dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Nosaukums nav izdomāts

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Thu Jan 06, 2005 3:46 pm    Post subject: Nosaukums nav izdomāts

Esmu uzsācis projektu. Vēl nekas īpaši nav izdarīts, vajadzīgi domubiedri un tie, kas varētu palīdzēt veidošanā. Spēle ir RPG, bet liela brīvība tomēr nebūs spēles apstākļu dēļ. Kas tie par apstākļiem var izlasīt te http://nockware.eclub.lv Ceru, ka kāds arī atsauksies. Scenārijs tiks papildināts, kad dzirdēšu kritiku. Kāmēr tas ir vienkāršs un laikam, ne ļoti pietiekami pdomāts.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Thu Jan 06, 2005 4:49 pm    Post subject:

Ja nu pagadās, ka grūti atrast, tad te tiešs links uz to.

------>NocKware<-----

Un spēlei nosaukums būs kkas līdzīgs "The King" vai kkas uz šo pusi. Un piedodiet par daudzām kļūdām. Ļoti steidzos Very Happy
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BHC
Guest





PostPosted: Thu Jan 06, 2005 4:59 pm    Post subject:

Šķiet, ka tas nav nopietni.
Quote:
Vēl nekas īpaši nav izdarīts, vajadzīgi domubiedri un tie, kas varētu palīdzēt veidošanā.
Padoms:
Uztaisi spēli tik tālu, cik vien vari bez ārtista ar saviem spēkiem, tad, ja spēle pēc skrīniem un koncepta izskatīsies pietiekoši vilinoša, noteikti būs cilvēki, kas vēlēsies piebiedroties. Vienu vārdu sakot, pierādi savu prasmi, ja tev tādas nav - čau (taisi tetri or smth).
Back to top
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Thu Jan 06, 2005 5:26 pm    Post subject:

Es jau cītīgi strādāju pie visa! Bet man nākas darīt visu pašam, bet te ir jāzīmē baigi daudz detaļu! Es nevaru programmēt un zīmēt vienlaikus. Nākas vakarus pavadīt vienkāršai zīmēšanai. Pat ja nebūs cilvēku, kas spēs palīdzēt un ieteikt kas un kā ir labāk, es vienalga mēģināšu kautko izdarīt saviem spēkiem! Es mācos un atzīstos, ka man nav īpaši lielas pieredzes spēļu veidošanā. Man vienkārši vajag, lai kāds ieteiktu kko lietderīgu. Tagad es daudz laika pavadu zīmēšanā. Nu un iekš Delphi mēģinu samest, kā spēlei jāiskatās. Tas var šķist nenopietni, bet taisīt apņēmos nopietni!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group