dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Shape The World - MMORPG.

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Sun Aug 31, 2003 8:14 pm    Post subject: Shape The World - MMORPG.

Shape The World ir neatkarīgs projekts, kura realizācijai iz nepieciešams izveidot 2D dzini. Tas ir History/Stategy/Fantasy MMORPG, kurš savā ziņā ir unikāls, jo spēlētāji paši ceļ savas pilsētas un veido savu pasauli. Spēle ir balstīta uz teamplay, bet ir iespējama arī patstāvīga dzīvošana. Šī spēle ir maksimāli pietuvināta reālajai dzīvei, un ir reizē ir arī "civizācijas attīstības simulācija". Pašlaik - idejas stadijā. Tiek meklēti programmētāji, kas varētu palīdzēt realizēt šo ideju. Ir nepieciešams spēcīgs dzinis ar editoru, jo, ja ir editors, tad arī tie, kas nepieprot programmēšanu tik labi, spētu veidot šo pasauli. Darbs balstās uz iniciatīvu nevis uz samaksas principa. Tie, kas vēlās palīdzēt realizēt šo mmorpg projektu, kontaktējaties ar mani caur mIRC, serverī irc.delfi.lv, ar komandas /query SquallTM palīdzību. Vai sūtiet pieteikumus uz manu e-pastu: SquallTM@navigator.lv tad sīkāk uzzināsiet par šo projektu.
Back to top
Eikju^
Guest





PostPosted: Tue Sep 02, 2003 4:22 pm    Post subject:

Kas ir projekta vadiitaajs? Kaads ir tiims, taa sastaavs?
Vairaak informaaciju, please...
Tas Tavs projekts, ja tas vispaar ir tavs, izklausaas paaraak utopiski, manliekas, tu nedaudz sahaipojies esi.
Vieniigi, ja tu maaki programmeet un apjeedz ar ko tas saistaas, lai realizeetu shaada apmeera projektu. Redzi, respektiivi, Latvijaa ir pietiekoshi daudz cilveeki ar attieciigi pietiekoshi attiistiitu izteeli, lai izdomaatu pashi savu speeli, taas story line un visu no taa izrietosho, taa kaa, es apshaubu vai kaads realizees, peec pasha iniacitiivas, sveshas idejas! Idejas ir daudz un dazhaadas, realizaacija ir jau cits etaps, storyline ir jaabuut saistosham visiem, piemeeram, projekts 'laachausis', kur storyline veido, manupraat, viss tiims un tas vinjus vieno(taa tak ir Latvieshu mitiologija) utt... Wink
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Sep 02, 2003 6:15 pm    Post subject:

Es vadu. Tur jau ir tas suns aprakts,es nejedzu no programmēšanas vairāk, cik Pascal. C++ nemaku. Es saprotu, ka nevisiem gribētos realizēt, tā teiksim "Svešu Cilvēku Idejas". Nu komanda, kāda nu tur ir komanda - četri cilveki, kas realizetu šo ideju, ja varētu. Bet neviens no tiem nemāk tādā līmenī, lai uztaisītu šādu engine.
Back to top
Eikju^
Guest





PostPosted: Tue Sep 02, 2003 8:02 pm    Post subject:

Skaitam jau nav pilniigi nekaadas noziimes, svariigi, ko tie cilveeki maak, kaadas ir prasmes, vai ir piedaliijushies liidziigu projektu iistenoshanaa utt. Jo tik pat labi tie cetri var buut parasti kvakeri(tb gameri), kuri pieteikushies tikai taadeelj, ka tavs nodoms 'kruta izklausaas' un ka vinji tiks pierakstiiti pie autoriem, neko nedarot!

Ok, tik taalu tikaam idejas visiem un vienmeer ir, next, ko tie ljauzhi prot? Datorgrafika, photoshop, 3dmax, maya? Varbuut, kaut kas saistiits ar muuziku?

Vienkaarshi tas ir bezjeedziigi tiimaa njemt cilveekus, kuri neko vai arii praktiski neko nejeedz, tikai maak meetaat soliijumus un uber detalizeetus gameplay, storyline aprakstus:"jaa, un tur veel varees shito un to".

