dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Izspīdinam iespējamos projektus!
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 12:20 pm    Post subject:

Quote:

Kas attiecās uz AI, tad tā ir mūsu saruna, kas cieši saistās ar Indago 2005 un manu projektu. Vai tad ne? Kam tad forums ir domāts vispār?
Tu man paskaidro, lūdzams.

Paskaties uz thread'a nosaukumu, luudzams.

Ja tu lasiit maaki, un par to es neshaubos, ja arii veel proti domaat, par ko arii man nav shaubu, tad ieveerosi, ka shis thread's jeb pavediens domaats tam, lai potenciaalie indago2005 daliibnieki vareetu iepaziistinaat paareejos ar savu projektu, vismaz aptuveni. Ja viens - piemeeram tu - saak vairaakus postus peec kaartas runaat tikai par vienu - savu - projektu, tad shim pavedienam zuud informatiivaa jeega - peec idejas katram, kas atveertu sho zinju, vajadzeetu guut vispaareeju priekshstatu par to, ko developeri grasaas taisiit. Tavi posti, savukaart, liek domaat, ka tas ir pilniigi cita veida thread's - kur tiek diskuteets par tavu individuaalo projektu. Un varbuut tas nemaz neinteresee apmekleetaaju, vinjsh pamet pavedienu.

Plus, individuaalas sarunas publiskaa pavedienaa ir ljoti nekorektas - tam var izmantot privaataas zinjas. Ja paareejiem foruma daliibniekiem nav ne jausmas, ne daljas par to, par ko juus te runaajat, kaapeec tas jaaliek publiskaa vietaa? Jo vairaak, ja teema ir pilniigi cita?

Es atvainojos, ka pats iekliidu offtopicaa, taapeec buushu spiests pateikt paaris vaardus on-topic.

=============================================

Person'igi es domaaju piedaliities Indago2005, tachu tas nav mans meerkjis - uztaisiit speeli tikai prieksh konkursa. Mans meerkjis ir vienkaarshi uztaisiit speeli un, ja nu gadaas taa, ka uz to briidi, kad esmu pabeidzis arii konkurss veel nav nosleedzies, iesniegt to konkursam.

Kaadu speeli taisiishu? To veel negribu iisti "atklaat", jo - kaa jau biezhi [man] gadaas, izstaasti par projektu pirms tas ir gatavs un tas nekad neieraudziis dienas gaismu. Tikai piebilde - tas nav neviens no maniem ieprieksheejiem projektiem, shis ir diezgan jauns, to nav redzeejis neviens un arii par to nezina neviens, iznjemot mani.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 5:36 pm    Post subject:

Man tāpat kā Kamazsam Smile Tikko izstāstu vairākiem cilvēkiem-ātri zūd vēlme veidot. Pats nezinu kādēļ. Es laikam (visdrīzāk) indago pat varu necerēt piedalīties, jo tas ir pirmais "lielais" projekts manā programmētāja mūžā. Izņemot mani par projektu zin vēl 2 cilvēki ar kuriem tas projekts arī tiek realizēts. Projekts ir svaigs (pat ļoti) tādēļ tagad reklamēt to nav liela jēga. Vot varbūt indago2006 vai indago2007... Nedomāju, ka darbs tiks beigts līdz gada beigām. Pirmkārt laika trūkuma, otrkārt zināšanu dēļ. Tagad sanāk ka man ir tukšš topiks Confused
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 7:58 pm    Post subject:

Eeemm...a vairākas spēles drīkst iesniegt? Smile Man galvā šobrīd sēž 3 ļoti vienkāršas, bet manuprāt interesantas spēles.
Un es kā vienmēr cenšos iziet uz tieši interesantumu, tā, lai spēlētājam kļūst interesanti, nevis HI-END grafiku. Smile Bet nu, tomēr, man ar savām 2D spēlītēm ir grūti konkurēt ar 3D spēlēm. (Vismaz ar līdzīgām, kā paradīzes sala, or smth).

Bet manuprāt, labs 2D ir daudz labāks, nekā slikts 3D (nejaukt iekšā Paradīzes salu šajā teikumā).

A kā ir ar interesantumu un grafiku? Kas labāks - lieliska 3D grafika (augstākie efekti) ar drausmīgi bezgaumīgu un garlaicīgu sižetu, vai arī primitīva, kubiska 2D grafika ar ļoti interesantu sizētu un ērtu spēlēšanas veidu? Smile
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 8:18 pm    Post subject:

Zini, tu vareetu savaakt visas savas mazaas speeliites salikt vienaa veselaa. Vareetu buut diezgan origjinaals mixeejums. :)

Un to peedeejo ko teici vareetu noformuleet savaadaak. Primitiivu grafiku var atljauties speeles ar neizsmeljami interesantu geimpleju, piem tetris, vai no jaunaakajiem indie gabaliem - N. Uz sizetu balstiitai speelei tomeer ir vajadziiga grafika, lai radiitu atmosfeeru, noskanju. Ar abstraktaam formaam buus ljoti gruuti izveidot sizetisku speeli. Taa ka droshi vien ja nespiid grafika tad labaakais ir spiest uz interesantu geimpleju un advanceetu fiziku.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 11:49 pm    Post subject:

Nebūtu prāta darbs vienam autoram iesniegt atsevišķi vairākus projektus. Tikai nevajadzīgi sadalītu balsis priekš viņa, it īpaši, ja spēles ir līdzīgas.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Apr 20, 2005 12:09 am    Post subject:

Eemm...nu redz. Katra spēle (teiksim, tieši manā gadījumā) ir pilnīgi atsķirīga. Viena ir stratēģiska, viena RPG, viena tur kautkāc šūters. Nuvo. Pēc būtības, katrai spēlei punkti tiktu vērtēti atsevišķi. Ķipa, nevis vērtēts programmētājs, bet viņa spēles un tās netiktu savā starpā saistītas.
Anyway, var jau piereģistrēt uz citiem vārdiem. Wink
Un vēlkas - vairāk spēļu, lielāka izvēle. Iepriekš tomēr bija baigi maz to spēlīšu. Smile

Bet nu, ja ņem loģiski. Kas tas pa kontestu, ja viens autors iesūta daudzas spēles? Katrs autors uztaisa labāko, ko var un to liek priekšā.
Un tomēr - vai spēlētāju skaits un spēles, kas tiek līdz finālam ir pietiekami daudz, lai pieļautu vēl dajebkādu filtrēšanu?

Daļēji šī problēma atrisinātos, ja taptu tas soft.hackers.lv klons. Ķipa, visas nepārāklabās spēles lidotu uz turienu un tur cīnītos par nedēļu, mēnešu topiem.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Apr 20, 2005 8:29 am    Post subject:

Kāpēc ne? Ja noteikumi aizliegs, vienmēr varēs atrast veidu, kā tos apiet. Vairākas spēles no viena autora ir ļoti normāli. Tur nevajag gadu, lai uztaisītu demo labam side-scrollerim.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Apr 20, 2005 1:09 pm    Post subject:

Var gadiities ka EbbSoft shogad piedaliisies ar 2 projektiem (neteiksu kaadiem), ja viss ies kaa smeereets. bet dziivee parasti viss neiet kaa smeereets, taadeelj mani maac stipras shaubas. Siikaak neko nestaastiishu - nepaarsteigsos ar plaaniem.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group