dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

3ds Max pilnā krāšņumā

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Edgaris
Guest





PostPosted: Mon Feb 28, 2005 1:54 pm    Post subject: 3ds Max pilnā krāšņumā

Pateikšu tikai mazas viltībiņas 3ds Max 6.0 dzīves pagarināšanai jūsu datorā.
Un tā, nokačājam 3ds Max 6.0, nokačājam Character Studio 4.2, var arī Tutorials.
Sākam instalēt maxi, cracku var atrast internetā, ja kādam nav, varu uzlikt uz savas mājaslapas. Viltība ir tur, ka tikko jūs mainīsiet datumu savam kompim (Vai tas kompis pats to izmainīs pārejot uz vasaras vai ziemas laiku), tā jums būs figa. Tad ir iespēja iziet un izmainīt datumu pavisam uz vienu nedēļu iepriekš. Tā būs pēdējā reize, kad to varēsiet darīt. Man iet jau 10 dienu, jo es rīkojos savādāk. Man ir 2 operētājsistēmas Katra savā loģiskā diskā. 3ds max laižu uz Server 2003. Kā beidzās maxim limits, tā izdzēšu serveri 2003 no WinXP puses(visu - gan documents, gan programm files). Tad atarhivēju Server 2003 RAR failu (To pēc pirmās installācijas saarhivējot). Un tad WinXP atrodu to Boot.ini failu, ierakstu, ka izmantoju divas OS un aiziet. Nekāda vairs tur Server 2003 installācija. Uzlieku pa jaunam 3ds max un Character Studio.
Un viss. Tiesa, nāksies arī likt DirectX un Videokartes driverus. Bet tas ir nieks. Nu, ja negribat ķēpaties, tad ņemiet 3ds Max 5.0, sadaboniet Six Roses cracku un darbojieties kaut līdz apnikumam. Bet 5. maxis ir nestabils, pie kādas nejaušas darbības var iziet no Windows.
Vēl piebilde pie 3ds Max. Ir gad;ijies, kad nepalaižas 3ds Max, jo redz licenze nestrādā. Ir variants pārstartēt datoru un ir variants cits.
Ar labo peles taustiņu uz My Computer, atrodiet Manage, tad Services, palaižiet tos, kas sākas uz C burta, ir tādi divi. Un nav problēmu tuvāko 2 nedēļu laikā. Nezinu par 3ds Max 7.0, tagad skatīšos, ir man arī Cracks tam.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Feb 28, 2005 2:34 pm    Post subject:

Ak dies, kas par perversijām!
Labi jau nav tā teikt - bet vai tad nu neeksistē normāls cracks? Vai tik vienkārši tu nemāki tādu atrast..
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Feb 28, 2005 3:14 pm    Post subject:

beidzam niekoties ar trial versijaam. pa tiiklu klainjo 3ds max 7 apgraiziita(bez sampliem, dociem un tml crapa) versija. uz 70 MB ja nemaldos, un visas fiichas straadaa bez probleemaam. Nu bet protams ja mees esam kaarumnieki tad arii 3CD bez probleemaam var atrast iekhs dc++.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Mar 01, 2005 4:25 am    Post subject:

Ar to 70mb versiju ir pasvaki. Tur nav vispaar nekaa iznjemot pliku 3dsmaxi. Pat sdk nav iekljauts, nemaz nerunaajot par visaadiem pluginiem. Pilnajai versijai uz treshaa cd laikam tikai tutoriaalji bija salikti, vai kaut kas tuvu tam, taa ka arii nepraktiski, sagraiziitu ieksh 2cd gan diemzeel nav naacies redzeet, bet varbuut neesmu mekleejis :)
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm    Post subject:

3D Maxim ir arii normaali cracki, man darbojas jau gandriiz gadu un nav bijusas nekaadas probleemas (dēļ 3DS Max). Googlee var atrast visu ko vajag.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 1:43 pm    Post subject:

nu gan.
es ieksh emules dabuju ar visiem crack briinumiem, iet neierobezhotu limitu, es tev uz epastu aizsuutiishu, nevaru klausiities, kaa tu tur mokies Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group