dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spēle uz zagta dzinēja Indago?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  

Vai Indago atļaut piedalīties spēlēm kas izmanto zagtu(nelegālu) dzinēju?
Jā, bez jebkādiem ierobežojumiem!
18%
 18%  [ 7 ]
Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!
16%
 16%  [ 6 ]
Jā, ar noteikumu ka vērtētāju žūrija pati izlemj spēles likeni!
18%
 18%  [ 7 ]
Viennozīmīgi nē!
45%
 45%  [ 17 ]
Total Votes : 37

Author Message
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Mon May 16, 2005 8:44 pm    Post subject:

Ja atver jpg failu pimēram ar notepad (ja fails ir taisīts Photoshop), tad tajā ir rakstīts kāds photoshop izmantots un kad izveidots, iespējams ka arī cita informācija, maxis jpg failos itkā neatstāj nekādas pēdas.
PNG failos arī laikam var redzēt redaktoru.

BMP un gif faili gan laikam ir "tīri".

Neviens jau spēļu modeļus neglabās *.max (vai citos redaktoru formātos), bet gan pārveido kaut kādā formātā (3ds vai kādā citā enginam specifiskā), tādos gan (parasti) neparādās informācija par izmantoto softu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
makmiks
Guest





PostPosted: Tue May 17, 2005 2:15 pm    Post subject:

Spele bez muzona zaude lielu dalju atmosferas un ja es gribu ielikt kadu panjemtu muzonu, tad tieku vai nu ar lielu blikski izmests ara no Indigo vai ari tieku cietuma? Pats, ja vel saceret varetu, tad ieraxtiit ( ne midi) gan butu problemas.
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue May 17, 2005 2:28 pm    Post subject:

Vēlreiz atkārtoju, ja kāds (runa nav par anonīmu ziņotāju, vai konurentu nepamatotu nostāju, bet vairāk attiecināms uz sponsoriem, ja tādi būs protams) iesūtīs pretenziju pret to, ka tiek izmantots kaut kas zagts, tad tiks izskatīts katrs gadījums atsevišķi un ja šis fakts tiks pierādīts, ka patiešam kaut kas ļoti nelikumīgs noticis, tad visticamākais, ka arī spēle neiegūs kādu balvu, taču no konkursa izslēgta netiks.
Ja mūzika, kuru Tu zodz ir kādas grupas patreiz topā esošs gabals, tad tas protams būs aizdomīgi un vēl ja spēli pēc tam pasludināsis par sharevari, bet ja spēle būs freeware un tajā tiks izmantoti kaut kādi internetā sakāčāti gabali, vai pārveidotas dziesmas (kaut vai miksētas), tad nedomāju, ka kādam varētu būt pretenzijas. tas pats attiecas uz grafiku, ja neizmantosiet Mikelandzhelo vai dalī gleznas oriģinālus, vai neliksiet iekšā Doom 3 modeļus, tad neviens neis pētīt, kā Jūs esat ieguvuši to vai citu modeli.
Esmu žurijas loceklis un pieturēšos tieši pie šādiem kritērijiem un nedomāju ka kāds paņemot spēli pirmām kārtām sāks pētīk cik likumīga tā ir uzrakstīta.
Bet Indago nolikumā nekad nebūs ierakstīts, ka drīkst izmantot kaut ko zagtu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue May 17, 2005 2:32 pm    Post subject:

Pie tam ja runa muzonu tad tur vispār ko pierādīt ir ļoti grūti, ja tik vien tas nav oficāls gabals no diska, jo līdzības jau pierādīt nevar Erovīzija, kur nu vēl Indago iet ķīvēties par kāda gabala līdzību ar Queen 70 gadu grāvēju...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
makmiks
Guest





PostPosted: Tue May 17, 2005 3:05 pm    Post subject:

Ok, par slavenu dziesmu nav runa protams, bet, piem, es gribu fona sev ielikt kadu meditativu instrumentalu gabalu kadu netaa ir pilna paka*a, neviens jau to neatpaziis, bet katram bus skaidrs, ka tas nav mans, studentelja, rokudarbs, un tad jau no konkurentiem ta nebus "nepamatota" sudziba, par gameplay kvalitates uzlaboshanu ar neautora lidzekliem
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue May 17, 2005 3:16 pm    Post subject:

Bet konkurs jau nav handmade pilnīgi visā, tas būtu pilnīgi absurdi, lai kāds gaidītu ka cilvēks var programēt (engine), zīmet, taisīt moduļus un vēl mūziku sacerēt, un tam pari visam vēl sacerēt story, izdomāt gameplay, sabalansēt spēkus utt...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
makmiks
Guest





