dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Vajag GTA engine!

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Grafikas programmēšana un teorija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 10:42 am    Post subject: Vajag GTA engine!

Man vajag dabūt Grand Theft Auto engine, ja tāds kautkur ir dabūjams vai kautko līdzīgu! Nevis tos GTA III vai Vice City, bet to kurš ir 2D! Man galvā ir grandiozs projekts, kuru bētu vērts izpildīt. Man te būtu liels čakars ar pašu spēli (karte, transports, cilovēki(iedzīvotāji), visas tās tekstūras) un ir nedaudz slinki engine no nules rakstīt... Vai ir kas līdzīgs, verbūt kādam ir pieredze?

P.S. Par spēli nestāstīšu, jo kad daudzi par iedomāto zin, parasti ātri pazūd veidošanas interese. Vienīgais ko varu atklāt ir pilsēta un skats no augšas kā vecajā labajā GTA. Un tiem, kas domā, ka gribu veidot GTA klonu vai kautko līdzīgu - dziļi maldās, man vienīgi der tas, kas tur ir Smile Tāda putra.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 11:56 am    Post subject:

Nedomāju, ka GTA ir open source engine, tāpēc, ja arī tu to dzinēju kaut kur dabūsi, spēli ko uztaisīsi varēsi spēlēt tikai pats mājās un varbūt vēl kādam kaimiņam iedot.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 12:32 pm    Post subject:

nu vispār stipri izplatīt es arī netaisījos. bet vai kkas līdzīgs ir? pašam rakstīt baigi ilgi sanāks. vispār neesmu viens, esam trīs, bet derētu ar ko citu smadzenes nodarbināt...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 1:43 pm    Post subject:

Cik es sapratu tev vajag grafisko dzineeju, tad es iesaku izmantot HGE engine, grafika ir labaaka nekaa GTA, straadaa aatri un ir lielas iespeejas, diezgan vienkaarss. Ar vinu var uztaisiit GTA liidziigu speeli.
http://hge.relishgames.com

Tas ir maksas, tacu nav jaamaksaa, ja speele netiek paardota par maksu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 1:56 pm    Post subject:

Biju jau redzējis šo Engine, bet toreiz es iebraucis nebiju kā tas ir jālieto, lai nu tik šoreiz nava tāpat Laughing Nu palasīšu dokumentāciju... Es kad biju vilcis, tur novilkās kkādi sampli un tie zvaigznīšu efekti. Moš netā vilku?

P.S. Uzreiz atzīstos - programmēšanā zinu tikai delphi un tur neko īpašu uzmeistarot neprotu (es domāju spēli nevis programmu), programmēšu nevis es bet viens no maniem sabiedrotajiem. Un es... Es cītīgi izzubrīšu viņa darbu, lai vēlāk viņam var palīdzēt. Man vairāk darbs ir pie dizaina, sižeta utt.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 1:59 pm    Post subject:

Aizmirsu piebilst, nevajag piedāvāt to, kas ir iekš C++! Kā zinu, iekš Delphi ir visas funkcijas, kas ir vajadzīgas. Ja es kļūdos - tad vilkšu C++ un iegrimšu uz pusgadu manuāļos.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kristians



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 99
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 5:12 pm    Post subject:

panjem gamemaker paartaisi street racer spraitus un buus tev kaut kas liidziigs GTA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Grafikas programmēšana un teorija All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group