dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

3D World modeling...

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Feb 11, 2003 9:22 pm    Post subject: 3D World modeling...

Hehee.. tipa .. palasiiju juusu tekstus... zajebis... man ieintereseeja... zheel tikai ka esmu galiigs laame programmeeshanaa... bet ... ceru ka varu piedaliities shajaa projektaa ar konkureetspeejiigaam idejaam Very Happy

Tipa... juusu projekts.. kavinju tur... "Laachausis" "Kurbads" vai "Skuju Anna" man vienalga... nosaukumu var pamainiit... tipa... nevaru iekaaps kaadaa videe veidosiet ? viens saka ka taa kaa DIABLO ... otrs saka kaa Warcraft ... Treshais piedaavaa Firs Person Shooter; RPG; utt ... hmm... njez.. man jau patiktos tas Questa variants ar dazhaadiem vides kombineejumiem... tip ... speele izskataas gan kaa DIABLO (no saaniem un augshas) gan kaa FPS vai arii kaa Max Payne kursh buutu pats ideeaalaakais... Nu man doma taada... vienu briidi kaa Max .. otru kaa Diablo utt... domu uztveeraat ? ok ... ejam taalaak :DDD ....

P.S. Varu piedaavaas savas zinaashanas 3D softaa "Hammer" (vecais nosaukums - "WORLDCRAFT" ... shis softs ir domaats galvenokaart 3D vides veidoshanai ... (Visi tak esat Speeleejushu Half-Life) ... preciizaak 3D karshu veidohanai... to var izmantot kaa 3D modelju veidotaaju, tas saglabaa datus *.ol (Prefabs) formaa... gatavo karti speej exporteet uz *.map vai *.bmp .... Speej smuki izveidot apgaismojumu ... kustiigus interaktiivus objektus... Textuuras glabaajaad *.wad failucii ... atbalsta *.spr formaatu .. kas ir spraits manaa izpratnee Smile) ....

taa vareetu buut vide kuraa muusu laachausis paarvietotos ... shajaa progaa var izveidot visu (koki; eekas; kustiigi objekti; apgaismojums; dazhaadi specefekti utt) Vajadziigs tikai gudrinieks kas speetu uzrakstiit Game Engine kas speetu opereet ar shiem "Hammer" failiem un iipashiibaam .... Kvestinjsh taa neko sanaaktu un izkauties vareetu ... njez... moka Half-Life engine izmainiit ? bet tad nebuus taa roziiniite Very HappyD karoche njez... domaajiet pashi ... Es tak esmu reaals Lameris Wink
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Wed Feb 12, 2003 12:47 pm    Post subject:

Hi, vai nevareetu kaut kur sho Hammer nodownloadeet, taa iemeegjinaashanai?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Wed Feb 12, 2003 8:14 pm    Post subject:

nu vispaar jau half-life dzineegs jau ir antiiks. briinos ka sierra turpina to izmantot veel liidz shim, jo seviskji njemot veeraa, ka programmeeshanai tas arii nav seviskji eerts. imho H-L engine nevajadzeetu izmantot.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Thu Feb 19, 2004 1:31 pm    Post subject:

toties hl² engine ir pashaa jauniibas plaukumaa Laughing
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Feb 19, 2004 5:56 pm    Post subject:

Laachausis ir kaadu laiku jau kancelots. Un pat arii tad tas bija paredzeets kaa tiirs 2D briinums.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group