dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spēle uz zagta dzinēja Indago?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  

Vai Indago atļaut piedalīties spēlēm kas izmanto zagtu(nelegālu) dzinēju?
Jā, bez jebkādiem ierobežojumiem!
18%
 18%  [ 7 ]
Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!
16%
 16%  [ 6 ]
Jā, ar noteikumu ka vērtētāju žūrija pati izlemj spēles likeni!
18%
 18%  [ 7 ]
Viennozīmīgi nē!
45%
 45%  [ 17 ]
Total Votes : 37

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed May 11, 2005 10:59 pm    Post subject:

>> BlackSnake
Nu jautāju es tādēļ, ka gribu saprast, kāpēc pagājušogad tu notinies uz konkursa laiku, bet šogad nez kāpēc ar pilnu tvaiku "kačā pravas". Man arī nav skaidrs, kas vispār organizē INDAGO konkursu un ja arī piedalies konkursa organizācijā, tad kāpēc tev pieder galīgais vārds par nolikumu? Mēs labi zinām tavu viedokli par komerciālo dzinēju nelikumīgu izmantošanu, bet tavs viedoklis != INDAGO viedoklis. Ja tomēr ir, tad gribētu noskaidrot uz kāda pamata, jo iepriekšējo konkursu reāli koordinēja tikai ra001 un, cik noprotu, arī Hobitz. Kādā sakarā tu te parādies?

Kas vispār tad ir pie Indago stūres? Kas pieņem lēmumus?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 11:14 pm    Post subject:

anggelus wrote:
Piemēram, es nepiedalos balvas dēļ, es piedalos, tikai lai parādītu citiem savu veikumu. Balva ir otrajā vietā, pirmajā vietā ir gandarījums par paša paveikto un it īpaši ja citiem arī patīk.


jā, domāju vēl vismaz pāris gadus vai vairāk tā tam arī vajadzētu palikt- tad jau ar laiku nošķirt augstākas klases konkursu, kurās varētu cīnīties iepriekšējo konursu uzvarētāji- vārdu sakot, būtu divi konkursi, protams, augstākajai klasei būtu drakoniskāki noteikumi un prasības, toties jau redzamāks un reālāks balvu fonds, lai veicinātu vēl augstāku attīstību, bet iesācējiem apmēram kaut kas tāds kā tagad. bet tas vēl nākotnē, tad jau manīs, kā tas izvērtīsies. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Thu May 12, 2005 10:32 am    Post subject:

Varbūt šeit pat forumā uzrīkot balsošanu (uz noteiktu laiku) par to, vai vajag ļaut piedalīties ar nelicenzētu dzini? Atbilstoši tam, kāds būs rezultāts, arī palabot/nelabot Indago noteikumus. Galu galā, manuprāt, noteicošajai balsij ir jābūt gamedeviem, jo priekš viņiem taču šis konkurss ir tapis.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu May 12, 2005 12:33 pm    Post subject:

Uztaisi topicu ar balsoshanu, Eximo, un nelielu ievadtekstu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Thu May 12, 2005 12:38 pm    Post subject:

varbūt šo pašu tēmu sadalīt tur, kur sākas diskusijas pat dzinējiem un ar to saistītiem noteikumiem, un tad augšā balsošanu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu May 12, 2005 3:44 pm    Post subject:

Vēltāc Q.... ja es visu to spēli uztaisu, teiksum uz nelegāla Delphi vai Visual C++... vai tas gadījumā nezskaitās līdzīgi, kā izmantott nelegālu enginu?
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Thu May 12, 2005 4:14 pm    Post subject:

---

Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Thu May 12, 2005 5:05 pm    Post subject:

Quote:
ja es visu to spēli uztaisu, teiksum uz nelegāla Delphi vai Visual C++... vai tas gadījumā nezskaitās līdzīgi, kā izmantott nelegālu enginu?

