dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

...doma speelei...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 04, 2005 7:48 pm    Post subject:

tpu, Hobit! Tā var iekulties licenču problēmās. Jebkura pasaule ir licencēta - vai tā ir filma vai grāmata vai vienalga kas. Ja tu gribēsi pelnīt naudu ar to, tev 3 ādas novilks, ja nebūsi laicīgi visus dokumentus nokārtojis. Labāk jau tiešām ir izveidot savu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Jan 04, 2005 7:57 pm    Post subject:

Nee nu lielaas kompaanijas ja gribees, iesuudzeees tevi pat par nosaciitiem niekiem, bet ja neizmanto konkreetas vietas un nosaukumus tad kaapeec ne? Neviens tachu netiesaajaas ar visaam taam mazajaam arkaadeem kuras nekauniigi izmanto zvaigznju karu teemu. Vajag tikai attureeties no kopeeshanas, tad viss buus kaartiibaa.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 04, 2005 10:34 pm    Post subject:

piekriitu ka orgjinalitaate nav pashmeerkjis, tachu nebiju to domaajis iisti taa - man patika Gigas izteikums, ka viss ir ruupiigi jaapaardomaa, lai neizraadiitos, ka tas ir tikai mirklja entuziasms. Tas arii manu domu laikam raksturo vistraapiigaak. Mirklja entuziasms laikam ir droshs rezultaats, ka speele netiks pabeigta vai arii taa nekad neguus panaakumus - jo parasti shis entuziasms rodas uz kaadas nejaushi dzirdeetas idejas, domas utt, kura tajaa briidii skjiet interesanta, bet peec 2 nedeeljaam vairs ne. Manupraat tas ir raksturiigs arii lielai daljai komerciaalu projektu, kuri neguust panaakumus, jo speeleetaajam vienkaarshi nav skaidrs _kas tur ir interesants?_, ar domu, ka izstraadaataajam varbuut saakumaa ir bijusi kaada fishka, bet beigaas (izstraades laikaa, kad ideja vairs neskjiet forsha) tas ir paarveerties kkaadaa speeleetaajam nesaprotamaa veidojumaa.
Pasham arii biezhi ir taa, ka paspeeleejot kaadu interesantu speeli, vai redzot iespaidiigu filmu, uzreiz gribaas taisiit ko liidziigu speelee (Piem peec Q3 paraadiishanaas, gribeeju taisiit savu klonu Neutral), bet tas ir konkreets mirklja entuziasms, kursh ir nolemts neveiksmei.
Piekriitu arii Kamazam, ka speele ir jaataisa taa lai pasham buutu interesanti speeleet/taisiit (logjiski Smile). Saliekot kopaa - orgjinaala ideja (kaa speeles interesantuma faktors Very Happy) ir nepiecieshams shaadam projektam visvairaak, kaut vai lai buutu entuziasms to pabeigt.
Atbildot par savu ieprieksheejo postu - es nedomaaju, ka ir jaaizdomaa kaut kaadas superorgjinaals friikains zhandrs utt (kaa tas RTS piemeers - taadi slikti piemeeri ir daudzi), tachu ir jaaprot izveerteet vai orgjinaalaa ideja ir _interesanta_, kas ir pats svariigaakais.
Runaajot par HL1 - taa cilveekiem patika, jo tajaa bija nebijusi sizheta liinija: speeleetaajs iejutaas izveiciiga zinaatnieka aadaa, vinjam paliidzeeja citi zinaatnieki utt - nekas tamliidziigs nebija speeleets (lai gan tehniskaa/grafiskaa zinjaa speele nebija nemaz tik iipasha), pirms tam bija tikai visaadas variaacijas par Quake (tip speeleejaajs ir kruts marine, kursh iet visus shauj un spridzina).
Pas SeriousSam - saki ideja nav orgjinaala, Ha - es saku ka ir ljoti orgjinaala, es nekad veel nebiju speeleejis nevienu tamliidziigu speeli, kur sizheta nav, bet ir visi jaanoshauj lielaa skaitaa (turklaat ar krutu grafiku). Un tieshi tas man patika - izgaaju visu speeli ar baudu. Savukaart SeriousSam 2 (second encounter) es vairs nespeeleeju, jo nekaa orgjinaala tur nebija.
shaadus labus piemeerus varu nosaukt daudz (visas speeles kuras man ir patikushas), un sliktus piemeerus veel vairaak (ir simtiem neinteresantu speelju).

