dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

...doma speelei...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 10:56 pm    Post subject:

Nez, prieksh maniim taa buutu peedeejaa lieta uz zemes, ko es speeleetu Smile nav funs slepkavot cilveekus, ja man tas liktos jautri, speeleetu kaut kaadu gta... *apdomaajaas* bet daudzi to arii speelee... hmm... bet man tik un taa taa ideja liekas pretiiga Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:03 pm    Post subject:

.. viss atkariigs kaa ideju nostaada,
protams man ar buutu pretiigi nolaisties uz zemes ar monstraalu hi-tech kugji un saakt apshaut civilistus ar hiperblaasteriem..
.. tachu ja iedomaajas situaaciju kur 2140. gadaa cilveeki ir augsti tehnologjiski attiistiiti un pie varas ir naacis jaunais antikrists (Hitlers 3) un cilveeku ordas ar truliem, brutaaliem mariinju bataljoniem nekontroleeti ekspandee galaktikaa noslaukot un paverdzinot visu peec kaartas. .. Alienu uzdevums ir staaties shim aarpraatam pretii un varbuut beigaas nodot varu atpakalj gudrajiem cilveekiem, kas uz zemes sleepjas kaa pretoshanaas kustiiba...
.. galvenais ir nostaadne Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:07 pm    Post subject:

Tas jau skan labaak Wink kaa teicu - lai visa cilveece nav taada Smile varbuut, ja tur pameeginaatu ielikt kaadu messagu tanii speelee, ka cilveeki jau saak vilkt uz kaut ko taadu... nez, bet taadaa gaismaa tas jau paliek interesanti, galvenais, lai nebuutu karsh pret cilveekiem kaa taadiem, bet pret tiem, kuri pashi ir nostaajushies uz sliktaa celja
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:19 pm    Post subject:

.. nu tu jau nekad nevari iedaliit visus sliktajos un labajos. Viss arkariigs no skatu punkta - taad vienkaarshi ljauns cilveeks/radijums nemeedz buut. Labums/Ljaunums ir relatiivs..
Iraakieshiem amerijaanji ir sliktie, amerikaanjiem iraakieshi.. utt.. fashisti pashi sev skjita labie..
Vienkaarshi ljaunie un labie ir tikai pasakaas un beernu multenees - vajag kko saaliitaaku un advanceetaaku lai ir kur aizdomaaties, lai rosinaatu speeleetaaju un filosofiskaam domaam Smile ..

ps: esi redzeejis filmu starship troopers? Man vinja piemeeram beigaas atstaaja preteejo emociju effketu - man kljuva zheel nabaga kukainiishus, kurus cilveekie bezjeegaa slaktee (tad kad vinji izvilka to lielo taarpu laukaa un mocija).. nu iiisi sakot - ir jaamaak uz sevi paskatiities no citas puses un tas varbuut rosinaas kaadas veertiigas paardomas un cilveece kljuus labaaka Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:23 pm    Post subject:

.. ar to visu gribeeju uzsveert ka shaads scenaarijs ir sameeraa mazizplatiits un ljauj izveersties.. taa teikt laucinsh ko holivudiskaas klishejas vel nav skaarushas.. Smile .. varbuut taa ir iistaa naudas bedre Very Happy
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:31 pm    Post subject:

Hmm, manupraat, var gan iedaliit labos un sliktos Smile Ja ir zinaamas pilniibaa visas darbiibas, ko veic kaads indiviids, tad var pat diezgan objektiivi spriest par vinja labumu/sliktumu - vai vinja darbiibas ir pret vai saskanjaa ar elemntaariem personiskaas briiviibas likumiem. Lieta tikai taada, ka reaalajaa pasaulee taadas lietas nekad nav zinaamas un cilveeku skati uz personisko briiviibu ir dazaadi. Nu lab, tas taa, speelee protams, ka nebuutu taads iedaliijums - labajos sliktajos, bet buutu tajos, kuri grib pakljaut visu citu un tajos kuri negrib (secinaajumi laikam ir pashaprotami Smile )

ps. jaa, esmu redzeejis... man gan gribeejaas nogalinaat filmas galvenos aktierus par idiotismu un rezisoru par veltiigu specefektu teereeshanu Smile bet tos kukainjus gan man patiktos redzet mirstam leenaam un mokoshi. Iedomaajies kaut vai vienu sev tuvu cilveeku tajaa vietaa, ko vinji uz zemes izniicinaaja, un esmu paarliecinaats - Tevi arii paarnjems taadas sajuutas Smile Ir dazi cilveeki/radiijumi ar kuriem savaadaak nevar Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:41 pm    Post subject:

nu jaa bet visu nevar apskatiit tik vienkaarshoti - neviena darbiiba netiek nekad dariita tikai deelj sava labuma vai sliktuma - vienmeer visam ir kaads meerkjis. Kautvai taads pats zveeriigs imperiaalists jau to nedara tikai tapeec ka ir ljauns, - pamekleejot var atklaaties ka vinsh ir gaadiigs teev kursh sirds dziljumos veel to labaako savai gjimenei.. un arii piemeeram vinjam ir uzskati ka visi citi ir neattiistiiti un iekaroshana vinjiem buus liela daavana - gluzhi kaa romieshi ir pretruniigi - tipa augsta kultuura utt, tachu tajaa pashaa laikaa kauj barbarus (uzskatot vinjus par sliktajiem) ar ideju padariit vinjus kulturaalus un labus. No barbaru punkta vinji romieshu darbiibaas saskatija tikai ljaunumu un slepkavoshanu.
Un tagad zinot visus faktus pasaki kuri bija ljaunie un labie? Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:45 pm    Post subject:

ps: man patiik shaada veida diskusija - beigaas var izveersties kkas labs (labs storijs speelei) Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:50 pm    Post subject:

Romieshi bija ljaunie tajaa, ka sita barbarus, lai vinjus "izgliitotu", "uzlabotu" utt Smile Barbariem bija tiesiibas pashiem izveeleeties, kas vinjiem labaak patiik Smile Taa manupraat ir labuma/ljaunuma definiciija, ja mees skatamies tiiri peec cilveeks/cilveeks attieciibaam - vienalga kaa tev skjiet labaak, tu nedriiksti citiem uzspiest neko. Veesture nav mana stipraa puse (laigan mistiskaa veidaa es vinjaa dabuuju 8, lol) - varbut jau tie barbari konstanti laupiija/uzbruka Romai, tad gan Romieshu riiciiba ir attaisnojama, ne?

Varbuut taada doma skan diezgan beerniskjiigi, bet padomaa, kaada buutu pasaule, ja visi sekotu shaadiem principiem?

P.S. shis atkal skjiet viens no tiem jautaajumiem, kuru atrisinaat nav iespeejams, kur nu veel ar foruma paliidziibu Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 11:55 pm    Post subject:

Jebkuraa gadiijumaa, diezvai vajadzeetu speelei saakt apskatiit taadus jautaajumus. Ja nu vieniigi, tikai ljaujot speeleetaajam riikoties peec pasha ieskatiem, jo savaadaak tiem, kuru domas neatbildiis speeles domai, taa speele nepatiks. Bet iespeeju riikoties peec pasha veelmes, kur nu veel lai pasaule adekvaati reagjeetu, uztaisiit ir laikam ljoti gruuti/neiespeejami... nu bet vienmeer jau var kaut ko "noapaljot" un uztaisiit Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Fri Jan 14, 2005 10:43 pm    Post subject:

Nu "Starship Troopers" jau vispaar bija ironija par muusdienu ASV aarpolitiku. Tikai liekaas ka daudzi to nesaprata. Kautkur lasiiju, ka rezhisoram paarmesta fashisma propogandeeshana...
Baidos, ka ar speeli vareetu saanakt kas liidziigs.
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sat Mar 05, 2005 4:19 pm    Post subject:

Otrā GiGas ideja man baigi atgādināja pēc laikam Travoltas scenārija tapušo filmu "Battlefield Earth". :)

Pats tagad nedaudz mēģinu radīt kādu vienkāršu, bet labu un interesantu spēles koncepciju - nav viegli. Pirmajā mirklī iešaujas galvā kāda it kā laba ideja, bet, kad liec to uz papīra un jau konkrēti domā par gameplay, nekas diži prātīgs nesanāk.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Sat Mar 05, 2005 5:20 pm    Post subject:

Man reiz skolā, kad bioloģijā mācījāmies par iedzimtību, recesīvajām un citām pazīmēm, radās doma par stratēģisko spēli, kura to visu varētu izmantot. Ideja tāda: sākumā ir dota bāze un kaut kādi monstri ar dažādām īpašībām, kuri tiek klonēti un sūtīti kaujā kā parasti karavīri. Bet spēlētājam ir iespēja sakrustot divus monstrus un iegūt trešo, kuram būs savu vecāku pazīmes. Ja eksperiments ir izdevies un monstrs ir kaut kādā ziņā labāks par vecākiem, viņu var sūtīt kaujā, kā arī turpināt selekciju un radīt arvien jaunus monstrus kuri labak uzveic pretinieku, un tā tālāk.
Pašu mani fantastika neaizrauj un deizin vai man kādreiz iznāks veidot šādu stratēģiju. Varbūt tāda doma jau kaut kur ir īstenota.
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sat Mar 05, 2005 6:57 pm    Post subject:

Tāda ideja vai tuvu tam ir īstenota spēlē Creature Island.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Fri Mar 18, 2005 12:05 pm    Post subject:

Runājot par GiGa's uzrakstīto spēles stāstu/saturu -> nav slikti. (turpmākais, ja man ir jāatgādina, ir tikai mans viedoklis) Nekas jauns (''nekas jauns'''), bet pietiekami spēlējami izklausās, pats personīgi neko tādu nespēlētu, ja nu vienīgi aiz intereses ko pašu mūsu vietējie ir uztaisījuši Wink Kopēji pietiekami 'psihooloģiski' nogurdinoši tēma - tas tā stingri teikts. (PATS galvenais ka vispār kāds kaut ko dara!)

...bet galu galā, kurš gan liktu šeit ļoti izcili spīdošu ideju!? LOL!

GiGa. Ja šis spēles story tiks realizēts, tad es varētu piedāvāt nedaudz pieslīpētu (ar piesaisti) versiju.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group