Un, ja galugalaa kaads novinjiem pieprot datorgrafiku, 3dmaxu, tad vinjam vieta atradiisies, jo tieshi daudzi projekti mirst tieshi grafiskaa izpildiijuma deelj!
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Sep 02, 2003 10:07 pm    Post subject:

Grafika un Photoshop nav tas lielākais, kas tagad ir vajadzīgs. Es teicu, ka meklēju programmētājus, ar grafiku ņemsies tie cilvēki, kas tagad ir tīmā, ja vajadzēs, rekrūtosim vēl. Vajag programmētājus, ieteicams C++, cik es zinu, tas ir labākais engine.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Sep 02, 2003 10:38 pm    Post subject:

Pirmkārt, C++ nav engine, bet gan valoda. Otrkārt, valoda jau ļoti laba, taču uzstādīt to kā prasību nav nemaz tik labi. Ir daudz cilveeku, kas ikdienaa darbaa straadaa ar DELPHI, kas ir ObjectPascal. DELPHI ir milziiga guuzma visaadu komponenshu, biblioteeku un veel visa kaa + DELPHI ir stipri vienkaarshaaks nekaa, piemeeram, Visual C++. Ar to es negribu teikt, ka jums tagad jaapaarmetas uz DELPHI vai dies sazin kur, tachu uzstaadiit C/C++ kaa prasiibu es neredzu iemesla. Treškārt, PASCAL un ObjectPascal/DELPHI ir ļoti līdzīgi, tādēļ jums ir vērts pašiem mēģināt kaut ko cept. Pieredze rāda ka pirmo projektu ar lielām ambīcijām nav jēgas taisīt tādēļ es arī šaubos, vai jūs maz apzinaties, ko esat uzstādījuši kā mērķi. Lai jūs to saprastu, iesaku pašiem pamēģināt paprogrammēt. Super-mega brīvības ideja un advancēts dzinējs bija arī Lāčausim, kad jamo projektēja, bet rūgtā dzīves īstenība lika saprast, ka tā tā lieta neies. Teikšu kaut ko tādu, ko es pats nekad neesmu darījis - pamēģināt no sākuma uztaisīt vienkāršu spēlīti. Uztaisiet vienkāršu stratēģiju bez tīkla atbalsta, ja tā aizies, pielieciet tīklu. Ja tas aiziet, advancējiet uz MMORPG (kas gan nav īstais defiņējums dotajā situācijā). Varu diezgan droši apgalvot, ka neviens C++ programmētājs tā no malas nepienāks un nesāks jums taisīt diezgan advancētu (ar domu - tādu, kurā ir daudz fīču [lasi - daudz darba jāiegulda]) dzinēju. Iesaku paļauties tikai un vien''igi uz sevi un no sākuma pamēģināt ko ne tik sarežģītu konceptuālā ziņā. Redzēsiet, ka jau tas ir ļoti grūti un prasa lielu darbu.

Viss augstāk minētais, protams, ir bullšits un nav ņemams nopietni, ja vien pašam nav tāda vēlēšanās. Ja man to kāds teiktu, es viņu pasūtītu 13 mājas tālāk un vēl pa kreisi.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eikju^
Guest





PostPosted: Wed Sep 03, 2003 3:48 pm    Post subject:

Ja taisa web baazeetu speeli, tad c++ ir kaa prasiiba, ieteicams vispaar staadiit serveri uz linux, piem. client(Delphi), serveris(C++, linux)... un, jaa, ko es te vispaar muldu?! Paliksim pie 'deelas', SqualTM tu vispaar apjeedz, ko esi uzneemies?
Also paldies Kamazam, ka jamo apskaidroji... heh, heh
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Sep 03, 2003 8:00 pm    Post subject:

Paldies, ka paskaidrojāt. Tagad, vai kāds nevarētu izdzēst šo topicu?
Back to top
Eikju^
Guest





PostPosted: Thu Sep 04, 2003 6:42 pm    Post subject:

Paskaties kaut vai uz Kamaza Pahri, cik ilgs laiks ir pagaajis?! Beigaas nekas nopietns nav sanaacis(baudaams un speeleejams), vieniigais, ko Kamazs ir ieguvis, ir zinaashanas par to, kaa nevajag taisiit speeles, nevis otraadi. (Tiiri mans viedoklis)
Idea Es uzskatu, pirmajai speelei ir jaabuut arkaadei vai kaut kam liidzveertiigi vienkaarsham, bet tas veel nenoraada uz to, ka speele buus kaut kas nespeeleejams, arkaades var tiiri labi uztaisiit ar even mazaam zinaashanaam un pieredzi. Nu, ko? Let's give a try! Wink
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Sep 05, 2003 9:24 pm    Post subject:

Jā, bet izdzēsiet šo tematu.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group