Ar to visu negribu teikt, ka GiGas ideja buutu slikta (taa ir sameeraa laba Smile), gribu teikt teikt, ka pirms visi ar entuziasmu metas iekshaa projektaa, varbuut ir veers padomaat citas alternatiivas un apskatiit sho ideju no dazhaadaam puseem. Patreiz ideja skjiet paaraak redzeeta/dzirdeeta un paaraak klishejiska - gan no storiilaina puses, gan no idejas, ka varees iet kur grib, runaat ko grib utt.. protams - tas ir utopisks sapnis jebkuram developerim uztaisiit autonomu pasauli, kuraa speeleetaajs var dziivot un darboties muuzhiigi un kaa vinjam pasham patiik, tachu neteikshu ka shii ideja man skjistu paraak interesanta. Un kaa jau teicu ieprieksh, arii shii teema par naakotni/slikto valdiibu/nemierniekiem/armiju/specvieniibaam/hipermobiiljiem/implantiem/ utt man totaali vairs nesaista - man liekas ka tas viss jau ir taa nodraazts un izspeeleets paaraak daudz dazhaadaas variaacijaas. . .bet nutas protams ir tikai mans necilais viedoklis.
.. ir jaaizdomaa kaut kas taads, kas liktos interesants vismaz 90% cilveeku, netikai taada zhandra/stila un vides cieniitaajiem (kaa piemeeram visas starwars speeles ir pilniigi drankji, tachu SW fani taas speelee ar siekalainaam muteem veel un veel.. Smile)

brr.. gari gan, nekas - veelaak veel kautko uzrakstiishu Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jan 04, 2005 11:49 pm    Post subject:

Dev, jaa, shim projektam es tieshi gribu visu dariit ar nopietnu apdomaashanos, gan tehniskaa zinjaa, gan speeles dizaina - gameplay, story, setting & stuff. Un protams buutu jauki ieviest ko origjinaalu, tachu paaraak riskeet nevajag, un pat nav vajadziigs. Vismaz man taa liekas, jo liidziigi Kamazam man nevajag obligaati kaut ko uber origjinaalu, vecaas labaas veertiibas nekad nav par daudz Smile Manupraat, jaataisa ir liidziigi kaa labaakie jau esoshie projekti, tikai gandriiz visur jaapieliek kaada odzinja, kas citur nav redzeeta.
Par to, ko es biju domaajis ar savu ideju - nebiju domaajis Quote:
Quote:

varees iet kur grib, runaat ko grib utt.. protams - tas ir utopisks sapnis jebkuram developerim uztaisiit autonomu pasauli, kuraa speeleetaajs var dziivot un darboties muuzhiigi un kaa vinjam pasham patiik.

Mana doma bija FPS, ar pavisam ierobezotu teritoriju katraa liimenii, kur var iet. Dialogi taadi - standarta RPG, nekaa iipashi advanceeta. Un autonoma pasaule jau nu nemaz. Viss buutu daliits liimenjos kaa jebkuraa FPS. Varbuut vieniigi mazliet lielaaku interaktivitaates iespeeju ar pasauli, bet nu taa jau kljuust par normu muudienu speelees. Varbuut nepreciizi izteicos, vai arii Tevis teikto paarpratu, bet taa es to nebiju domaajis.

