dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Kaujas lauks 3

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nazis
Guest





PostPosted: Mon Mar 31, 2003 11:59 am    Post subject: Kaujas lauks 3

Lieta tāda:
1998. gadā es uztaisīju divas spēles: Kaujas lauks un Kaujas lauks 2.
Pirmajā darbība notika Senajā Romā, bet otrajā - bija domāts kā Saules kauja. Tiesa, otrā sanāca tāda, ka labāk nebūtu vispār... Embarassed Tas tāpēc, ka, taisot jamo, es mācījos pie reizes programmēt uz Windows un grafika un gameplays palika 2. vietā... Sad
Tad nu tā... abas gāmes dabūnamas http://home.parks.lv/alvilsb/download
Šobrīd ir iesākts darbs pie Kaujas lauka 3. Šobrīd tiek izstrādāts scenārijs un koncepcija. Programmēts viss tiks uz Visual C++ izmantojot DirectDraw uz 800x600*32bit.
Par scenāriju: 1287. gadā notika kauja pie Garozas sila, kurā zemgaļi deva fričiem TĀDU triecienu, ka maz nelikās. Tas bija salīdzināms ar Saules kaujas devumu... Wink Spēlē būs LABA grafika un skaņa (atbilstošie cilvēki jau ir sarunāti) un varēs spēlēt vai nu viens pret datoru, vai (varbūt arī) tīklā viens pret otru. Spēles pamatideja tiks ņemta no Kaujas lauka (pirmā), pievienojot mūsdienīgu izpildījumu.

Ja kādam ir kādas idejas, welcomēti!

P.S. Grafikas engine jau ir +- gatavs.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Mar 31, 2003 3:01 pm    Post subject:

NJaa, ko nu vairs piebilst - tas jau ir projekta anonss un reklaama nekaa speels ideja :D. Nu tad - veelu veiksmi. Kaujas lauks2 esmu laikam pat iechekojis, nemaz tik briesmiigi nav, imho labs konkurents Karogam, tikai nu jaa, sizhets tur bija minimaali :D un skanja arii.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Mar 31, 2003 4:33 pm    Post subject:

Kaujas Lauks II bija patieshaam labi iecereeta un arii normaali realizeeta speele. Un nevajag teikt, ka labak nebuutu saacis - bez saakuma vispaar nekas nenotiek ))). Man prieks, ka izdomaaji turpinaat sho seeriju, es noteikti buushu viens no speeleetaajiem.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Mar 31, 2003 4:41 pm    Post subject:

Gribeeju tikai dazhas nianses noskaidrot - speeles stilu.. laikam, respektiivi, taa buus iso karte, vai skats no augshas vai veel kaa savaadaak.. buus real time vai pa soljiem.. nu vobschem, kaut ko siikaak pastaasti....
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Tue Apr 01, 2003 11:47 am    Post subject:

ra001 wrote:
Gribeeju tikai dazhas nianses noskaidrot - speeles stilu.. laikam, respektiivi, taa buus iso karte, vai skats no augshas vai veel kaa savaadaak.. buus real time vai pa soljiem.. nu vobschem, kaut ko siikaak pastaasti....

Ticamākais, ka būs skats no augšas, vienīgi +- normāli realizēts. Vismaz enginē tā esmu paredzējis Wink
Spēle būs pa soļiem. Real-time spēles manuprāt nav ar tik advancētu loģiku. Tb, uzsvars tiks likts uz kaujas stratēģijas plānošanu.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group