dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Tirgus placis
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sat Apr 30, 2005 8:02 pm    Post subject: Tirgus placis

Šeit varētu prasīt un piedāvāt palīdzību sakarā ar Indago konkursu. Ne katrs ir cilvēks orķestris, tāpēc sadarbība bieži ir nepieciešama.

Sākšu ar sevi. Smile Es piedāvāju savu palīdzību Indago projektiem, kā cilvēks, ko spēļu beigu titros parasti apzīmē ar aditional design vai level design. Esmu gatavs izstrādāt spēļu līmeņus un palīdzēt citās ar spēļu konceptuālo dizainu saistītās lietās, arī pie scenārija, ja tas nav nepieciešams pārāk izvērsts, varu pielikt roku. Ar dizainu es nekādā ziņā šeit nedomāju mākslinieciskās (grafika) vai tehniskās lietas, tas nav mans lauciņš. Man nav nekāda konkrēta uzstādījuma, ko tieši gribētu taisīt, esmu elastīgs. Varu pakļauties projekta pārējo censoņu reālajām spējām, un atbilstoši tām tad arī izstrādāt savus risinājumus.
Kāda ir mana pieredze gamedev? Praktiski nekāda. :)

Sazināties ar mani varat postojot šajā tematā, rakstot PM vai sūtot e-pastu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lynx
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 70
Location: Rīga

PostPosted: Sun May 01, 2005 1:58 pm    Post subject:

Ah ideāli topiks nāk kā saukts.

Man ir pāris lietas ar kurām vajag palīdzību prieks Jūras Vilkiem. Esmu nolēmis pārcelt spēles darbību uz Baltijas jūru, tādejādi popularizējot Latviju, Ziemeļeiropu un vispār šo reģionu kopumā, jo ir ideja laist spēli gaisā 2ās valodās Angļu un Latviešu. Un pirmais, pats galvenais, kas ir nepieciešams ir:

1)Kartes izveidošana, šeit paveras 2as iespējas:
1. iespēja: Mākslinieks uzzīmē dažāda tipa reljefa lauciņus 50x50px izmērā(piemēram 2 dažādas zāles, Kādi 3 ūdens veidi un aptuveni 35 dažādas krasta līnijas, jo tas ir praktiski galvenais, kas veido reljefu, Pāris pilsētu veidus(maza, vidēja, liela) etc. Galvenais lai šos lauciņus varētu vienu ar otru veiksmīgi savietot. Tāds pats veids ir jau pašreizējajā kartē, cik no to var saukt par karti, jo tur atrodas tikai maza sala.
+ varētu būt elementārs veids kā izveidot jebkādu karti, un jebkurš cilvēks praktiski varētu salikt spēles laukumu. Tādejādi palielinot spēles replayability, Cilvēkiem apnīk Baltijas jūra? - Lūdzu uzliksim pilnīgi izdomātu arhipelāgu, vai arī, piemēram, Japānu.
2. iespēja - Mākslinieks uzzīmē to pašu Baltijas jūru, ļoti detalizēti un pēc tam sagraiza to karti pa 50x50px un savada visu datubāzē. Imho sasodīti liels darbs + vel iespējami ilgs kartes lauciņu loadings, man piemēram tagadējo karti vienreiz uz Firefox janokešo un visi lauciņi atkārtojas un bildes nav jālādē. Bet ja karte būs ļoti detalizēta, tad visu laiku nāks jauni lauciņi klāt un tik jālādē nost. Liela slodze.

2) Pasaules izveide. Teikšu godīgi es esmu programmētājs un ar izdomu man ir tā pašvakāk. Šī cilvēka uzdevums tad būtu izdomāt sižetu, sataisīt pasauli(gads, kuģi, resursi, notikumi, valstis, kas piedalās, varbūt taisīt par laiku, kad eksistē Hanzas savienība, bet atkal jau sāk parādīties tieksmes klonēt Parician utt Smile kautgan ideja nav slikta.) questus ja tādus taisam.
Liela daļa ir no šī visa pabeigta, bet kuģus, ar visiem statiem un bildēm, pagaidām, esmu aizņēmies no Akellas Sea Dogs. Resursi un to ikonas tas pats. Nav labi - vajag cilvēku, kas visu šo pārvērš orģinālu tikai vienai spēlei esošu. + mākslinieku, kas sazīmē resursu ikonas un kuģu bildes, aptuveni tādā pašā stilā kā ir tagad. Eximo, ja ir velme tādam nopietnam(plašam) darbiņam - ziņo.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Mon May 02, 2005 12:35 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 12:59 pm; edited 1 time in total
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 06, 2005 9:28 am    Post subject:

Paklau, jaunieši, uzmetiet acis topikam. Jūs atkal savā starpā par sev vien saprotamām lietām diskutējat, kas ir pārējiem nesaprotamas un, kurām praktiski nav nekāda sakara ar šī pavediena ceelo meerkji. Sheit buutu jaabuut vietai, kur tie, kas var, piedaavaa savu paliidziibu, bet tie, kuriem vajag to paluudz ar nelielu anotaaciju. Nevis aiziet pilniigaa offtopaa.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Angel



Joined: 02 Jan 2005
Posts: 113
Location: Latvija

PostPosted: Fri May 06, 2005 10:59 am    Post subject:

Pēc manām domām visu šo offtopiku Hobits vareetu mieriigi dzeest aaraa, jo visiem nav jālasa šie bezsakara striidi.... Sākot ar Himself liidz galam(šo un kamaza ieskaitot, protams)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Fri May 06, 2005 11:38 am    Post subject:

Ok, nedaudz patīrīju.
Tātad lūdzu, postojam tikai atbilstoši tēmai:
Quote:

Šeit varētu prasīt un piedāvāt palīdzību sakarā ar Indago konkursu.


Starp citu, itkā jau cilvēku te nav daudz bet varbūt ir vērts padomāt par noteikumu sacerēšanu lai gluži 'bezpreģels' nenotiek?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Sat May 07, 2005 9:47 am    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
Johny_JK



Joined: 21 Feb 2005
Posts: 18
Location: Rīga un Cēsis

PostPosted: Sat May 14, 2005 2:23 pm    Post subject:

Konamis, Tu proti taisīt modeļus ar Studio Max? Tad varbūt proti taisīt arī atbilstošus Half-Life dzinējam? Man te ir doma par Half-Life modifikāciju, bet viss man stāv uz vietas, jo nav paša galvenā - pieņemamu pretinieku modeļu. Pats ar to negribu ņemties, jo modelēšana mani galīgi nesaista un labāk patīk taisīt kartes\līmeņus un moda koda daļu. Varbūt varēsi palīdzēt ar modeļiem? Ja palīdzēsi, tavs vārds noteikti tiks iekļauts titru pirmajās rindās. Smile
_________________
Ja interesē HL un CS karšu veidošana (mapping) latviski vai arī, ja gribi pamēģināt Age of Empires 2 latviskojumu, tad dodies uz manu mājaslapu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Mon May 16, 2005 12:56 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
Johny_JK



Joined: 21 Feb 2005
Posts: 18
Location: Rīga un Cēsis

PostPosted: Tue May 17, 2005 8:53 pm    Post subject:

Konamis, nu tev nemaz nebūtu jātaisa modelis no nulles. Man ir jau modelis, ko varētu izmantot kā bāzi un jaunais modelis gan poligonos, gan izmēros būtu tāds pats kā vecais. Animācijas arī paliek tās pašas. Žināms, ka Half-Life modeļus var taisīt ar maksi, bet vajag pluginu modeļu eksportēšanai (man ir tāds dabūjams). Nu ko, esi runājams par šo lietu?
_________________
Ja interesē HL un CS karšu veidošana (mapping) latviski vai arī, ja gribi pamēģināt Age of Empires 2 latviskojumu, tad dodies uz manu mājaslapu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed May 18, 2005 8:43 am    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed May 18, 2005 1:01 pm    Post subject:

heh - kur ir moderatori. te jau atkal saakaas chats. puikas - ir taada shtelle kaa PM!
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Wed May 18, 2005 1:48 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
Guncho



Joined: 25 May 2005
Posts: 12

PostPosted: Wed May 25, 2005 5:27 pm    Post subject:

Piesakos taisiit muuziku prieks speeleem, ja kaadam vaig ar prieku paliidzeeshu...

Tikai no saakuma jaaredz speele, kautvai aptuvenaa doma par speeli, jo ateelam ar muuziku ir labi jaasaiet kopaa !
_________________
Un taa arii notika ...
Back to top
View user's profile
s1
Guest





PostPosted: Wed May 25, 2005 9:39 pm    Post subject:

Guncho, vai negribi pamēģināt uztaisīt fona muzonu. Es varētu tev atsūtīt pāris skrīnus... (interesanti, kāda ir tava e-pasta adrese?)
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group