Quote:

shii teema par naakotni/slikto valdiibu/nemierniekiem/armiju/specvieniibaam/hipermobiiljiem/implantiem/ utt man totaali vairs nesaista - man liekas ka tas viss jau ir taa nodraazts un izspeeleets paaraak daudz dazhaadaas variaacijaas

ehh, mani gan shii teema nekad nebeigs aizraut Smile Ja man buutu jaanosauc visas speeles un filmas, kuras man patiik kaadi labi 70%-80% buutu tieshi sci-fi un vairaak par sho teemu.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Wed Jan 05, 2005 1:59 am    Post subject:

nu vo - par to teemu. Tevi shii teema aizrauj, mani ne, kaads cits varbuut vispaar par to neko nezin. Smile .. taa ir probleema.
Jaaizdomaa kautkas nebijis, kas aizrauj gandriiz visus. Very Happy (man naak miegs - murgoju Wink)

ps: man sci-fi patiik, tachu ne shaads...
grr - liidz riitam noformuleeshu kas man patiik un ko es domaaju Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 7:06 am    Post subject:

Izklausās labi! :D

ja vajag, varētu palīdzēt content veidošanā, vai programēšanā (prakses pēc. Esmu beginer liimenii, bet tomēr Smile )
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 6:23 pm    Post subject:

Nu veel neko nevaru teikt par to, kaadus paliigus vajadzees Wink Kaa jau teicu - te es gribeeju noskaidrot citu cilveeku viedokli par pashu speeles konceptu. Liidz pirmajai koda rindinjai un modelim veel daudzi izpeetes meeneshi Wink Sapratu, ka jaamaina shis tas (daudzkas Smile ). Paldies visiem par atsauciibu, kad safantazeeshu kaut ko labaaku atkal grieziishos peec padoma Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 8:54 pm    Post subject:

.. runaajot veel par idejaam, es domaaju, ka jaadomaa ir kaut kas kaa lai saka - gameplay based nevis story based. Ar domu, ka nevis speele kur jaaiet cauri daudziem liimenjiem un jaatiekas ar daudz chariem, bet gan vairaak taada kaa areenas tipa speele (CS, UT, Paradise Island Wink, dazhaadi online RPG u.c.) , kur darbiiba norisinaas vairaak vai mazaak ierobezhotaa vietaa un ar mazaak mainiigu apkaarteejo vidi. To es tiiri no praktiskaa viedoklja, lai nebuutu jaataisa bezgaliigi daudz grafika..
.. shaadas paardomas mani paarnjeema speeleejot HL2, kur liimenji vietaam ir izstraadaati ljoti skaisti un detalizeeti, tachu speeleejot tiem sanaak izskriet cauri paaris sekundees taa iisti neko nepamanot. Shaados briizhos palik zheel tos nabaga maaksliniekus, kuri tur meeneshiem sviidushi, bet speeleetaajs to visu pat nepamana Smile

ps: sho varat ignoreet.. Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 9:20 pm    Post subject:

dev wrote:
Shaados briizhos palik zheel tos nabaga maaksliniekus, kuri tur meeneshiem sviidushi, bet speeleetaajs to visu pat nepamana Smile


Gluzji manas domas. Parastie speeleetaaji jau neko nepamana Wink Bet tad esam arii mees, kas stundaam var apbriinot kaadu liimenja stuuriiti, kur codera, modeleetaaja, animatora un liimenju dizainera vairaaku gadu darbs sapluust perfektaa harmonijaa Wink Kaads vienmeer noveertees! Un tuukstots mulkju viedoklis nekad nav sho dazu zinosho cilveeku viedoklja veerts ;)

Labi, bet atgriezjoties pie idejaam. Multiplayeraa protams taa buutu areenas veida. Bet vai muusdienaas ir pienjemama areenas tipa single player speele? Teiks - aatri apniik or smtn. Bet iisteniibaa, ja atrastu kaadu taada tipa gameplay nishu, kuraa nekas veel nav bijis un taa visiem skjistu interesanta, tad taada speele buutu tieshaam daudz vieglaak uztaisaama un arii veiksmiiga. Bet vai taada nisha veel pastaav? Kaut kas nebijis - visdriizaak jaa. Bet vai taada tipa gameplayu pienjems vidusmeera geimeris?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Sat Jan 08, 2005 7:46 pm    Post subject:

Nu tīri arena based būtu garām, tādām lietām JAU ir q2 unq3 Wink Vajag kaut ko savaadaaku. Varbūt kaut ko RPG stilā, ar exp, un lvl, bet tad būtu vajadzīgi arī cilvēki kas uztur SRV. Piebildīšu, ka MORPG kļūst arvien populārāki.
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Sat Jan 08, 2005 11:27 pm    Post subject:

.. ar areenu es nedomaaju Q2 un Q3 stila death match areenu, bet gan speeli ar ierobezhotu un nelineaaru speeles vidi.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 10, 2005 10:31 am    Post subject:

Labrīt.
Es gan neesmu šūteru fans, bet gribēju iemest te kādu savu domu. Es Izlasīju pēdējos postus par "arēnas" tipa spēlēm un mākslinieku nenovērtēšanu, ienāca prātā doma, ka varētu eksistēt pasaule (nu labi pasaulīte), kurā varētu staigāt apkārt līdzīgi kā RPG, notikumi arī šūterī var būt vienā lielā kartē, piemēram uzdevums atbrīvot kādu ēku, ieņemt objektu, kurā varētu būt ieroči utt. Ir daži mēģinājumi apvienot RPG ar action, taču vienalga tie ir lineāri (like Deus ex) un vienkārši nokļūsti dažādos līmeņos, bet ja man būtu teiksi iespēja iegādāties privātmājiņu, pa saviem šašautajiem līdzekļiem, tur izveidot savu ieroču glabātuvi (komandos), piezvana man kāds pasaka, ka Bolderājā nepieciešams novākt Bin Lādenu, tālāt domāju pats kā tikt uz turieni pa ceļam apvācot Bin Lādena miesasargus... Laikam jau tas viss uz GTA velk, bet man tāda ideja ļoti patīt, kaut arī GTA vairāk par stundu spēlējis neesmu )))
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jan 11, 2005 7:36 pm    Post subject: meeginaajums #2

Nu taa, mazliet pa-iespaidojos no dazaam graamataam, filmaam, pafantazeeju, un man atkal radaas ideja. Cerams, labaaka par iepriekseejo.

Pasaule:

Iedomaajieties visumu, kur starp planeetaam (pasauleem) pastaav taada saistiiba, kaa muusdienaas starp valstiim. Normaali diplomaatiski sakari, veestnieki, tirdznieciiba, dazreiz izceljaas kaadi kari, notiek starplaneetu sporta speeles, cik nu to atljauj dazado rasu biologiskaa uzbuuve, un tamliidziigi. Starplaneetu celjojumi nav vairs tik ljoti sarezgiiti. Tie arii nav tik vienkaarshi, kaa ikdieniskja braukshana ar mashiinu - to visdriizaak vareetu pieliidzinaat kugju celjojumiem. Uz dazaam valstiim (ja neskaita robezsardzi) var aizlaist ar mazu laiveli, uz dazaam notiek liela gatavoshanaas, kaa ar laineri. Apzinaats gan nav viss visums (viss visums Smile jocigi skan), bet gan kaadas paarsimt/tuukstots zvaigznu sisteemas ap Zemi. Pastaav sho sapraatiigo pasaulju savieniiba, kuraa neiestaajoties planeeta zaudee diezgan noziimiigas tirdznieciibas un tamliidzigas tiesiibas un priekshrociibas, taapeec gandriiz visas planeetas ir iestaajushaas. Shii savieniiba ir uz demokraatiju balstiita un regulee planeetu savstarpeejaas attieciibas, tirdznieciibu, bet arii daudz ko citu. Piemeeram kara darbiibas uzsaakshanu. Kaa arii, protams, jaunu pasaulju iekljaushanu sabiedriibaa. Zemei gan nav vietas shajaa savieniibaa. Zeme ir viena no taam planeetaam, kura ir shiis savieniibas apzinaataa visuma pashaa malaa. Zeme tiek noveerota, tiek veerteeta cilveeku attiistiiba, raksturs un biologjiskaas iipatniibas. Uz zemes ir apmeeram +/- muusdienas. Bet ir pienjemts leemums, pamatojoties uz ieprieksheejo pieredzi, ka Zemes iedziivotaajiem jaanosaka veel vismaz tuukstots Zemes gadu paarbaudes laiks, kuraa zeme tiks noveerota un veerteeta, jo pagaidaam cilveeks ir pieraadiijis sevi kaa ljoti destruktiiva buutne, bet ar pietiekoshi lielu sapraatu, lai vareetu kljuut par maiseekli savieniibai. Peec shii terminja tiks nolemts, vai cilveeki ir uznjemami savieniibaa, vai taas labad naaktos cilveekus "ierobezjot", kad tie sasniegs pietiekami augstu tehnologjisko attiistiibu, lai kljuutu par draudu. Jo kaa ieprieksheejaa pieredze raada, kaadas civilizaacijas priekshlaiciigu nostaadiishanu visuma uzbuuves, apdziivotiibas un pats galvenais - tehnologiju priekshaa, var izraisiit katastrofaalas sekas, gan pashai civilizaacijai gan savieniibai, jo moraali neatiistiitaas un agresiivas rases parasti ar jaunajaam tehnologijaam meegina uzsaakt ciinju par varu, nevis labklaajiigu liidzpastaaveeshanu. Taa nu Zemes cilveeki turpina dzivot savu dziivi, nemaz nenojaushot, ka vinji tiek noveeroti, bet savieniibas planeetas turpina katra savu dziivi.

