dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Mekleeju partneri DakBASIC Professional videe
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:18 pm    Post subject: Mekleeju partneri DakBASIC Professional videe

<edited>

Last edited by Olby on Sat Jan 14, 2006 6:51 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:28 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 10:59 am; edited 1 time in total
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:32 pm    Post subject:

Protams es pilniigi tev piekriitu origjinaalais DarkBASIC kas tika izlaists ja nemaldos tad pat 1999 gadaa ir tieshaam vaajsh peec savaam iespeejaam un neder, piedodiet, nekam vairaak kaa kaut kaadaam leetaam arkaadeeem. Bet es lietoju DarkBASIC Professional kas iznaaca 2001 gadaa pilniibaa atbalsta XP un direct-x 9.1c un bez taa nevar straadaat. Palasi visas mana dzinja iespeejas un kaada puse ir jau iistenota paareejais veel nav iejaukts galvenajaa kodaa, bet jau ir iztesteets. DarkBASIC ir labaakais dzinis ar lielaako iespeeju klaastu kas ir pieejams BASIC valodaa, tas pat paarsit kaadreizeejo liideri BlitzBASIC, kas peec iespeeju klaasta atpaliek! Cool
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:36 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 11:00 am; edited 1 time in total
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:42 pm    Post subject:

Aizej uz tuveejo "636" veici tur ja veel nav izpirkts ir DarkBASIC Professional taadaa iepak. ar baltu un melnu kastee. Maksaa ja pareizi atceros kaadus 25 ls tur ir pats compilers un editor ENG un RUS, un citas fii4as. Kastee ir arii manuaals krievu val.. Runaajot par pa4iem tie iznaak reizi meenesii un lai to uzstaadiitu jaabuut licenzeetai versijai un origjnaalajam DBPro CD bez taa vinsjh tevi neautorizees. Tas arii man mudinaaja no uzlauztaas versijas iegaadaaties visas progas un pluginus kas ir saistiiti ar DBPro licenzeetaas versijas, jo tad es droshi varu likt netaa savas progas un nebaidiities ka mani no taaam maajaslapaam banos uz muuzhu jo to var uzzinaat!!
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:47 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 11:00 am; edited 1 time in total
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:54 pm    Post subject:

krievu DBPro versija iznaaca 2004 gada laikam decembrii un tur jau ir uzstaadiits patch uz DBpro 1.0.5.4 versiju kas kaa zinjo izstraadaataaji ir stabilaaka par 5.7. versiju, kas bija tad. Tagad iznaaca jau versija 5.8. kas izlaboo ljooooti daudz kljuudu un ar katru pa4u DBPro kljuust stabilaaks. vispaar esmu drausmiigi apmierinaats ar dbpro jo programmeejot tev nav jaaiedziljinaas visaas directx fishkaas bet ar dazhu komandu paliidziibu vari paveikt iecereeto un viss, vieniigi ja truukst kaadas komandas tad kaut ko izdariit ir nedaudz gruutaak jo ir jaaizmanto komandas kas nav tam domaatas beigaas pazeminot FPS, bet DBPro autori uzklausa jebkuru velmi un vienmeer izlabo prasiitaas kljuudas un izlaizh EXPANSION pakus kuros ir jaunaas komandas, taadejadi ar dbpro es varu paveikt ieplaanoto meenesha laikaa, bet uz C++ labi ja divu-triju meeneshu laikaa. Vispaar dbpro ir domaats vienak cilveekam jo tas daudzkaart samazina izstraades laiku!!1
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Jul 06, 2005 2:58 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 11:01 am; edited 1 time in total
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 3:01 pm    Post subject:

sorry bet es negribeetu tevi apmaaciit jo man ir vajadziigs cilveeks kuram jau ir pieredze ar dbpro, jo galu galaa DB no DBPRO atshkjiraas kaa diena un nakts un kaadas 50 komandas kas bija origjinaalajaa DB pazuda bet to vietaa naacaa 1000000000000000 jaunu un efektiivaaku komandu. es tev iesaku noka4aat DEMO-TRAIL no THEGAMECREATORS.COM un tad tu sapratiisi par ko es te tarkshkju!!!!!
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Jul 06, 2005 3:03 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Fri Sep 16, 2005 11:01 am; edited 1 time in total
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 3:13 pm    Post subject:

She ka4aa Arrow http://darkbasicpro.thegamecreators.com/?f=trial

Bet es esmu nedaudz viilies jo triaalaa ir 5.3. versija bet tagad ir pieejama 5.8. diivaini ka vinji neupdeito arii triaalo versiiju. Vienk 5.3. versija ir drausmiigi veca un tur ir kaudze ar BUGAINAAM komandaam, bet tik un taa es ceru ka tas tev dos iespeeju visu saprast, peace meen! Wink [/url]
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 5:48 pm    Post subject:

Quote:
Bet es lietoju DarkBASIC Professional kas iznaaca 2001 gadaa pilniibaa atbalsta XP un direct-x 9.1c un bez taa nevar straadaat


Nu, nu 2001. gadā bija pieejams tikai DX 8.1 un tāds 9.1c nemaz vēl nav un nebūs, būs uzreiz DX10. Šobrīd jaunākā ir DX 9.0c un parādījās nepārāk sen.

