dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Proceduraalo maakonju rendereris!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Grafikas programmēšana un teorija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 8:36 pm    Post subject:

GiGa wrote:
Nu fragmentu programmaas, cik zinu, ir diezgan normaali Ehh, zemaa gala videokartes... jaadomaa uz naakotni Smile ja mees tagad saaksim kaadu speeli taisiit ar shitaa izmantoshanu, iznaaks taa tad, kad r9800 buus zemaa gala karte Smile taapeec es iipashi par to neuztrauktos Wink


Beedu ieleja, nolaapiic. Tas atkal ir jautaajums par to uz kaadu auditoriju meerkjee speeli. D3 vareeja atljauties tik augstas dzelzhu prasiibas jo bija meerkjeets uz 'hardcore' geimeriem, bet piemeeram ja taisa sharovaaru tad tajaa tirguu situaacija ir pilniigi preteeja. Kaut kur tika izteikta taada ~gudra praatula, ka liela kljuuda ir uzskatiit ka videejaas tehniskaas attiistiibas liimenis starp pateereetaajiem ir tads pats kads tas ir veikalos..

..ai, bet tas jau atkal ne pa teemu aizgaaja.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 8:53 pm    Post subject:

//offtopics turpinaas: Es laikam Tevi nesapratu, vai arii Tu mani. Ko es gribeeju pateikt, bija, ka tad, kad kaada tagad iesaakta speele ieraudzis dienasgaismu, tad tiem shareware pirceejiem (videejais un zemaakais liimenis) jau arii buus r9800... nu bet tad vieniigi jaaskataas, cik ilgs laiks paredzeets speeles izstraadei, taakaa varbuut Tev taisniiba.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 9:12 pm    Post subject:

.. peec gada domaaju jau visiem buus ps 2.0 atbalsts un ljoti lielai daljai arii 3.0 sakaraa ar GF6 leeto galu..
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 9:15 pm    Post subject:

Laikam es Tevi sapratu pareizi bet nekorekti izteicos.
Nesekoju liidzi gpu jaunumiem, taapeec neesmu speciaalists shajaa zinjaa, bet cik noprotu r9800 shodien skaitaas kaut kas labs
Taatad, mana doma bija ka, ofisa liimenja kartes pat peec taa gada buus offisa limenii, bez effektu iespeejaam un kaapeec videokarshu razotaajam ofisa karteem ielikt kaut kaadus per-pikselju effektus, ja lielaakoties taadas iespeejas nebuus vajadziigas, tomeer taada offisa grupa pastav, un pastaavees, un vinji arii speelee speeles. Kaut vai taa pati gf4mx. Buutiibaa razosanaa taa bija jauna karte, tomeer saliidzinot ar advanceeto radinieku ir gandriiz plniibaa neizmantojama advanceetaam speeleem, un tomeer vinja ir sameeraa izplatiita starp "neprofesionaaliem" speeleetaajiem. Taa ka taa ir lieta kas man patiesiibaa uztrauc.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 9:34 pm    Post subject:

Quote:
tomeer taada offisa grupa pastav, un pastaavees

jaa, tas man nebija ienaacis praataa
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 10:08 pm    Post subject:

ofisa grupa - nu gf4mx bija peedeejaa ofisa karte bez moderno iespeeju atbalsta. Patreiz shaadu karti jau ir ljoti gruuti dabuut (jaunu veikalaa). un visas jaunaas low end offisa kartes naak ar taam pashaam iespeejaam ar ko high end, tikai performance ir krietni zemaaka.. Kautvai tas pats Gf 5200 ir gandriiz jau defaultais variants ofisa kompjiem (pirms gada jau bija un maksaaja kkaadus 30 Ls). ... un vinjam ir visas taas pashas fiichas kas FX5900 piemeeram (VS/PS 2.0, 128bitu precizitaate utt).. patreiz NVIDIAs leetais ofisa gals ir GF 6200 pat ar ps 3.0 atbalstu (un karte droshvien ir jaudiikaaka par manu R9600Pro Smile)..
.. iisi sakot ar to gribeeju pateikt, ka tas laiks kad effekti un fiichas bija pieejamas tikai krutajaam karteem ir jau kaa gadus 2 kaadus aiz muguras..
Par performanic runaajot - jaa taa ir krietni zemaaka kaa daargaa gala karteem, tachu vienalga pietiekama videeja liimenja speeleem ar visiem effektiem.
.. par ATI runaajot - vinji vispaar nevienu karti jau labi sen netaisa bez sheideru atbalsta utt..

ps: ofisa cilveeki gan parasti vairaak par solitairi un mahjongu nemeedz neko speeleet Wink
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 15, 2005 10:16 pm    Post subject:

Parakos nv lapaa un tikko nonaacu pie taada pasha secinaajuma, reizeem kluudiities ir veseliigi. Paldies.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 5:11 pm    Post subject:

Kaa jau soliiju, te buus neliels tutoriaalis.
Centos rakstiit kodu tik vienkaarshi cik iespeejams taa ka nekaadi paplashinaajumi netika izmantoti. Domaaju, no dotaa principa izveidot kaut ko advanceetaaku jau ir juusu zinjaa.