Story:

Muusu galvenais varonis gan par to visu nekaa nenojaush. Vins vispaar neko nezin. Speeles saakumaa, uz iisu briidi gan, vinsh pat staigaat neprot Wink Briivaa kritiena burviiba... saapes, guljus nokriitot uz dzelzs griidas no apmeeram metra augstuma, gaisma, kas apzilbina acis, kaut kaadas skanjas, kas dur ausiis - taas ir pirmaas lietas, ko izjuut speeles varonis. Veelviens gaishs zipsnis, un vins jau saak apzinaaties sevi, to ka ir iesleegts kaadaa stikla buurii bez iespeejas izlausties. Ka aiz stikla staav 2 diivaina paskata radiijumi, bet njemot veeraa, ka liidz shim vins neko nav redzeejis, arii pats sev vinsh skjiet diivains. Peec neilga briizja veel viens gaismas zipsnis un vins jau var piecelties kajaas un staigaat. Vins pienaak tuvaak pie 2 radiijumiem, kuri ar muti izdod diivainas skanjas un viens no vinjiem ar pirkstiem baksta diivainaa sienaa, kura maina kraasas. Veel viens zipsnis un vins saprot, kas taas par skanjaam, kas naak no radiijumu muteem. Taas ir domas, izteiktas skanjaa - vaardi. "Tu, idiot! Tev vinjam ir jaamaaca cilveeku valoda, nevis muuseejaa! Es zveeru, ja tu nebuusi pietiekami aatri atceelis programmu es nogalinaashu gan vinju gan tevi!" Tikko runaajushais radiijums pienaak pie stikla un prasa: "Vai tu saproti, ko es saku?". Kaut kaads instinkts liek muusu varonim atbildeet tikai ar neartikuleetaam skanjaam. "Tev paveicaas", nosaka pirmais, "tagad iemaaci vinjam cilveeku valodu. Tu gandriiz sabojaaji triis nedeelju iekraajumus, es par vinju izdevu daudz naudas, paskat, cik liels un stiprs vins ir. Un arii gudrs. Jaa, vins buus lielisks raceeju komandas vadiitaajs." Nu apmeeram taa vareetu saakties speele. Taalaak speeleetaajs tiek likts raktuvees par zeltrachu komandieri. Vins vienkaarshi zin, kas vinjam ir jaadara. Sheit vins sastop veel daudzus cilveekus, daudzi no kuriem ir samierinaajushies ar savu likteni un zin - nestraadaasi - nositiis. Bet dazi tomeer perina slepenus izmukshanas plaanus, murgo kaut ko par VESELU PLANEETU, kur cilveeks ir pats sev noteiceejs. Taads miits pastaav no "pirmajiem cilveekiem" uz shiis planeetas, bet tie ir jau vairaakus gadsimtus mirushi, tapeec lielaakaa dalja tam vairs netic. Speeles gaitaa muusu varonis tiek paarnjemts ar briiviibas ideju. Vins apvieno dazus liidziigi domaajoshos raceejus un, izmantojot muusu varonja valodas zinaashanas apguust daudzas lietas par apkaarteejo pasauli, izciina celju liidz kosmosa kugjim, turpina sekot kaut kaadiem miitiem par cilveeku planeetu un galu galaa, paardziivojot daudz ciinjas uz daudzaam planeetaam, atgriezjaas uz Zemes. Bet to visu darot, vinji uzzin, ka shii saakuma planeeta, kur vinji ir bijushi vergi, ir viena no aarpus savieniibas planeetaam (verdziiba savieniibaa ir aizliegta) , diezgan kriminaala vieta, kur kaads ir kontrabandas celjaa ievedis cilveekus, kurus tad nu tur klonee, jo tie ir vieni no labaakajiem straadniekiem, daudz labaaki un stipraaki par iedzimatjiem planeetas iedziivotaajiem. Vinjus vajaa gan vergturi, kuri zin, ka, ja savienibaa uzzinaas par vinju izdaribaam, vinju planeeta tiks iekarota un vergi atlaisti, kaa arii tur patureets militaars garnizons, lai tas neatkaartotos, gan arii pati savieniiba, kurai par briinumu pashas savieniibas centraa uzradushies dazi radiijumi, kuriem taalaak par savu planeetu nekas nav jaazin, un to izmukshanu nedriikst pieljaut. Slapstoties pa mazaak apdziivotaam un ne-savieniibas planeetaam, lai atrastu celju maajup, vinji satiekaas arii ar vieteejiem pretspeekiem. Bet beigaas, izciinoties pa visdazaadaakajaam pasauleem, vinji tomeer nokljuust uz Zemes.

