dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Ziemaa sportojam?

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Feb 14, 2005 8:56 pm    Post subject: Ziemaa sportojam?

[Warning] Turpmaakajaa textaa nav pilniigi nekaadas saiknes ar gamedev!

Man shajaas briivdienaas sanaaca taa ka kompaanijas peec aizdoties uz vienu kalnu, un pie velna, domaaju, ja jau reiz sljuuc tad no sirds. Taapeec tika izlemts pameegjinaat deeli. Vispaar tiku gan briidinaats ka cilveekam kursh uz sleepeem peedeejo reizi ir staaveejis 12 gadu vecumaa taada izveele vareetu buut diezgan likteniiga.... bet.
Eniivej, dienas beigaas jau, vareetu teikt, rezultaats bija nedaudz labaaks nekaa no riita, tomeer ko tas prasiija, uhh, cilveeki kaas to ir meegjinaajushi mani droshivien sapratiis...
Tad nu nenotureejos nepajautaajis, kaads sheit nodarbojas ar taadu lietu kaa showboards un ja jaa tad kaa jums veicaas pirmajaa reizee (meegjinaajumaa)? Cik saapiigu kritienu, utt. ? Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Feb 14, 2005 10:24 pm    Post subject:

nu es ar snowbordu kaadus 4 - 5 gadus taa neregulaari braukaaju. Saakums jau protams bija saapiigs JO nebija cilweeks kas pamaaca. Paaris triki ko tagad esmu apguvis un ko varu pastaastiit iesaaceejiem ir nemeegjinaat braukt no kalna lejaa taisni. Wispirms nepiecieshams skjeersaam ar seju pa priekshu un peec tam ar muguru pa priekshu prast nobraukt lejaa no kalna. Taa juus iemaaciisities balansa tureeshanu un tad tikai pakaapeniski no vienas kalna puses uz otru(tik uzmaniigi ka neuzbraucat kaadam virsuu, jeb lai kaads neuzteshas jums virsuu). Un tad jau var meegjinaat arvien staavaak un staavaak. Taa ka pirmaas 5 stundas juus nemaz nedomaajat par braukshanu taisni!!! Nez kapeec visiem kas pirmoreiz uzkaapj uz deelja uzreiz ir veelme mochiit taisni lejaa un meegjinaat bremzeet skjeersaam - iznaakums buus wiens - ar seju sniegaa!!! Wink)) Bet kad iemaacaas tad jau taapat kaa ar divriteni braukt. Naakamgad aizbrauksiet uz kalnu un bez krishanas vareesiet tikt liidz lejai! tas taa - no manas pieredzes Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Feb 14, 2005 10:50 pm    Post subject:

Quote:
Wispirms nepiecieshams skjeersaam ar seju pa priekshu un peec tam ar muguru pa priekshu prast nobraukt lejaa no kalna...tad tikai pakaapeniski no vienas kalna puses uz otru


Patiesiibaa taa arii tika dariits, tikai nezkaapeec man vismaz bija eertaak saakt ar muguru pa priekshu. Veel interesanti kas nosaka to kura kaaja deelim ir prieksheejaa? Man personiigi veiksmiigaaka izraadiijaas kreisaa.

Quote:

Nez kapeec visiem kas pirmoreiz uzkaapj uz deelja uzreiz ir veelme mochiit taisni lejaa un meegjinaat bremzeet skjeersaam - iznaakums buus wiens - ar seju sniegaa!!! Wink))


Hehe, sheit nostraadaaja pashsaglabaashanaas instinkts. Maukt uzreiz taisni lejaa vareetu buut bijis sameeraa jautri.

Quote:
Bet kad iemaacaas tad jau taapat kaa ar divriteni braukt.


Nu bet kaifs toties n reizes lielaaks...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Feb 15, 2005 8:37 am    Post subject:

saapiigu kritienu kameer nesaaku kaapt uz trampliiniem iisti nebija Wink
peec pirmaas reizes visu dienu guleeju maajaas jo visas malinjas saapeeja [ko uz kalna just nevareeja nu nekaadiigi]
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Feb 15, 2005 12:58 pm    Post subject:

pac ar veel taac no-kalna-brauceejs-nuubs. pirmoreiz iemaaciijos sluukt uz pakaleejaas kantes un pa labi/kreisi stuureet (kauch arii tikai 2h braukaajos). i tagad jau slalomaa maacos...
kalns aizrauj!! Very Happy
un ja kas var saapeet, tad tikai deel paceelaaja. kritienos neko vairaak par sniegu kabataas dabuut nevar.
...un veel nelielu saapeesanu juut arii naakosajaa riitaa..
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Feb 15, 2005 8:57 pm    Post subject:

Quote:
..un veel nelielu saapeesanu juut arii naakosajaa riitaa..

Nelielas pirmaas reizes pohas... :p

Quote:
kalns aizrauj!!


Jaasaka, mezoniigi, veel pie tam, naakamajaa reizee jau varees meegjinaat pagriezienus. Labs!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Angel



Joined: 02 Jan 2005
Posts: 113
Location: Latvija

PostPosted: Tue Feb 15, 2005 9:45 pm    Post subject:

Nuu, snows forewer. Kaa saprotu, tad sheit tiek apspriesta 1. reize, kad ir uz snowa...
Tad nu taa. Es pirmo reizi pameeginaaju, Bailos. Nu, liidz pratu nobraukt no kalna pagaaja aptuveni 4 stundas, bet, ta kā, palikām pa nakti tur, naakamajaa dienaa, neko nevareeja just, tapeec paneemu veel kaadas 3 h. Tad, naakamajaa dienaa, bija sajuuta, kaa buutu dzerts viss un baigi daudz. Tas bija pirms ~2.5 gadiem. Tagad - Snowoju diezgan normaali.
Es teiktu, kameer tu esi uz kalna un ja tevi tas aizrauj buutu iespeejams snowot visu dienu, un nejust saapes (un arii nogurumu), tachu, kad naakamajaa dienaa saac zheeloties par nepanesamo nogurumu, tas vaaksies vairaak un vairaak.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group