Vispār nav ko ņemties ar DarkBasic, labāk tad paņemt kādu normālu gatavu bezmaksas dzinēju, vai arī kādu no lētajiem, piemēram, AMP2
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Jul 06, 2005 6:15 pm    Post subject:

Es sheit negribeetu piekrist paaris lietaam:

Darbasic iespeejas ir baigi mazas (manlieks ar sheideriem vispaar rukaat nevareeja, exe failam ikona izskatiijaas sakropljota, ja kooda ir kaada kljuume tad programma tuuliit izmet error logu un izleedzas - tev nav nekaadu iespeeju kontroleet errorus, probleemas ar FPS(Frames per second) utt.)

Pachi nenaak reizi meenesii - cik es atceros vienu reizi es jaunaako pach gaidiiju pus gadu (tik un taa tur kljuudas nebija izlabotas - tikai jaunas, nekam nederiigas komanadas)

Un, piemeeram, daudzi cilveeki ieraugot programmu veidotu ar DarkBASIC par tevi neko labu nepadomaas un diez vai tu kaadam vareesi paardot speeli veidotu ar DarkBASIC (Komerciaali veiksmiigas ir ljoti maz - StarWraith un varbuut veel kaada).

Pats kaadreiz intensiivi njeemos ar Darkbasic liidz nonaacu pie secinaajuma - taa ir programma beerniem - piemeeram taad akomanda - make box un make sphere - taa tak ir tiira rotaljaashanaas nevis programmeeshana.

Esmu paarliecinaats ka shajaa forumaa ir pilns ar taadiem kas mani tuuliit apshaubiis saaks striidu ar mani.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 11:03 am    Post subject:

Nee sorry es netaisos striideeties, jo pie mums ir demokraatija ja tev patiik pavadiit vairaakas dienas meegjinot uz ekraana uzziimeet kasti ar kaut vai multitexturingu, tad dari to ta4u es zinu, ka DBPRO uzsveru DBPRO nevis DARK BASIC, (kas patieshaam ir galiigs suuds un der tikai un vieniigi iesaaceejiem) es to varu izdariit ar divaam tikai divaam komandaam un viss.

@anggelus:
1) Jaa kad iznaaca DBPRO 2001 gadaa vinjam vajadzeeja 8.1 versiju, bet kad DBPRO paraadiijaas HLSL un FX failu atbalsts, kas ljauj veidot sheiderus tad DBPRO pilniigi paargaaja uz directx 9.0c.
2) Jaa zinu ka nav 9.1.c - paarakstiijos, sorry!


@elvman: 1) Pasaki man ko taadu ko nevareetu izdariit ar DBPRO, ar vinju var izdariit gandriiz visu - fps, strategy, arcade, puzzle, logic un daudz ko citu, ja iet runa par kaut kaadaam progaam tad ir taads BlueGUI plagins kas ljauj izstraadaat pilnveertiigu progu ar standarta windows GUI taadaa videe kaada taa ir VisualBASIC 6;
2) Runaajot par sakropljotajaam ikonaam taas ir salabotas 5.8. updeitaa
3) ar updeitu 5.8. ir salabots pilniigi viss kas saistiits ar sheideriem, taapeec programmeejot manaam vajadziibaaam (fps) ar kaut kaadiem gljukiem neesmu sastapies, jaa tie bija agraak bet taga taadu vairs nav;
4) Zemais FPS liimenis un tas ka nevar kontroleet kljuudas ir vieniigais kam es tev varu pagaidaam piekrist, bet galu galaa DBPRO attiistaas un njemot veeraa ka to izstraadaa 2 cilveeki tas ir pilniigi saprotams, kontroleet kljuudas var TPC dll plaginiem un taa taalaak;

_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 11:11 am    Post subject:

Tev vajag uzskaitiit lietas kas tur nav iespeejamas?

Luudzu:

Nekaadu bone animaaciju
Nekaada stencil bufera atbalsta (taatad nekaadu spogulju un nekaadu eenu)
ir veel daudz taadu truukumu (piemeeram - tu vari ziimeet tikai primitiivus bet poligonus nee, taatad pats savus objektus rendereet nevari)

Un ne jau komandu lielajaa skaitaa ir noziime, bet tajaa cik taas ir noderiigas. Tur ir tik daudz komand kas vai nu atkaartojas (piem KeyState un ScanCode) vai ir pilniigi nederiigas.

Es saprotu ka esi izgaazis paari par 20 LS un nekad nepiekaapsies bet nu labi lai palie.

Un veel - demo versiju 5.3 var nokachaat jau triis gadus. Tagad ir iznaakusi 5.8 versija - pareekjinaasim - viens patch pusgadaa. Sanaak baigi smiekliigi ne?
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group