dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Art Of Game

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Aug 08, 2005 9:09 am    Post subject: Art Of Game

Labrīt.
Nezinu vai kādu tas interesē, bet nu tomēr.
Esmu iesaistījies vienā biznesā, kas vēlētos būt saistītam ar spēļu izstrādi, taču kā vienmēr atrodas visādas blakus lietas, kas neļauj tā uzreiz izvērsties.
Šajā sakarā gribēju piedāvāt dažas lietas, kuras varbūt kādam būtu interesantas
Tagad aizvien populārāk kļūst dažāda veida sms pakalpojumi, tai skaitā arī sms spēlēs un arī apmaksa pa sms nosūtot maksas īsziņas. Mums ir izstrādāta bāze, lai varētu apkalpot šada veida īsziņa.
Ja kādam ir idejas un iespējas un arī vēlme izstrādāt šāda veida spēles, mēs varam palīdzēt realizēt šīs idejas nodrošinot tehnisko nodrošināju, gan ar servera vietu, protams arī hostingiem, ienākumu legalizāciju utt.
Tas varētu būt interesanti cilvēkiem, kas izstrādā web multiplay spēles, līdzīgi kā Hattrick, kur daļa funkcionalitātes ir bezmaksas, bet daļa maksas.
Uzreiz pateikšu, ka mēs nepiedāvajam naudu izstrādei, bet gan palīdzēt šo naudu nopelnīt, ja ir atbilstoša ideja, nodrošinot šāda veida spēles ar tehnisko bāzi un varbūt arī reklāmu, protams slēdzot līgumus un citus blabla, lai abas puses būtu apmierinātas.
Vienu vārdu sakot, rakstiet un mēģināsim ko izdomāt.

p.s. laikam esmu nonācis nelielā interešu konfliktā, jo esmu admins un vajadzētu dzēst reklāmas paziņojumus, taču uzskatot, ka tā ir kaut neliela, bet tomēr iespēja kaut kādā veidā nopelnīt spēļu izstrādātājiem, tad lūdzu piedodiet par spamu...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Aug 08, 2005 9:27 am    Post subject:

Par to spamu, manupraat viss ir kaartiibaa, driizaak sho vareeja ieposteet pie "mekleeju sadarbibas iespeejas".

Nedaudz ne pa teemu, bet varbut labaak to "Mekleeju sadarbiibas iespeejas" paardeeveet pat "Darba piedaavaajumi", vai kaut kaa taa?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Aug 08, 2005 11:34 am    Post subject:

IMO šitāds posts ir ĻOTI vajadzīgs šādam forumam. Tādus vēl vairāk - tieši šādi reāli piedāvājumi reiz glābs pasauli, tas ir, Latvijas gameDEVu. Nē, nopietni, tas galīgi nav spams.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Mon Aug 08, 2005 8:05 pm    Post subject:

Patiešām interesanti. Hmm... tu runā par Java tipa spēlītēm vai pa ko citu? Un vispār, ja jau ir iespēja nopelnīt, tad jau domājas ar labāk. Very Happy
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue Aug 09, 2005 1:40 pm    Post subject:

Par jebkaadaa tipa speeleem.
Ja ir speejas izstraadaat Javaa tad uz priekshu, gribi ph luudzu, ka tik ideja laba un to var attiistiit.
Piemeeram bija taas speeliites par zvaigzhnju galaktikaam, neatceros kaa saucaas, bet speeleeja un laikam veel tagad speelee daudzi, tas gan ir friiwaaris, bet var kaut ko tak izdomaat arii pelniishanas noluukos, lai muusu baalelinji nemekleetu darbu par DB adminiem, kuriem vairs nav laika nodoties speelju attistiishanaam, bet jaadomaa, kaa pabarot gjimeni (mans gadiijums).
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 9:46 am    Post subject:

