi no kontesta, tiiri peec katra izstraadaataaja izveeles.

Un pats galvenais, kontestaa galvenajam veerteejumam ir jaanaak no zurnaalistiem/profesionaaljiem, un publikas izveele buutu tikai kaa otrskiriigs veerteejums. Taapat publikai buutu iespeeja uztureet savu iecieniito speeli jau veelaak kopeejajaa speelju topaa.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Mon Jan 03, 2005 4:24 pm    Post subject:

...kaa notiks visa balsoshana, utt. lai izlemj tie kas to soft.hackers klonu taisiis - gan jau izskatiis piejemamaako no sseiten publiceetajiem variantiem. bet kas to visu taisiis???
Back to top
View user's profile Send e-mail
vampirelli



Joined: 06 Dec 2004
Posts: 36
Location: maaja

PostPosted: Wed Feb 02, 2005 2:32 pm    Post subject: maniis piekriit

Es jau labpraat piedaliitos, bet ja nedriikst savu speeli nekur izmuuldeet, var rasties probleemas, tjipa atrast domu biedru speeles taisiishanai...

Godiigi sakot es esmu pilniigs fans indago riikotajam pasaakumam, jo nekur citur es nezinu vietu, kur kaut kas taads notiek...
_________________
kas i ko
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 2:03 pm    Post subject: Indago 2005

Es aicinu Indago 2005 rīkotājiem izmantot konkursa popularizēšanas iespēju www.gamez.lv, jo pagāšgad tas prakstiski nenotika. Kaut vai kādu materiālu sagatavot par tur esošajām spēlēm sākoties balsošanai.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 4:44 pm    Post subject:

Principā bija doma, ka gamez.lv rakstu autori/redaktori paši sagatavos. Bet tikai ar skubināšanu un dzīšanu jamos varēja pielikt pie darba:). Bet nu vispaar vareetu taisiit taadas kaa preses reliizes laiku pa laikam.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Fri Feb 11, 2005 5:42 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Principā bija doma, ka gamez.lv rakstu autori/redaktori paši sagatavos. Bet tikai ar skubināšanu un dzīšanu jamos varēja pielikt pie darba:). Bet nu vispaar vareetu taisiit taadas kaa preses reliizes laiku pa laikam.

veel dziljaak zemapzinjaa JAU TOREIZ bija doma, ka vareetu katra , peec skriiniem spriezhot, speeciigaakaa projekta blici nointerveet no Indago puses, tachu Hobitz varoniigi gan saitu uztureeja, gan savu projektu biidija. reaalaak tas izklausiitos, protams, ja tur groziitos lielaaka nauda, jo tad vareetu algot speciaali kaadu cilveeku-orkjestri, kas nodarbotos ar interveeshanu un lapas saturisko redakciju.
bet ir jau lab, jo liekas, ka ar pirmo reizi tas arii nebuutu visai izdevies projekta nepublicitaates deelj.
Back to top
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Fri Feb 11, 2005 6:37 pm    Post subject:

Anonymous wrote:
... tachu Hobitz varoniigi gan saitu uztureeja, gan savu projektu biidija!


Nu tiehi taa, ideaali shaadam darbinjam buut piemeerots cilveeks kursh nepiedalaas konkursaa, savaadaak ko, es pats sevi interveeshu?
Un vel protams ja ir jaaizveelas, vai developeet speeli vai veltiit laiku saitam, tad var mineet piecas reizes kaada buus izveele!
Taa ka speekaa veeljoprojaam ir tas kas skjiet kaut kur jau izskaneeja.
Ja kaadam ir veeleeshanaas iesaistiities saita updeitoshanas proicesaa, ko vareetu pat nosaukt par speelju zurnaalistiku tad tas buutu vienkaarshi ideaali. Saita mehaanisko uztureeshanu veeljoprojaam varu apsoliities dariit.

P.s. Pilniibaa piekriitu idejai par informaacijas ievietoshanu Gamez.lv lapaa, paldies par piedaavaajumu Eximo!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
eXeM
Guest





PostPosted: Fri Feb 25, 2005 3:48 pm    Post subject: Ideja

VAjadzeetu uztaisiit arii kautkaadu sadalju kur likt "beta versijas"
jo katrai normaalai speelei vajaga kaadu laiku pirms nodoshanas lietotaaju rokaas mazliet patesteeties
un vienam cilveekam pamaniit visus bagus ir mazliet pagruuti.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group