dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spēle uz zagta dzinēja Indago?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  

Vai Indago atļaut piedalīties spēlēm kas izmanto zagtu(nelegālu) dzinēju?
Jā, bez jebkādiem ierobežojumiem!
18%
 18%  [ 7 ]
Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!
16%
 16%  [ 6 ]
Jā, ar noteikumu ka vērtētāju žūrija pati izlemj spēles likeni!
18%
 18%  [ 7 ]
Viennozīmīgi nē!
45%
 45%  [ 17 ]
Total Votes : 37

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun May 15, 2005 8:17 am    Post subject:

Plus. Padomājiet, kas ir potenciālie sponsori šādam pasākumam? Un kāda ir viņu attieksme pret pirātismu. Ja kāds no organizatoriem ies runāt valstiskā līmenī par atbalstu jaunajam geimdevu konkursam (kas buutu sveetiiga lieta, jo valsts meedz visaadas huinjas atbalstiit), tad var sanākt nesmuki, ka pakliist baumas internetaa vai aviizees, ka indago2k5 oficiaali atljauts izmantot zagtus dzineejus. Paziistot zhurnaalistus (un es bik paziistu) varu prognozeet, ka vinji to bildi uztaisiis peec iespeejas dramatiskaaku un tad... un tad vareesim aizmirst gan par indago, gan, patiesiibaa, par visu daliibnieku un - jo vairaak - pashu organizatoru labo slavu. Personiigi es noteikti negribeetu buut kaut kaadaas oficiaalaas saistiibaas ar Indago, nja tur tiek oficiaali pieljauta zagta programmatuura.

Veel vairaak, es - kaa viens no potenciaalajiem daliibniekiem - vareetu pat apdomaat iespeeju nepiedaliities, lai uz mani nekristu pasaakuma eena. Nu blin, ja es kodeeju izmantojot legālu Dev-Cpp,legaalus grafiskos editorus, SDL API, legaalu skanjas softu utt. tad nafig man kaut kaa saistiities ar konkursu, kur tiek klaji pieljauta piraatiska softa izmantoshana pat noteikumos.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Sun May 15, 2005 11:54 am    Post subject:

jā, ja mēs gribam, lai INDAGO patiešām tiktu rakstīts ar lielajiem burtiem, kā vienīgais oficiālais GameDev konkurss Latvijā un varbūt arī Baltijā (to es neesmu pētījis, bet noteikti vajadzētu painteresēties, jo būtu jauki, ja pēc gadiem dažiem mēs rīkotu konkursu arī starp Baltijas valstīm Smile), tad arī jādara viss, lai pēc iespējas viss tiktu pietuvināts oficiālajiem- neviens jau neliedz taisīt tā pat spēlītes un rādīt draugiem vienalga kur, bet konkursa kvalitāte jau nav kvantitātē- labāk, lai oficiāli piedalās 5, bet kārtīgi, nevis 20 visādas svilpastes, kas jauks ārā konkursa līdzsvaru un graus INDAGO prestižu. ir viegli iekāpt darvā, daudz grūtāk to pēcāk nomazgāt.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun May 15, 2005 12:54 pm    Post subject:

Te ir 2 viedokļi. Jā un Nē. Un protams, daudzi apakšviedokļi. Cik cilvēku, tik viedokļi. Šis topiks ir bezgalīgā tēma un mēs vēl ilgi un dikti te varam spriest. Es domāju, ka Indago konkursa noteikumu rakstītājam būtu laiks pieņemt lēmumu - Jā vai Nē. Citādi, šī tēma nekad nebeigsies. ;)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun May 15, 2005 1:08 pm    Post subject:

Anetixam taisnība - vajag BlackSnake-am izšķirties par to, kā īsti būs, lai būtu skaidrība. Nav svarīgi kāds lēmums, bet lēmums ir nepieciešams. Manuprāt viedokļu ir pietiekami daudz, lai varētu teikt, ka problēma ir apskatīta un izpētīta.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Mon May 16, 2005 9:01 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:27 pm; edited 1 time in total
Back to top
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon May 16, 2005 9:14 am    Post subject:

Leemums jau bija pienjemts pirms shiis diskusijas saakuma jo noteikumos ir punks kas nosaka ka nedriikst izmantot nelegaalus dzineejus. Un varu jums apgalvot ka oficiaali nekad netiks atbalstitas jebkaadas nelegaalas darbiibas, jo, Indago neatrodas uz salas vidusjuraa, un indago nestaav augstaak par vieteejo likumoshanu. Taapeec tiiri konkursa noteikumu
liimenii protams nelegaali dzineeji atbalstiiti netiks nekad! un to tad ari var uzskatiit par oficiaalo nostaaju. Jo tiem visiem kas mineeja par argumentu reputaaciju, sponsoru piesaisti, utt. protams var piekrist.