Nu apmeeram taads uzmetums ;)

EDIT: doma nobeigumam: kaapeec gan savieniibai nesavaakt tos paaris cilveekus atpakalj pie sevis, kad tie nolaizjas uz Zemes un nekur vairs nemuuk? Kaa buutu, ja shie cilveeki, paviesojoties uz kaadas savieniibas planeetas, uz kuras tajaa laikaa risinaas nez kaada ciinja/revoluucija pastraadaa kaadus ljoti labu un svarigu darbu, balvaa par ko vinji sanjem atljauju atgriezties cilveeku sabiedriibaa, ja tie dod kluseeshanas zveerestu un atgriezj visas citplaneetu tehnologijas.
_________________


Last edited by GiGa on Tue Jan 11, 2005 8:05 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send e-mail
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Tue Jan 11, 2005 8:03 pm    Post subject:

Gandrīz vai kā Star Wars: Knights of The Old Republic. Story labs, bet domāju, ka vajadzētu ne tik lineāru, lai ir bisku vairāk iespējas, un vairāki veidi kā iziet spēli/līmeņus. Piem., lai 1. planētā var izmukt saceļot dumpi (un tad deathmatch), vai slepeni ielīst kuģī (stealth), vai nolaupīt kuģi novācot visus kas traucē, pirmo ieroci var dabūt izmānot to raktuvju sargam (par cik viņš zin viņu valodu) - (action). Kā zinam tad raktuvēs darba instrumenti arī nav no tiem vieglākajiem, tad arī lāpstu varētu izmantot kā vienu no pirmajiem ieročiem (postal Confused)
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jan 11, 2005 8:10 pm    Post subject:

Uhh, tieshaam liidziigs KOTOR? Shoreiz meeginaaju peec iespeejas nekam liidziigu, bet diemzeel KOTOR neesu speeleejis...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group