dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

-
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Thu Aug 18, 2005 6:02 pm    Post subject:

Kas tas par Zero projektu? Visi kaut ko zina, bet man nesaka.
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Aug 18, 2005 6:26 pm    Post subject:

Heh, Lāčblēdi, bij te vienreiz smiekliigs dzeks. "morpheus" straadaaja pie TZP - The Zero Project. Kaut kaads viduslaiku rpg. Itkaa pat dazus screenus paraadiija, bet nekas no taa, ko vinsh runaaja, neliecinaaja, ka vinsh maaceetu kaut ko taadu uzatisiit. (par to, kaadus jautajumus vinsh man privaatajaa prasiija vispaar labaak nerunaasim) Un beigaas tas TZP taa arii palika - zero. Tad, peec kaada laika vinsh uzragaas cg.image.lv, ieliekot savu darbu - kaut kaadu zirnekli. Ilgi un dikti staastiija, kaa vinsh esot taisiijis. Tikai peec tam izraadiijaas, ka tas sveshs darbs, kursh pirms paaris gadiem bija daudzos forumos redzeets, kuram morpheus ir nogriezis apaksheejo dalju ar autora vaardu.

Tas taa, iisumaa par "morpheus sindromu jeb faktoru" Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Aug 18, 2005 7:00 pm    Post subject:

Jāāāāā..tas zirneklis..hehe..jēzus. Tie posti ir izdzēsti, bet viņš apgalvoja, ka šitas modelis būs viens no tipiskajiem pretiniekam viņa geimā. Khe. Tas nebija low-poly zirneklis, tici man, nebija:).

Te savukārt -
http://cg.image.lv/forum/showthread.php?s=27e1fd8ee487c004da98d0ecc5d24493&threadid=991&perpage=15&pagenumber=2
var palasīties, kā morpheus DX9 pārprogrammēja, lai tas būtu ātrāks (khem, khem, khem) + chacham (puisis, kas to slaveno UT Latvian Farmstead demo uzcepa) programmēt mācīja. Tur ir interesantas pērles, kuras vērts saglabāt nākamajām paaudzēm:).

Tādēļ, bērni, ielāgojiet, latvijas gameDEV komjunitijs ir palicis nīgrs un neuzticīgs. Ja negribi, lai par tevi vislaik smejas, tevi aprunā, apliek utt., tad, pie visiem svētajiem, nevis saki, ka uztaisīsi ūber-projektu, bet gan uztaisi un tad saki, ka esi uztaisījis, kad ir ko rādīt. Citādi neko vairāk par smīkņājošu attieksmi nevar gaidīt, jo nevienam nepatīk, ka to muļķo.

PS: No manis Ledusskapim aizietu vismaz 3 projekti. "Kurjers" aka "TK18", "Lāčausis" un "Oxygen". Njā, statistika nav jauka, kauns Kamaz:>.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Fri Aug 19, 2005 1:21 am    Post subject:

mmmm lecskapis (homer simpson like voice)


man laikam kaukaadi paaris projekti taadi ir - parasti sasaldeejas uz neatgrieshanos
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Fri Aug 19, 2005 10:18 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:45 pm; edited 1 time in total
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Aug 19, 2005 11:23 am    Post subject:

Es jau arii nerunaaju par kaadu konkretu gadiijumu. Vienkaarshi saku, ja straadaa, lai sho meerkji sasniegtu, tad viss ir pilniibaa reaali. Ja nav laika straadaat, nu tad ir cita runa.
Back to top
View user's profile Send e-mail
S1
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 31 Jul 2005
Posts: 219
Location: Jelgava

PostPosted: Fri Aug 19, 2005 12:18 pm    Post subject:

Neliels offtopiks, Konami, tu teici ka brauksi straadaat, ted nekaadaa gadiijumaa nebrauc ar atobusu un piedevaam, ja shoferi ir polji, tas taa, neliela pieredze Laughing
Back to top
View user's profile Send e-mail
Himself
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 87
Location: Rīga

PostPosted: Fri Aug 19, 2005 10:20 pm    Post subject:

Leckapis ir pašapmāns Wink
_________________
Paldies
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Mon Aug 22, 2005 11:19 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:45 pm; edited 1 time in total
Back to top
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 2:27 pm    Post subject:

Ļoti labi! T.i. ļoti labi, ka projekts tiek atlikts nevis aizvērts" Smile. Varbūt INDAGO 2008 laikos projekti tiks pabeigti un domāju, ja viņi tiks izstrādāti līdz 2008 gadam un visu laiku papildināti, tad varēs likt uz plauktiem blakus HL2. Es tagad, piemēram, taisu spēli un jau diezgan daudz laiku un pat jau kkas ir, bet labāk es tomēr paklusēšu, jo kad visu izstāsta, tad pazūd visa vēlme strādāt. Ai... Kkāds offtopiks... Vispār nerubīju ko sarakstīju... aaaa...

:oops: es nezinu, ko es tur augšā samurgoju...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Lamerz
Guest





PostPosted: Sat Aug 27, 2005 9:39 pm    Post subject:

Heh... Atvēru Indago lapu, pārskatīju spēļu sarakstu un skatos - kaut kā nav!!! Domāju: "KUR KONAMIS???!!!". Paldies Dievam te atradu atbildi. Novēlu atlikušajiem konkursantiem izdzīvot līdz Indago 2005 noslēgumam un noplūkt kādu lauru! Smile
Back to top
Guest






PostPosted: Mon Aug 29, 2005 12:29 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
Lamerz
Guest





PostPosted: Mon Aug 29, 2005 4:39 pm    Post subject:

Protams, Konamis, vari mani droshi pieskaitiit savu fanu pulkam! Es ar tik lielu nepacietiibu gaidu tavas speeles, taadeelj biju ljoti viilies, kad uzzinaaju, ka shogad taas neredzeet... :' ( Uz pasaules tachu ir tik maz taadu kreatiivu cilveeku ar tik daudziem talantiem kaadi doti tev! Uzcep kaadu graaveeju shogad, labi?! Smile
Back to top
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Mon Aug 29, 2005 6:16 pm    Post subject:

Lamerz wrote:
Protams, Konamis, vari mani droshi pieskaitiit savu fanu pulkam! ...
( Uz pasaules tachu ir tik maz taadu kreatiivu cilveeku ar tik daudziem talantiem kaadi doti tev...


lol. Shito izlasot man smieties gribeejaas, man radaas taada sajuuta, ka tu pats Konami esi ssito rakstiijis par sevi, nooffense Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
savage



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31
Location: Riga,LV

PostPosted: Mon Aug 29, 2005 8:16 pm    Post subject:

Pirmajaa postaa Lamerz raksta ar garumzimem un vairakam izsaukuma un jautajuma zimem, a otrajaa nekaa tada nav, tas toc ir cits cilveks:)
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group