No tā, vai tev ir legāls Delphi vai Visual C++, nemainās darāmā darba apjoms, bet, ja tu nosper dzini, darba apjoms ievērojami samazinās. Tur ir tā būtiskā atšķirība.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu May 12, 2005 8:09 pm    Post subject:

nu vispaar jau darba apjoms mainaas ja izmanto teiksim visual studio(+visual assist/devpartner studio) vs pliks devc++
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
BHC
Guest





PostPosted: Thu May 12, 2005 9:03 pm    Post subject:

Būtībā BlackSnake piekoriģē Indago noteikumus tā, lai viņam būtu izdevīgāk, pie tam, cik noprotu, viņš spēlējis relatīvi mazu lomu iepriekšējā gada Indago organizēšanā, bet veikli iemanījies kačāt noteikumus.
Es nebrīnos, kādēļ BS nav spējis sev nokomplektēt komandu. :lol:

No programmētāja skata punkta, ja varēs izmantot nelegālus dzinējus:
1. Izstrādājot pats savu dzinēju, es pats sevi apzogu, izsitot MILZĪGU robu izstrādes laikā. (ja neskaita iegūto pieredzi)
2. Būtībā komandai, kam ir ārtists un/vai modelētājs ar smadzenēm, programmētājs nav vajadzīgs, noskriptēt var diezgan sekmīgi arī bez.
3. Pilnīga brīvība, grāb ko gribi un cik gribi - vajadzētu tā kā aizsākt topiku par to, kurš ir labākais speramais dzinējs, ko a?

Atsaucot atmiņā iepriekšējā gada Indago, vai tad bija tik slikti? ne-e. Vienīgi prasījās tā kā vairāk dalībnieku, bet tas nāk līdzi ar publicitāti.
Back to top
Guest






PostPosted: Fri May 13, 2005 8:47 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Fri May 13, 2005 10:29 am    Post subject:

tieši tā- spēļu izstrādes konkurss, konkurss, kur drīkts arī strādāt komandā- ja es savai komandai nevaru atrast programmētāju, tad arī izmantoju dzini (nu tik daudz jau protu, jo iekš game studio ir c-stript ,kas ir apgraizīts c++, ir vienkārša valoda), bet par to maksāju naudu- pirmkārt par to, ka tiek ietaupīts krietni laiks, otrkārt, es aizvietoju cilvēku,kas izstrādā dzinēju, treškārt, man jau katru gadu nebūs jāpērk, jo varēšu izmantot to pašu, ja nevajadzēs, ko jaudīgāku- tāpat, kā tie, kuri izveido savu dzinēju- nav jau obligāti katru gadu jātaisa jauns dzinis- var mēģināt to pašu uzlabot, ja nepieciešams.

manuprāt, tu nesaproti, kas ir spēļu izstrādes konkurss un konkurss kā tāds Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri May 13, 2005 11:50 am    Post subject:

Konamis, tu domā, ka spēļu izstrāde ir vien tikai grafikas sazīmēšana/skaņas efektu izveide/modeļu izveida un primitīva saskriptošana? To jau drīzāk dizaineru/mākslinieku konkursam var pielīdzināt..
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Fri May 13, 2005 12:40 pm    Post subject:

Piekriitu gan bubu, gan Konamis. No vienas puses, galvenais nav izcila grafika (ko speej uzziimeett lieliski maakslinieki), jo shis nav nekaads maakslinieku konkurss. No otras puses - galvenais nav legaals/labs kods, jo daliibnieku tiktieshaam ir maz. Un no treshaas puses... ja man ir izveele, kodeet visu no 0 un ziimeet (protu tikai 2D kodeet), vai dabuut gatavu un ziimeet (3D), tad ess labaak izmantoju gatavu dzini un vienkaarshi shamo tur paskriptoju.
Ja buutu iespeeja izmantot gatavos dzinjus, tad scripteri imho atrastos ljoti padaudz, jo visi gatavie engine tomeer balstaas uz Basic tipa. t.i. - pat pusadvanceec lietotajs var ko uzkodeet.
Un veelviens miinuss galvenajiem dzinjiem - es varu panjemt gatavu kautkaadu Kveika dzineeju un shamo MODot, a paareejie visu kodee no 0........ arii negodiigi. :)
Varbuut javeido taadu, kaa atljauto gatavo enginu izmantoshana... attieciigi, tas A6, vai kaa juusturshamo saucaat buutu atljauts, bet tur buutu apakshnosacijumi, ka speele nevar pretendeet uz balvaam (var uz pirmo viettu pretendeet, bet ne uz balvaam).
Un runaajot vispaar par shitaadiem gadiijumiem. Tikpat labi es varu nokachaat kaadu Kveikveidiigu dzini uz Delphi un shamo taa paartaisiit, ka neviens gailis pakalj nedziedaas.. ;)
So, iznaak, ka daudzkas tomeer buus uz speeletaaju sirdsapzinjas. Neizsekosiet visu. ;)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Fri May 13, 2005 3:19 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group