dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Mekleeju partneri DakBASIC Professional videe
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 11:17 am    Post subject:

aaah @anggelus:
kaaads tad peec tavaam domaam ir labs bezmaksas dzineejs uz BASIC valodas (sheit konkreeti iet runa par BASIC, jo no C++ maz ko zinu);
esmu daudzus redzeejis uztaisiitus visual BASIC 5 un 6 bet visi tie bija drausmiigi suudi, bija tikai viens taads labs, bet programmeet prieksh taa bija tas pats kas taisiit igras uz C++, tad cik man zinaams paliek tikai:
a)BlitzBASIC;
b)DarkBASIC Professional;

no kura neapstriidami peec iespeeju klaasta liideree DarkBASIC Professional taapeec esmu arii izveeleejies DarkBASIC Professional;

Runaajot par BASIC valodu taa man ir tuva jo man pat ir starptautisks sertifikaats, kas apliecina ka esmu apguvis BASIC taas pashas pamatos, bet C++ prieksh maniim kaa skolnieka ir par gruutu pie tam nav laika apguut to skolas laikaa!
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 11:23 am    Post subject:

Veeelreiz atkaartooju tu runa par DarkBASIC nevis par DarkBASIC Professional, jo DarkBASIC Professionalaaa ir visas taas lietas ko tu uzskaitiiji:

1)spogulji, eenas uttt;
2)bone animaacijas (ja tam netici vari ieiet ofic maajaslapaa un tur pashaa pirmajaa lapaa ir raxtiits ka tas ATBALSTA BONE ANIMAACIJU (www.darkbasicpro.com));

Nee saproti mani pareizi saaku DarkBASIC nodarboties jau 2001 gadaa, tad noka4aaju un uzlauzu DarkBASIC Professional tad palietoju to un sapratu ka tas ir tas kas man ir drausmiiigi un steidzami vajadziigs, tad arii nopirku licenzeeto DarkBASIC Professional!

Runaajot par pa4iem, jaa tie nav drausmiigi biezhi (atceries to izstraadaa 2 cilveeki kuri izstraadaa arii citas progas un plaginu), bet kad tas iznaak tad ir kaa ar *sirpi pa pautiem* jo paarsvaraa tiek izlabotas visas kljuudas. Vieniigais kas man nepatiik (kaut gan taa gadaas visiem izstraadaataajiem) ir tas ka izlabojot vienu komandu vinji meedz sa4akareet citu kas ieprieksh jau darbojaas labi.

Luuk taa,
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 2:13 pm    Post subject:

Es ar DarkBASIC pro straadaaju pirms kaadiem 2 varbuut gadiem. Tad vinsh bija pilniiggs meesls (kaa jau teicu - rotaljaashanaas). Bet ja tagad vinsh ir tik labs kaa tu reklamee, tad noveelu jums visu to labaako. Lai jums veicas.

Buus man paham arii bisk jaapapeeta, kas jauns tai DarkBASICAa.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Jul 07, 2005 3:48 pm    Post subject:

Paldies, tagad ... <dzinis ir jau pabeigts krietnu laiku atpakaļ>
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group