PostPosted: Tue May 17, 2005 3:23 pm    Post subject:

Nu es piekritu, tikai cerams, ka cilveki to nesaks ljaunpratigi izmantot un pashi vairs neko nedaris njems tikai visu gatavu
Back to top
Guest






PostPosted: Wed May 18, 2005 2:09 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:27 pm; edited 1 time in total
Back to top
Lamerz
Guest





PostPosted: Wed May 18, 2005 4:19 pm    Post subject:

Konamis, tu esi mans elks foreva! Very Happy
Back to top
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed May 18, 2005 4:26 pm    Post subject:

Konamis wrote:
Es uzņemos visas lietas:programmēšu pats, muzonu pats, modeļus animētos pats, videorullītis pats. Ierunāt? Wot te būs dažas un daži, bet tas tā, var jau arī runu no radio sakačāt un samiksēt. :roll:

Eeemm... a tu gadījumā netaisisjies izmantot gatavu dzini? Ja jā, tad īsti - "programēšu pats", tu nevarētu teikt. Un nelielies pirms neesi darbu veicis. ;)
Un imho, veikt vienam šīs visas funkcijas un savienot vienā spēlē nemaz nav tik grūti. :) Vismaz, līdz šim, visām manām spēlēm tā ir bijis, ka visu taisu vienīgi un tikai es....
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Thu May 19, 2005 12:08 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:28 pm; edited 1 time in total
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu May 19, 2005 12:16 pm    Post subject:

Man daži jautājumi - Kas ir programmētā arhitektūra? Un kas tev ir pret Win32 vidi?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Thu May 19, 2005 12:47 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:28 pm; edited 1 time in total
Back to top
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu May 19, 2005 12:52 pm    Post subject:

Konamis wrote:
Blin, vecais! Tu jau mani apvaino! Labi, es paņēmu Anggelus tuto, bet tur viss ir tik kardināli pārtaisīts, ka pat .exe faila izmērs noslīdēja līdz 38 KB. Turklāt man būs jauns, paša rakstīts dzinis. Turklāt neviens un nekad no 0 nav neko uztaisījis! Vismaz C++ valodā. Sanāk OpenGL bibliotēka arī tev jātaisa vienam pašam.
Ja tu taisi kaut kādu tetri, vai uz Delphi, tad piekrītu. Pats no 0 esmu izveidojis uz Delphi savu bakalaura darbu.
Tā kā tu man nelej! :evil:
Ja netici, paņem no 0 uztaisi man tieksim 3d scēnu ar programmēto arhitektūru. Es, piemēram, to Glut vidē varu. Jā, man atmiņa pagaidām to atļauj. Bet par Win32 vidi labāk nesapņot. Tā kā, atvainojies jau iepriekš un es tavu atvainošanos pieņemu jau tagad!!!
Ja tev tomēr negribās to darīt, tad skaties pats! Tu nekad nepierādīsi, ka vari no 0 uztaisīt kaut ko C++ OpenGL (Win32) vidē!!!!

lol.. ;DD Kāds ātri aizsviļas (zināji, ka šie vārdi pielaiž uguni pakulām?). Un man vēl nepieleca, kur es tevi apvainoju. :) [zinu, zinu - brēēēmzeee]. Es neteicu, ka tu izmanto gatavu dzinēju. Es tikai apvaicājos. ;)
Konamis wrote:
Tu nekad nepierādīsi, ka vari no 0 uztaisīt kaut ko C++ OpenGL (Win32) vidē!!!!
Hmm.. kāds sakars? :) Es kautko teicu, ka varu uztaisīt no 0 C++ vidē? :P

Kush. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu May 19, 2005 12:54 pm    Post subject:

Ghe, kurš tev aizliedz izmantot helpu? Paskatīties kādas ir fjas, un ko tās dara, tak nav aizliegts! Tak strādājot arī savā pastāvīgajā darbā, es izmantoju savas programmēšanas vides helpu, ne jau vienmēr visu atceros.
Un kopš kuriem laikiem glut attīstās? Tas jau sen apstājies savā attīstībā. Pēdējā versija ir 3.7, kas iznākusi 1998. augustā. Nu jau labu laiku daudzi pāriet uz SDL, vai FreeGLUT, vai vēlkautkādiem mazākpazīstamiem API. Te saraksts, ja interesē: http://www.opengl.org/resources/libraries/windowtoolkits.html

A tā programmētā arhitektūra - kas ta tur tik īpašs? Nu labi, kautkādus krutus 3d cilvēku modeļus tur izveidot baigā ķēpa, nu bet piemēram kautkādu māju gan jau nevajadzētu būt probēlmai (nu tikai no ārpuses, par iekšu nerunājot Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group