Tachu jautaajums jau no pasha saakuma bija cits - cik ruupiigi shis noteikums tiks pildiits? Es shaubos vai pagaajushogad kaadu stipri raustiija tas vai piemeeram Eziitis ir uz legaala dzinja un vispaar tas pat netika apspriests nemaz nerunaajot par kaut kaadu licenzhu paarbaudi. Taapeec uz doto briidi domaaju ka labaalkais variants preksh visiem buutu atstaat sho jautaajumu uz katra daliibnieka sirdsapzinjas. Respektiivi, paturot praataa to kaadi ir noteikumi, un ka speele var tikt izsleegta no konkursa jebkuraa briidii, pat tad ja rodas speecigi iebildumi no citiem konkursa dalibniekiem. Taapat, tas arii nozimee ka Indago nenes abildibu par to ka kaut kaadi speeles fragmenti ir zagti, ja radiisies probleemas tad par to buus tikai un vieniigi atbildiigs speeles autors.

Poolis sanaaca taads viltiigs. Rezultaatus var uzskatiit par praktiski vienaadiem, tie kas atbalsta nelegaalu dzineeju daliibu ar dazaadiem nosaciijumiem - 12, un kategoriskie pretinieki - 11.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Mon May 16, 2005 10:04 am    Post subject:

Quote:
Leemums jau bija pienjemts pirms shiis diskusijas saakuma jo noteikumos ir punks kas nosaka ka nedriikst izmantot nelegaalus dzineejus.

Vienīgais, kas tur par to ir teikts ir:
Quote:
Aizliegts izmantot oficiāli nepublicētu komerciālu spēļu redaktorus vai dzinējus (piem. HalfLife2);

Kas savukārt nozīmē, ka oficiāli publicētus komerciālu spēļu dzinējus var izmantot. Smile Kaut gan HL2 jau ir iznācis. Tāds neskaidrs punkts.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon May 16, 2005 2:01 pm    Post subject:

Quote:
Aizliegts izmantot oficiāli nepublicētu komerciālu spēļu redaktorus vai dzinējus (piem. HalfLife2);

Tātad jāpapildina šis pats punkts ar to, ka nedrīkst izmantot nelicenzētu programatūru (tai skaitā engine) un tā būtu Indago oficiālā nostāja. Ja kāds digti grib izmantot ko zagtu, tad lai viņš dara, bet ja kāds (vairāk domāts sponsori) cels traci, ka šī spēle ir uztaisīta uz kaut kā zagta, tad Indago patur tiesības šo spēli neapbalvot, ja vien developeris nav pierādījis, ka viņš visu taisījis uz Gimpa un Gamemakera freewares versijas.
Nedomāju, ka šī diskusija ir lietderīga, jo oficiāli Indago nedrīkt atbalstīt nelegālo softu, tādā veidā pārkāpjot Latvijas likumdošanu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon May 16, 2005 2:05 pm    Post subject:

A kā tu pierādīsi to vai es 3d modeļa poligonu koordinātes esmu savadījis teksta failā ar roku, vai arī izmantojis kautkādu tur 3dmax vai tml?
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon May 16, 2005 2:10 pm    Post subject:

bubu wrote:
A kā tu pierādīsi to vai es 3d modeļa poligonu koordinātes esmu savadījis teksta failā ar roku, vai arī izmantojis kautkādu tur 3dmax vai tml?


Netaisos nevienam pierādīt, tie, kas vēlas pierādīt, ka esi ko zadzis tad lai arī pierāda, pie mums vismaz teorētiski strādā nevainīguma princips - nevainīgs ir jebkurš, kamēr nav pierādīta viņa vaina )))
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Mon May 16, 2005 2:47 pm    Post subject:

bubu, vai tad tu nesaproti? Visi modeļus taisa blenderī Smile, kodē uz notepad un compailo uz gcc, bildes mēs visi taisam uz paint Very Happy
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon May 16, 2005 2:53 pm    Post subject:

Digital-X nu bet protams! :) Citreiz gan tomēr notepad vietā lietoju GIMPu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon May 16, 2005 4:40 pm    Post subject:

Svētie jēriņi. ;PP Sviesc ar jums. ;)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Angel



Joined: 02 Jan 2005
Posts: 113
Location: Latvija

PostPosted: Mon May 16, 2005 6:07 pm    Post subject:

Es gan par t pilnībā nēsmu pārliecinājies, bet iespējams, ka progas piem. photoshop, 3dsmax izveidotajos failos iestrada savus nosaukumus( vai kau kaa taa), bet to vai ir/nav licenzeets nezinu.
P.S. Wienaa progaa, kas pasaka ar kaadu fokiku taisiita bilde man paraadiijaas photoshop, kaut arii biju tikai to izveidojis melnbaltu. Photoshops - Kautkaads 5 vai 6
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon May 16, 2005 6:29 pm    Post subject:

Angel wrote:
P.S. Wienaa progaa, kas pasaka ar kaadu fokiku taisiita bilde man paraadiijaas photoshop, kaut arii biju tikai to izveidojis melnbaltu. Photoshops - Kautkaads 5 vai 6

Gan jau, ka EXIF informācija bija palikusi. Bet to jau izmest nav problēmu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group