Starp citu, ja kaadam rodas kaada doma attieciibaa uz optimizaaciju vai vispaar alternatiivs varinats kaa kaadu dalju paarakstiit, buutu lieliski ja to iepostotu sheit.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 5:22 pm    Post subject:

Bravo ! Beidzot kaads tutoriaalis latvieshu valodaa ar 3d programmeeshanu saistiitaa teemaa Smile Laika truukuma deelj esmu tikai taa pavirshi izskreejis cauri, veelaak vakaraa gan pastudeeshu uzmaniigaak un padomaashu, kaa uzlabot kvalitaati/performanci, uzrakstot to visu ar v/f sheideriem. Varbuut buus kaads follow up tutoriaalis Wink Jebkuraa gadiijumaa - malacis, gdnetaa shitaadaa gadiijumaa teiktu un dariitu rating++; ;)

EDIT: hmm, izskataas ka tai visai indago konkursa/speelju topa/kraatuves padariishanai arii tutoriaalji pievienosies Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 5:40 pm    Post subject:

GiGa wrote:
hmm, izskataas ka tai visai indago konkursa/speelju topa/kraatuves padariishanai arii tutoriaalji pievienosies Wink


Vispaar jau taa ari bija daljeeji kaa motivaacija kaut ko taadu uzrakstiit. Buutu forshi ja Indago arii taadaa virzienaa attiistiitos.
Patiesiibaa deelj shii nedaudz piebremzeejusies taa speelju kraatuves lieta, vajadzees atkal kustinaat un ripinaat taalaak. Cool
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 5:47 pm    Post subject:

Jā, latviski tutoriāļi gameDEVā zvērīgi derētu, tos cilvēki prasa pa labi un pa kreisi. Angliski un krieviski, protams, ir labi un nav probleemu, bet, ja tas ir latviski, tad kaut kaa vairaak iedziljinies, ar lielaaku uzmaniibu lasi, novērtē utt.. Tāpēc domāju, ka vajadzētu citus tutorus, gan C/C++, gan OGL, gan OPascal/Inc(Delphi); :) gan vispār gameDEVā. Varētu sarīkot pat konkursu - kur…s uzrakstīs noderīgāko tutori saitam:).

Runājot par kartēm un jaudām - es labāk paklusēšu un ļaušu cilvēkiem izstrādāt aplikācijas, kas prasa jaud;igas kartes, tad paliks mazaak cilveeku, kas raksta tiem, kuriem taadu karshu nav:).
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 5:58 pm    Post subject:

Iisteniibaa - ok, meeginaashu piestiest sevi uzrakstiit kaadu turoriaali arii Smile baigais mirklja entuziasms uznaaca Smile ir dazas lietas, ko man gribaas papeetiit - OGl window, keyboard, mouse & stuff manadzeeshana ar SDL, kad kjershos klaat, varbuut pierakstot un pasniedzot citiem saprotamaa veidaa pats iebraukshu visaa tajaa labaak. Vareetu laps pirmais tutoriaalis sanaakt.

P.S. tas nav taakaa lieku roku uz sirds un apzveeru Wink paaraak daudz dariishanu, lai kaut ko soliitu 100%, bet ja taadu uzrakstiitu, tad tam buutu vieta indago tutoriaalu lapaa?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 16, 2005 6:06 pm    Post subject:

GiGa wrote:
... tad tam buutu vieta indago tutoriaalu lapaa?


Noteikti! Tieshaam buutu veertiigi veel kaut kas latvieshu valodaa.

Varbuut Tu vareetu paarrakstiit latviski to tutu par uudens putaam, tad jau buutu divi gab. un vareetu uztaisiit kaut kaadu sadalju Indago, speciaali sitam veltiitu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Jan 17, 2005 12:06 pm    Post subject:

par procedural cloudiem - http://www.intel.com/cd/ids/developer/asmo-na/eng/segments/games/20534.htm [gan teorija gan demka ar sourci]
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
ZENITS



Joined: 15 Jan 2005
Posts: 19
Location: Latvija, Rīga

PostPosted: Mon Jan 17, 2005 5:14 pm    Post subject: ZENITS

nu nez vai GFFX5200 būtu tā sliktākā. ar maksimālajiem rādītājiem tā rukā labāk nekā dažalaba no 6 sērijas. Man vienalga patīk GeForce2 Titanium man uz tās doom3 gāja Smile Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Grafikas programmēšana un teorija All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group