Man vienu nakti nenāca miegs un šajā visa sakarā man ienāca prātā, ka varētu uztaisīt arī kaut kādu šareware download site, kur norēķināties varētu ar šīm pašām īsziņām. Piemēram, esmu uztaisījis krutu spēli, uzskatu, ka man par to vajadzētu dabūt piķi, ielieku to šādā serverī, kasauls paskatās, o jā šo spēli es gribu spēlēt, nosūta īsziņu un saņem download kodu (kas darbijas teiksim 2 reizes) un var pumpēt šo spēli...
Protams tas neizslēdz, ka spēli var iedod draugam utt, bet tā jau ir cita problēma. Maksa par īsziņu var būt sākot ar 15san, līdz cik atceros laika 5ls, maksa ko saņem izstrādātājs gan ir kaut kādi pāris santīmu par lētēko īssziņu, jo vienalga lauvas tiesu paņem operātors...
Nu vienu vārdu sakot ideja ir, to varētu arī realizēt, vienīgais jautājums, vai tas ir vajadzīgs?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Himself
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 87
Location: Rīga

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 10:50 am    Post subject:

Es sms lietoju vienīgi, lai nogādātu muļķīgus tekstus labiem cilvēkiem - Jebkuras sms apmaksātus pakalpojumus (melodijas, bildes, sms spēles ignorēju), vēl vairāk - spēlēs, ra001 minētās - uzskatu par laika sķiešanu - dažādus testus vienkārši par debilitāti.
Bet
iespēja, pašam ko līdzīgu veidot, ir apspriešanas vērta - šī doma (vāja, bet tomēr) neliek man mieru jau kā divi mēneši. Nekāds biznesa plāns vai vismaz spēles plāns nav radies (neesmu īpaši piestrādājis). Gribētods noskaidrot tehniskās iespējas - Kāds softs nodrošina spēles darbību uz servera - jāprogrammē vai augstāka līmeņa skriptings ? Par atalgojumu laikam sapratu - gandriiz viss piķis aiziet citur - kaut kas līdzīgs ir dzirdēts no citiem, kas izmanto dažādus sms apmaksas pakalpoijums. Iepriekš man bija jautājums kāda ir sms pašizmaksas - varetu palielināt ieņēmumus (teorētiskos:D) uz apgrozījuma palielināšanos , samazinot cenas, lai sūta vairāk, taču lētākas īsziņas - laikam tas nav iespējams.
_________________
Paldies
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 11:09 am    Post subject:

Bet shitas vareetu arii pilniigi mieriigi straadaat ne tikai java briinumiem bet jebkaadiem kazuaaljiem, piemeeram ar smsiem nosuutot unikaalus identifikatorus vareetu atblokjeet papildus liimenjus. Taadaa veidaa arii izliidzinaatu maksu par speeli, jo teiksim cilveeks var attureeties maksaat 5 ls caur smsu par visu speeli, tai vietaa nokopee demo, speelee un tad jau atkariibaa no ieintereseetiibas atblokjee maksas liimenjus (skatoties arii peec savaam iespeejaam). Taads variants arii nelimiteetu speeli uz noteiktu liimenju skaitu, pie tam arii izliidzinot lejuplaadeejamaa kontenta izmeeru, nebuutu jaavelk viss uzreiz.
Tas vareetu buut tikai viens variants, droshivien ka iespeejas ir veel.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 12:53 pm    Post subject:

Tā gluži nav, ka viss piķis aiziet pilnīgi citur, tā ir tikai ar lētajā īsziņām pa 15s, to izmanto kompānijas dažādu reklāmas un loteriju pasākumu organizēšanā. Bet arī tā diemžēl nav ka viss aiziet programētājiem.
Tas, ka Tu Himself šādu lietu neizmanto tas tomēr ir subjektīvs spriedums, jo ja pavēro tas ir diezgan liels tirgus, kas izmanto šāda veida pasākumus... pie tam mūsu "attīstītajā sabiedrībā", kur kredītkartes nemaz netiek tik plaši izmantotas, tas manuprāt ir samērā drošs un ērts apmaksas līdzeklis.
Jā, Hobits, Tev ir pilnīga taisnība, es par to arī biju domājis, tikai nezin kāpēc tik tālu neaizdomājos...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group