dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

C++ IDE Code::Blocks Studio

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Jun 03, 2005 1:20 pm    Post subject: C++ IDE Code::Blocks Studio

Iepriekš biju palietojis Dev-C++ un sapratis, ka tas pārāk gļukains ir, īpaši uz debugošanu, citreiz pat uz rediģēsanu vien, ka tas nav priekš manis un pievērsos komandrindai un notepadam (ConTEXT) :)

Šodien uzgāju interesantu produktu Code::Blocks Studio - http://www.codeblocks.org/ Lai gan versija šim ir tikai kautkāda 1.0beta, bet izskatās tīri smuks. Pagaidām, cik nu patestēju, šis labi debugo, man vismaz nekārās. No plusiem var minēt, ka defaultā uztur vairākus bezmaksas kompilētājus - MinGW, MS VS C++ Toolkit 2003, Borland C++ 5.5

Šim pieejams daudzas IDE vajadzīgās fīčas - projektu menedžešana, code complete, code folding, syntax highliting, To-Do List :). Līdzi nāk dažādi plugini, piemēram, teksta smukuma noformatētājs. Var protams rakstīt savus.

Pieejams gan Linux, gan Windows videi, jo viedots ar wxWindows toolkitu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Sat Jun 04, 2005 11:27 am    Post subject:

Runaajot par IDE - personiigi es peedaajaa laikaa esmu paargaajis uz emacs. Darbaa vienkaarshi nebija citas izveeles Smile
Iemaaciities biiezhaak lietotaas taustinju kombinaacijas nav nemaz tik gruuti - tagad jau rokas automaatiski spiezh Ctrl+S lai searchotu un Ctrl+X+S lai noseivotu - bez tam var salikt pats savs key-bindingus, pieemeram F7 - compile, Ctrl+F4 - paarsleegties starp buferiem. Lietoshanas eertums ir diezgan atziistams. Varbuut emacs nav tik laba failu browsera kaa windows IDE, bet pie taa aatri pierod.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group