dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

??Veertiibu nodoshana java

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Sun May 15, 2005 10:44 pm    Post subject: ??Veertiibu nodoshana java

Straadaaju pie BlackJack izstraades grafiskajaa videe un esmu iespruudis pie shaadas probleemas. Kaa jau zinaams 21 Duuzim ir iespeejams izveeleeties divas veertiibas 1 un 11, tad nu es gribeetu uztaisiit taa, ka peec datora kaarts izmeshanas, ja gadaas duuzis programma izmet lodzinju ar diviem radio tipa kompunentiem, kur lietotaajs attieciigi izveelaas 1 vai 11. Bet te nu saakas probleema, jo laagaa man neizdodas nodot galvenajai klasei parametrus un taalaak tos apstraadaat, varbuut ir kaadi padomi vai kur palasiities, lai sho probleemu risinaatu ?
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun May 15, 2005 11:31 pm    Post subject:

Ko nozīmē "nodot galvenajai klasei parametrus un taalaak tos apstraadaat"? Kā lai mēs zinām, kā izskatās tava galvenā klase, kā tu tai nodod parametrus, un kā tu tos gribi apstrādāt!! Dod vismaz priekšstatu par savas programmas objektu uzbūvi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Mon May 16, 2005 12:16 am    Post subject:

Blackjack ir jāsavāc 21punkts?
Ja jā, tad vieglāk (manuprāt arī lietotājam patīkamāk) ir nevis likt izvēlēties , kas dūzis būs (1 vai 11), bet gan uzskatīt dūzi par 11 kamēr summa ir mazāka par 22 un kad summa pārsniedz 21, tad uzskatīt par 1 (protams katru dūzi atsevišķi).
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon May 16, 2005 1:06 am    Post subject:

Ir man galvenaa klase, kura izmanto JFrame tipa GUI un, otra taada pati. Otraa satur divas radio tipa pogas un padod vērtības ar:

Code:
setActionCommand("1");


un taalaak tiek pievienota poga, kurai pievienots events, kas shos datus savaac un ljauj man vinjus apstraadaat, bet, tas notiekaas klases iekshienee, man vajadzeetu , lai veertiiba tiktu paarnesta uz pirmo klasi!

Apstraade man saistiita vienkaarshi ar veertiibas pieskaitiishanu kopeejam rezultaatam. Zinu, ka kaut ko nedaru pareizi, jo zinaashanas man veel taalu liidz pilniibai ... Vareetu izmantot, get funkciju, bet tad man nenaak praataa kaa vareetu izsaukt to otro klasi, lai vinja tiek atteelota kaa logs!
Ceru, ka kluva skaidraakas lietas.

Bet tikko kaszu man pameta diezgan labu variantu, par kuru nebiju aizdomaajies un, kas buutu pat labaaks par manis izdomaato variantu, laikam izmantoshu kaszu ieteikumu Smile
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon May 16, 2005 6:51 am    Post subject:

Viens stulbs, bet vienkārš variants - uztaisi pirmai klasei publisku metodi, kura saņems to vajadzīgo vērtību, nu un tad no tās otrās klases tajā eventā izsauc to metodi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed May 18, 2005 7:29 am    Post subject:

Hmm , tas vareetu nostraadaat, bet es jau te ar biku liiki taisiiju, eertaak daudz man bija uzreiz izsaukt peec saviem parametriem nodefineetu dialoga formu Smile

Paldies Wink
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group